L. A. گسترش مرخصی استعلاجی در میان coronavirus — اما فقط برای کارمندان در شرکت های بزرگ

شورای شهر لس آنجلس رای جمعه به افزایش مرخصی با حقوق برای کارگران که بد افتاده یا نیاز به مراقبت از خانواده اما

توسط MINERALNEWS در 9 فروردین 1399

شورای شهر لس آنجلس رای جمعه به افزایش مرخصی با حقوق برای کارگران که بد افتاده یا نیاز به مراقبت از خانواده اما تنها برای کارگران در کسب و کار با 500 یا بیشتر کارکنان در سراسر کشور.

اعضای شورای کوچک پشت یک پیشنهاد است که باید بیشتر مورد نیاز کارفرمایان به ارائه اضافی 10 روز مرخصی با حقوق در میان coronavirus بحران در بالای شش در حال حاضر مورد نیاز شهرستان تحت قانون است. این تصمیم به دنبال تظاهرات از صاحبان کسب و کار که گفت: آنها نمی تواند استطاعت اندازه گیری و در حال حاضر مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

"من به یاد اولین خط از سوگند نامه بقراط — برای اولین بار انجام هیچ آسیبی" گفت: عضو شورای جو Buscaino که استدلال که اصل پیشنهاد را نابود کسب و کارهای کوچک.

یکی L. A. ساکن که زنگ زد در این جلسه با عصبانیت گفت: اعضای شورا که او تا به حال گذاشته شده از یک شرکت که دفتر بسته چون کسی تا به حال نشانه های سازگار با COVID-19. قبل از آن تعطیل, او گفت:, یک همکار التماس به دیگران به شستن دست های خود را به درستی برای کمک به محافظت از شوهر خود مبارزه با سرطان است.

تبلیغات

"مردم در حال مرگ هستند. آنها دیروز درگذشت. آنها می میرند فردا. و شما از این قدرت در حال حاضر به صرفه جویی در بسیاری از" زن گفت تیز: "سوگند نامه بقراط نوشته شده بود در مورد زندگی انسان و نه کسب و کار و حاشیه سود."

اندازه گیری در نظر گرفته شد تا در طول تاریخی شماره گیری در جلسه با هر عضو شورا به جز رئیس شورای Nury مارتینز حضور از راه دور در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus. مارتینز رهبری در این جلسه به طول انجامید که از اواخر صبح فراتر از غروب آفتاب از تقریبا خالی شورای مجلسی.

این شورا رای 14 به 1 با عضو شورای Marqueece هریس-داوسون مخالف برای اصلاح این اقدام به منظور کاهش تعداد کسب و کار است که می تواند تحت پوشش شرایط جدید برای پرداخت را ترک کنند.

مقامات شهرستان به دنبال شده بود برای محافظت از کارگران که نمی خواهد تحت پوشش قانون فدرال است که به زودی حکم 10 روز از مرخصی برای کارگران که تحت قرنطینه باید علائم COVID-19 یا در حال مراقبت از دیگران به دلیل بیماری همه گیر.

تبلیغات

در یک گزارش منتشر شده در یکشنبه, شهرستان تحلیلگران گفت: قانون فدرال را پوشش نمی دهد شرکت با 500 یا بیشتر کارکنان است. کسب و کارهای کوچک — کسانی که با کمتر از 50 کارگر — می توانید به دنبال معافیت از قوانین فدرال در این گزارش گفت:.

شهر قانون در حال حاضر نیاز به مرخصی استعلاجی برای کارکنان مشغول به کار در لس آنجلس حصول اطمینان از آنها می توانید تعلق و استفاده تا شش روز مرخصی با حقوق در سال است. تحت اندازه گیری مورد تایید جمعه کارفرمایان بزرگ را به شما بدهد اضافی 10 روز به کسانی که کار می کنند حداقل 40 ساعت در هفته است.

کارکنان را پرداخت ترک اگر مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود که آنها خود قرنطینه اگر آنها 65 ساله یا مسن تر و یا اگر آنها شرایط خاص پزشکی مانند آسم یا دیابت است. آنها همچنین می دریافت مرخصی استعلاجی اگر آنها نیاز به مراقبت از یک عضو خانواده است.

پس از رای صاحبان کسب و کار و نمایندگان خود را ابراز امداد در مورد تصمیم به حک کردن کسب و کارهای کوچک از جدید فرمان, گفته, اصلی پیشنهاد خواهد ثابت کرده اند آنقدر گران است که بسیاری از کسب و کار را به سادگی تعطیل.

"من احساس می کنم هر یک از 250 کارمند dodged گلوله" Genevieve Gergis شرکت مالک رستوران ایتالیایی Bestia و خاورمیانه رستوران Bavel گفت: پس از روز جمعه رای دادن.

Gergis گفت: دو کسب و کار باید 250 کارکنان — همه اما 16 از آنها furloughed. رستوران ها ارائه مراقبت های بهداشتی به کارکنان خود را, از جمله کسانی که در محل کار, او گفت:. "اگر این پیشنهاد را از طریق رفته بود ما را مجبور به بلافاصله توقف پرداخت در بهداشت و درمان و آینده این رستوران شده اند نامشخص است," او گفت:.

کار و گروه های اجتماعی است که تا به حال شده است برای بیش هل دادن مرخصی استعلاجی نا امید شدند با تصمیم به حک کردن کسب و کارهای کوچک. Manuel Villanueva رهبری سازمان با فرصت های رستوران مرکز لس آنجلس نام آن را "سیلی محکمی به کسانی که کارگران مهاجر که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در حال حاضر به خوراک ما."

کیتنو خوارز, آشپز زندگی در جنوب لس آنجلس گفت: ساعت شده اند کاهش ترک او تاکید کرد در مورد پرداخت اجاره و صورتحساب. او همچنین نگرانی در مورد ادامه برای رفتن به این کافه که در آن او کار می کند که هنوز هم در حال آماده شدن برای رفتن سفارشات.

تبلیغات

"ما در حال گرفتن مقدار زیادی از اقدامات احتیاطی اما من ترس آن را نه به اندازه کافی" سیوداد خوارس گفت در اسپانیایی. "این مرا می ترساند ایده گرفتن این ویروس به خانه من."

تحت قانون جدید ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان خواهد بود معاف از نیاز به ارائه اضافه شده را ترک کنند. این شورا همچنین تصمیم گرفت به نیاز کسب و کار به ارائه اضافه شده ترک به کارمندانی که در محل کار به دلیل کارفرمای خود را متوقف عملیات به طور موقت تحت رهنمودهای دولتی ناشی از این بیماری همه گیر.

قانون جدید بخشی از یک بسته از اقدامات با هدف کمک به L. A. کارگران مقابله با اثرات اقتصادی از ویروس.

گروه های کسب و کار تا به حال ابراز هشدار در مورد برخی از طرح های گرفته شده تا جمعه گفت: آنها می تواند کسب و کار به طور دائم و آن را سخت تر برای L. A. اقتصاد به بهبود می یابند. شرکت تا به حال شانس کمی برای بررسی طرح های پیشنهادی که شده بود پرده برداری بیش از دو روز گذشته و می تواند به اثر در روز گفت: تینا اوه سخنگوی مرکزی شهرستان Assn., یک مرکز کسب و کار مبتنی بر گروه.

"صاحبان کسب و کار ممکن است حتی نمی دانند این احکام اتفاق می افتد در حالی که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده," او گفت:.

در روز جمعه جلسه اعضای شورا نیز موظف است که کارگران در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و مواد غذایی تحویل سیستم عامل مانند Grubhub و Postmates مجاز به تنظیم مجدد برنامه های خود را برای بهبود یافتن از بیماری یا مراقبت از فرزندان یا اعضای خانواده که بیمار افتاده اند. مسئولان شهرستان انتظار می رود که قوانین جدید را به اثر در روز.

شورای برگزار کردن رای گیری در اندازه گیری دیگری که تا به حال کشیده انتقاد از گروه های کسب و کار که باید تنظیم rehiring در محل که در آن کارکنان باید گذاشته شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب