L. A. شهرستان گزارش 48 جدید COVID-19 کشته و 600 به علاوه موارد اضافی

لس آنجلس گزارش 48 جدید مرگ و میر و 607 موارد اضافی از COVID-19 روز شنبه. ساحل طولانی است که خود را در وزارت به

توسط MINERALNEWS در 7 اردیبهشت 1399

لس آنجلس گزارش 48 جدید مرگ و میر و 607 موارد اضافی از COVID-19 روز شنبه. ساحل طولانی است که خود را در وزارت بهداشت, گزارش 26 موارد جدید آوردن این شهرستان در مجموع به 895 مرگ و میر و بیش از 19,100 موارد است.

"این هفته در L. A. شهرستان ما دو برابر تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 تشخیص داده شده و بیش از 7000 مورد جدید," باربارا فرر مدیر بخش وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

از افرادی که اخیرا درگذشت, 37 شدند مسن تر از 65 و نه بودند سنین 41-65, مقامات گفت. سی و هشت تا به حال شرایط بهداشتی اساسی.

"از آنجا که ما هنوز شاهد یک افزایش قابل توجهی در موارد جدید و مرگ و میر ما می پرسند که شما همچنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است" فرر گفت.

تبلیغات

پس از ظاهر شدن به سطح برای یک زمان تعداد COVID-19 موارد گزارش شده توسط این شهرستان افزایش یافته است در یک کلیپ سریع طی هفته گذشته.

برخی از است که با توجه به افزایش تست و همچنین پاکسازی از جمع شدن در انتظار نتایج آزمون, مقامات گفت.

همانطور که از شنبه تقریبا 114,000 مردم تا به حال تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 15 درصد از آنها تست مثبت است.

تعداد مرگ و میر نیز افزایش یافت.

تبلیغات

در روز پنج شنبه COVID-19 شد, علت اصلی مرگ و میر در L. A. شهرستان بیش از مرگ و میر ناشی از سرطان و آنفولانزا آمفیزم و بیماری های قلبی.

در میان ادامه داد: افزایش درجه حرارت افزایش یافته است با این منطقه تجربه سال اول عمده موج گرما. مقامات خواست مردم را به خودداری از فرار گرما با رفتن به شهرستان و سواحل آن باقی می ماند بسته شده است.

"در ادامه به انجام بخشی خود را و صرفه جویی در زندگی" فرر گفت. "این است که چگونه ما به طرف دیگر شیوع و شروع به بازیابی ما."tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب