L. A. نظر جسورانه قبل به صورت بلوار هالیوود: ماشین های کمتر دوچرخه خطوط گسترده تر پیاده رو

هر چند آن موزاییک پیاده رو و برنز منبت کاری ستاره نشان دادن زرق لس آنجلس به دنیا هالیوود شهرت راه رفتن اغلب اح

توسط MINERALNEWS در 11 بهمن 1398

هر چند آن موزاییک پیاده رو و برنز منبت کاری ستاره نشان دادن زرق لس آنجلس به دنیا هالیوود شهرت راه رفتن اغلب احساس قطعا کوتاه در زرق و برق خود را.

که ممکن است تغییر تحت makeover جدید پیشنهادی به صورت نمادین در بلوار.

لس آنجلس شهر, عضو شورای میچ O'Farrell پرده برداری 90-صفحه مفهوم دوشنبه با هدف ایجاد یک کمتر ریگ بیشتر استقبال جو برای میلیون ها نفر از گردشگران که برای بازدید از پیاده روی مشاهیر در هر سال.

اولیه پیشنهاد تساوی با الهام از جهانی خیابان ها در سراسر جهان از جمله Avenue des Champs-Elysees در پاریس. که می تواند به دست آورد در هالیوود هم این طرح می گوید: با گسترده تر پیاده رو, بیشتر از سایه درختان و فضای بیشتری برای پیاده رو ناهار خوری و مراتب کمتر فضایی برای رانندگان است.

تبلیغات

"بلوار نشده رسیده به پتانسیل کامل خود را — نه توسط یک شات طولانی" گفت: O'Farrell که منطقه شامل تلفن های موبایل. "ما بسیار خوش بینانه است که ما می توانیم تغییر واقعی در این تاریخی بلوار در عرض چند سال."

در صورت تصویب پیشنهاد خواهد باریک بلوار هالیوود به یک مرکز تبدیل خط و یک سفر خط در هر جهت تقریبا بین خیابان فرناندز و Vine Street. این تغییرات می توان در میان بزرگترین و در عین حال به صورت عمده خیابانی در لس آنجلس که در آن گرفتن فضا از رانندگان را برانگیخته است تا اعتراض.

از بین بردن یک وسیله نقلیه مسافرتی خط و یک پارکینگ خط در هر جهت را ایجاد فضای کافی برای گسترش پیاده رو در امتداد پیاده روی مشاهیر به 25 فوت در هر طرف. این شهر همچنین می تواند اضافه کردن یک محافظت لین برای دوچرخه سواران و موتور پیشنهاد گفت.

این نوع خط کاهش بوده است بحث برانگیز در لس آنجلس از جمله در پلایا دل ری که در آن حذف یک ترافیک لین در سال 2017 موجب اعتراض گسترده و شکست خورده به خاطر تلاش در برابر عضو شورای مایک Bonin.

تبلیغات

از بین بردن ترافیک خطوط نیاز به یک استراتژی دقیق و گسترده توسعه ای'Farrell گفت. او افزود که صاحبان کسب و کار و ساکنان در هالیوود به نظر می رسید به "جاده رژیم غذایی" به عنوان خط کاهش اغلب نامیده می شود.

"ما نمی توانیم فقط به طور ناگهانی می گویند, 'OK جاده رژیم غذایی آیند! "و آن روز" O'Farrell گفت. "ما دیده ایم آنچه که انجام داده است در Westside و ما آن را می دانم می تواند نتیجه معکوس بسیار بد است."

O'Farrell گفت: این امر می تواند "نارس" به تایید هر گونه پیشنهاد خاص قبل از دفتر خود دریافت بیشتر ورودی های عمومی. مسئولان به دنبال "بازنگری و خوب تنظیم" برنامه و بودجه قبل از ساخت و ساز می تواند آغاز خواهد شد, او گفت:.

این طرح موجب برخی از اوایل نگرانی در میان اتوبوس تور اپراتورها که گفت: کاهش سفر خطوط می تواند به افزایش تراکم برای اتوبوس و ون راننده که درایو بلوار.

"این پتانسیل را دارد که به یک ظرف غذا" گفت: Jeff Napshin صاحب ستاره, آهنگ تورهای یک در حدود دو دوجین شرکت هایی که کار در بلوار.

هنر دکو تم که در این سند پیشنهاد کمک خواهد کرد پیاده روی شهرت بیشتر احساس منسجم Napshin گفت. اما او گفت که او نگران بود که بیشتر ترافیک و یا محدودیت های جدید در جایی که اتوبوس تور شرکت می تواند انتخاب کنید تا و رها کردن می تواند صدمه دیده و کسب و کار.

"ما می خواهید به درایو به بالا و پایین و به مردم که نمایش" Napshin گفت. "شما احساس می کنید مثل شما ستاره نشان می دهد دیدن تئاتر دالبی و El Capitan عکس و چینی تئاتر نزدیک است."

گرگ داناون که می تواند به استقبال گردشگران در 100 زبان به عنوان یک راهنمای برای شرکت خود لا تورهای شهرستان گفت: گسترش شهرت راه رفتن در پیاده رو را اغلب متراکم خیابان امن تر است. گردشگران شناخته شده اند به سفر و سقوط در مسیرهای شلوغ, او گفت:, و رانندگان باید آمار عبور و مرور در خیابان.

داناون گفت: این تغییرات احتمالا نمی خواهد منجر به کاهش در کسب و کار از آنجا که او گفت: "مردم هرگز متوقف تورهای."

تبلیغات

بزرگ عصری بلوار گنجانده شده در L. A. بالا-آسیب شبکه 6 درصد از خیابان های شهر که حساب برای اکثر کشنده ترافیک تصادفات مربوط به عابرین پیاده و دوچرخه سواران. تغییرات O'Farrell گفت را در خیابان "بسیار امن تر است."

خیابان دو تا از بزرگترین تقاطع در تاک و در خیابان کوهستانی را "تقلا" عابر که اجازه عبور و مرور به صلیب در تمام جهات در یک بار. مفهوم سند پیشنهاد بیشتر از آن عابر. آن را نیز نشان می دهد با اضافه کردن کمی مطرح هموار شبیه به یک دست انداز سرعت در 12 تقاطع ها به سرعت رانندگان در عابر.

در روز دوم در لس آنجلس, اتریش گردشگران کلمنس Androschin و یوهانا Salzgeber راه می رفت از هالیوود ورود به هالیوود و هایلند. آنها گفت: آنها به امید دیدن به عنوان بسیاری که ممکن است در پا و در حمل و نقل به عنوان آنها را در خانه انجام دهید.

یکی از معروف ترین خرید و معماری خیابان ها در وین به نام Kärntner Strasse شده است فقط عابر از 1970s. به خیس کردن در جو و دیدن برخی از وین معروف ترین ساختمان های نزدیک گردشگران را به پارک و پیاده روی و یا استفاده از حمل و نقل عمومی.

"این بهتر و سالم" گفت: Androschin, 23, که یک دانشجو در پیتسبورگ. "اگر شما در حال رانندگی در ماشین شما نمی توانید گرفتن توریستی احساس."

گسترده تر از پیاده رو می تواند فضا را برای رسمی تر امکانات رفاهی برای گردشگران مفهوم سند گفت. که می تواند شامل مراحل ساده برای نوازندگان خیابانی مناطق بازی برای کودکان و سگ کیوسک برای مجوز فروشندگان و رستوران صندلی.

در این سند همچنین شناور ایده "انعطاف پذیر رویداد میدان" یا مناطقی که می تواند مسدود کردن از ترافیک خودرو با نوشته های فلزی قابل حمل به نام بلردس. این تاکتیک استفاده می شود معمولا در اروپا اما به ندرت در لس آنجلس.

بلوار هالیوود است که در حال حاضر به طور منظم بسته برای اولین بار فیلم و جوایز فصل حوادث پس از تبدیل بیشتر از خیابان به پیاده رو نیز نمی تواند کمک کند و یا آسیب کسب و کار گفت: مریم Hom که با این نسخهها کار در هالیوود تجربه فروشگاه در نزدیکی El Capitan عکس تئاتر.

تبلیغات

بخش هایی از شهرت راه رفتن در پیاده رو بسته بودند روز شنبه در آماده سازی برای اکران فیلم برای اسکار, مردم را وادار به راه رفتن در خیابان.

"اگر مردم می خواهند به آنچه آنها می خواهند آنها را از رفتن به آن" Hom گفت: به او زنگ زد تا مشتری خرید سوغات.

خیابانی مجری آنتوان Baynes لباس پوشیدن و به عنوان مایکل جکسون ساخته شده بود در حدود 15 دلار در نکات پس از 20 دقیقه از رقص در خارج از TCL چینی تئاتر. سابق Cirque du Soleil رقصنده گفت که پس از دو سال در لس آنجلس او را تحت تاثیر قرار پیاده روی مشاهیر.

"هالیوود نباید دوم به وگاس" Baynes گفت. "هنگامی که مردم به اینجا می آیند برای دیدن آنها نیاز به چیزهایی که می خواهید آنها را دور ضربه."

این طرح حدود 4.1 میلیون امن که برخی از آنها برای پرداخت این سند منتشر شد پنج شنبه, O'Farrell شدهاند.
هالیوود پیشنهاد می آید دو روز پس از سان فرانسیسکو ممنوع اتومبیل از یکی از شلوغ ترین خیابان های این شهر است.

از 1.9-کشش مایل از بازار و خیابان را از طریق مرکز شهر است که در حال حاضر منحصرا برای حمل و نقل وسایل نقلیه تاکسی paratransit و مردم با پای پیاده و دوچرخه و اسکوتر. ترافیک در بازار تا به حال به تدریج فیلتر کردن بیش از یک دهه به عنوان مقامات اضافه شده بیشتر محدودیت ها و بیراهه.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب