فقط کردم به آن را خورد:' ماسک اجباری در استرالیا شهرستان

کانبرا استرالیا - وجود چند لخت چهره در میان عجله ساعته مسافران در استرالیا دومین شهرستان در صبح روز پنج شنبه ب

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399

کانبرا استرالیا - وجود چند لخت چهره در میان عجله ساعته مسافران در استرالیا دومین شهرستان در صبح روز پنج شنبه به عنوان ملبورن ساکنان عمدتا مطابق با قانون جدید ساخت پوشش صورت اجباری.

ملبورن و همسایه نیمه روستایی Mitchell شایر هستند coronavirus نقاط داغ شده است که در مستند به مدت دو هفته. با پوشیدن یک ماسک و یا در صورت پوشش در عمومی اجباری شد برای ملبورن 5 میلیون نفر از 11:59 p. m. روز چهارشنبه.

"من واقعا لذت بردن از پوشیدن آن, منظور من, من مبتلا به آسم به عنوان به خوبی. پس ... من یک فن بزرگ از پوشیدن آن" نقاب رفت و آمد گفت: Australian Broadcasting Corp. در مشغول صلیب جنوبی ایستگاه قطار در مرکز شهر ملبورن است.

"اما اگر به این معنی است که ما در حال صرفه جویی در زندگی در جامعه, پس از آن ما فقط به آن را خورد و آن را انجام دهد," او اضافه شده است.

کافه صاحب ماریا Iatrou گفت: با پوشیدن ماسک شده است هنجار برای روز بنابراین هر گونه تغییر در روز پنج شنبه بود و غیر قابل مشاهده است.

"تعداد بسیار کمی از مردم با پوشیدن ماسک قبل از این صبح" Iatrou گفت. "ماسک را تبدیل به یک چیز وجود دارد بنابراین بسیاری از در دسترس برای خرید در خیابان."

او گفت که مردم صحبت کردن به کت خود را از آنجا که آنها لازم نیست که یک ماسک با آنها — "اساسا مطمئن شوید که یقه کت خود را است بر دهان خود را."

ملبورن ساکنان در حال تبدیل شدن به افزایش نگران این بیماری همه گیر در حالی که اکثر نقاط استرالیا عملا هیچ مورد جدید و آرام محدودیت. ویکتوریا دولت که ملبورن پایتخت, نوشته شده در 24 ساعت رکورد 484 موارد جدید در روز چهارشنبه. دولت رکورد پنج مرگ و میر اعلام شده بود در روز پنج شنبه.

Iatrou از دست دایی به COVID-19 روز چهارشنبه و عمه آلوده شده است در همان ملبورن خانه سالمندان است.

"این یک وضعیت است. عموی من تشییع جنازه است در روز سه شنبه و من حتی نمی تواند به" Iatrou گفت. "فقط 10 نفر می توانید رفتن به یک مراسم تشییع جنازه."

پلیس را خوب هر کسی در سن 12 یا بالاتر از 200 دلار استرالیا ($143) برای خروج از خانه بدون ماسک و یا معادل آن مانند یک شال یا دستمال. کارفرمایان که دلسرد کردن کارکنان از پوشیدن پوشش صورت یک پتانسیل خوب از AU$9,913 ($7,066).

ساکنان تنها مجاز به ترک خانه به کار و مطالعه و خرید ملزومات و یا ورزش. مردم ملزم به پوشیدن صورت پوشش در حالی که رانندگی به تنهایی اما انتظار می رود به حمل یک. جاگر مجبور به پوشیدن یک ماسک و نه مردم با گواهی پزشکی برای مشکلات تنفسی.

تلویزیون و روزنامه نگاران انجام زندگی می کنند عبور نیز معاف طوری که کمشنوا بینندگان می توانید اطلاعات خود را ،

ویکتوریا دولت در بخش بهداشت و درمان منتشر کرده است حاضر یک راهنمای برای ساخت ماسک های پارچه ای در خانه.

هنوز برخی از ساکنان گفت: در رسانه های اجتماعی آنها نمی ماسک می پوشند و حاضر به پرداخت هر گونه خوب است. اما یک سخنگوی پلیس تا به حال هیچ گزارشی از عدم رعایت در اوایل بعد از ظهر.

پلیس را "اعمال اختیارات" در اعمال جریمه برای عدم پوشیدن ماسک به مدت یک هفته در حالی که در ملبورن باعث می شود تنظیم یک دولت در بیانیه ای گفت:.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews داد هیچ نشانه ای از چگونه ماسک-پوشیدن ممکن است اجباری است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"به چالش کشیدن -- من فکر می کنم آن را بسیار ساده و رک و پوست کنده -- اما به عنوان چالش به عنوان برخی ممکن است با پوشیدن ماسک های ما را ببینید مزایای که در روز و احتمالا این هفته آمده است" اندروز گفت.

"این که چرا آن را فقط ممکن است یکی از ویژگی های موج دوم ممکن است آن را یک ویژگی برای بسیاری از ماه آمده است," او اضافه شده است.

ماسک مخالفان شامل مشخصات بالا مفسر اندرو پیچ می نویسد که برای ملبورن محبوب ترین روزنامه هرالد سان.

"چگونه قلدر آن را دوست دارم! وادار کردن همه Melburnians به پوشیدن ماسک صورت — حتی زمانی که راه رفتن به تنهایی در آفتاب و هوای تازه" پیچ نوشت: در روز چهارشنبه. "وجود دارد هیچ پایان دادن به این ویروس هیستری?"

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone پیشرو در حمایت از ملت و پزشکان می خواهم برای دیدن ماسک ساخته شده اجباری در بخش هایی از سیدنی استرالیا بزرگترین شهرستان, که در آن COVID-19 خوشه های گسترش یافته از ملبورن.

"ما می دانیم که اگر به اندازه 95% از جمعیت در این مناطق پوشیدن آن ماسک های ما را کاهش می دهد گسترش" Bartone گفت: آسمان, اخبار تلویزیون است.

مبتنی بر سیدنی ولز جنوبی جدید دولت برتر Gladys Berejiklian گفت: وضعیت در این شهرستان نیست و در عین حال حکم اجباری ماسک-پوشیدن.

"اگر شما اتفاق می افتد به در یک وضعیت که در آن مردم نه احترام اجتماعی فاصله که در آن شما تجربه ازدحام البته شما باید پوشیدن یک ماسک و که بوده است ما مشاوره از یک روز" Berejiklian گفت.

اندروز گفت که ویکتوریا توصیه های پزشکی در ماسک تغییر کرده بود به دلیل همه گیر تهدید تغییر کرده بود.

"وجود دارد می تواند برخی از تنظیمات که در آن با پوشیدن یک ماسک را ندارد بسیاری از حس" اندروز گفت. "بسیاری وجود دارد که عقل همه چیز در این کار وجود دارد خواهید بود inconsistancies البته دلیل آن به سرعت در حال تغییر است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب