داوران مجموعه برای تصمیم گیری حکم در تس ریچی قتل محاکمه آخرین تورنتو محاکمه با حضور هیئت منصفه هنوز در میان COVID-19

هشدار: این داستان شامل گرافیک محتوا.هیات داوران آغاز شده است تعمق آیا Kalen Schlatter خفه و تجاوز جنسی تس ریچی

توسط MINERALNEWS در 2 فروردین 1399

هشدار: این داستان شامل گرافیک محتوا.

هیات داوران آغاز شده است تعمق آیا Kalen Schlatter خفه و تجاوز جنسی تس ریچی در ساعات اولیه Nov. 25, 2017, در یک laneway کردن کلیسا و خیابان است.

این مورد تنها تورنتو محاکمه با حضور هیئت منصفه هنوز هم پس از رفتن به دادگاه عالی دادگستری اعلام کرد که نزدیک به کل خاموش میان COVID-19 بیماری همه گیر.

تاج معتقد است Schlatter کشته و 22 ساله ریچی چرا که او حاضر به داشتن رابطه جنسی با او. Schlatter را بیان داشت که در جلوی ران چپ از ریچی شلوار و بزاق خود را داشت در سینه بند او. تاج گفت: ریچی صدمات پایدار به دست مچ دست و پیشانی سازگار با یک مبارزه است.

"Schlatter تجاوز جنسی تس ریچی و به طرز وحشیانه ای او را خفه به مرگ به خاطر او به عقب می جنگیدند" دادستان Bev ریچاردز گفت: در بسته شدن آدرس. "چرا که او در تلاش برای دفاع از خودش از یک درنده."

Schlatter در حال حاضر 23, را رد کرده, کشتن ریچی و شهادت داد که او زنده بود زمانی که او در سمت چپ laneway ساعت 5 وی افزود: تاکنون رضايتمندی کردن و سنگ زنی با او هنگامی که او انزال در شلوار خود را.

"و او گفت: من یک شب به خانه امن" او گفت: او گفت: ریچی پس از او به او گفت که او نیاز به ماندن با او.

امنیت تصویری را نشان می دهد ریچی و Schlatter راه رفتن به laneway دست-در-دست در 4:14 صبح و Schlatter ترک به تنهایی در ساعت 5 ریچی هرگز دیده می شود ترک laneway.

دفاع پیشنهاد کرده است مرد دیگری شده بود زیر ریچی که شب و که تقریبا بلافاصله پس از Schlatter چپ مرد با صعود بیش از یک دروازه به laneway و کشته ریچی هنگامی که او را رد کرد و پیشرفت های جنسی خود را.

ریچی بدن داشت در پایین پله ها در laneway بین دو خانه در خیابان کلیسای on Nov. 29, 2017 توسط مادر و یک دوست, چهار روز پس از او گزارش شده است. مادرش آمده بود از شمال خلیج جایی که ریچی و سه خواهر بزرگ شد تا به جستجو برای دخترش. ریچی به حال به تورنتو نقل مکان کرد و مشغول به کار بود به سمت تبدیل شدن به یک پرواز است.

دو پلیس تورنتو ماموران انتظامی به اتهام به اتهام عدم به درستی بررسی ریچی ناپدید شدن است. پرونده او را همراه با چند نفر دیگر در گی ایجاد کرد به سریال قاتل بروس مک آرتور باعث تورنتو خدمات پلیس مدیره به منظور فراگیر بررسی چگونگی این گونه موارد به کار گرفته میشوند و برای راه اندازی یک missing persons unit.

چه داوران را نمی شنوند

با توجه به پیش از محاکمه حکم هیئت منصفه نمی شنوند شواهد از Schlatter تلفن همراه است که تاج به دنبال معرفی از جمله 15 خشونت های جنسی تصاویر مربوط به "رابطه جنسی اجباری یا خشونت خفگی در زمینه رابطه جنسی اجباری" و جستجوهای مورد "جنسیت" و خشونت پورنوگرافی.

یک جستجو از Feb. 4, 2018 شد برای یک ویدیو با عنوان "نوجوان و سپس دور انداخته مانند زباله" است که با توجه به حکم یک انزجار است که به صورت گرافیکی به تصویر می کشد خشونت و تجاوز جنسی مربوط دستی گردن فشرده سازی در این دوره از مقاربت باعث بیهوشی و شاید مرگ.

تاج همچنین به دنبال تماس دو Schlatter سابق شرکای جنسی برای شهادت در مورد رضایت طرفین درگیر شدن در انجمن مربوط به خفگی.

یک زن شهادت داد که خفگی شد و قبل از مذاکره و Schlatter همیشه متوقف شد زمانی که او نشان داد ، در یکی از مناسبت او گفت که او به او گفت که او احساس نمی راحت خفگی او کشیدن مو خود را و یا نگه داشتن او را با زور از آنجا که او تا به حال مشکل اندازه گیری قدرت خود و محدود خود را. او از ترس قادر به متوقف کردن خود او گفت: با توجه به حاکم.

عدالت مایکل Dambrot اذعان شواهد به وضوح مربوط به این مورد است.

"شواهدی وجود دارد که متهم درگیر در رابطه جنسی که شامل خفگی او شریک جنسی, البته تاکنون رضايتمندی گرفته شده همراه با وسواسی خود را علاقه به خشونت پورنوگرافی است که اغلب شامل عدم رضایت طرفین 'چوک-از" جنسیت و تمایل به نشان دادن تمایل خود به شرکت در خشونت جنسی شامل خفگی," او نوشت.

اما حکومت او به مخاطره اندازد اثر بیشتر خواهد بود و می تواند منجر به برخی از منصفه مایل به مجازات او را برای رفتار آنها ممکن است در نظر اخلاقی منفور.

"متهم به مشارکت در خفگی و منافع خود را در خشونت جنسی ممکن است عجیب و غریب اما, آن است که به دور از متمایز است. آن را قطعا نمی توان گفت که آن را بسیار متمایز و یا منحصر به فرد به مثابه یک امضا" Dambrot نوشت.

آنچه اتفاق افتاده در طول محاکمه

روز جمعه قاضی به حقوقی دستورالعمل هیئت داوران به عنوان Schlatter نشسته در یک صندلی در گوشه ای از دادگاه. در مقابل هیئت منصفه او مجاز به حذف ماسک و دستکش را در او قرار داده به دلیل یک زندان گارد در تورنتو جنوب مرکز بازداشت شده بود آزمایش COVID-19. دادگاه شنیده بعید بود Schlatter و نگهبان تا به حال به تماس با هر یک از دیگر در این زندان که در آن Schlatter برگزار شده است پس از دستگیری او در فوریه سال 2018 است.

بیش از هفت هفته محاکمه داوران شنیده ام که ریچی رفته بود رقص با دوستان دبیرستان Ryley Simard در یک کلیسای خیابان نوار به نام خدمه و Tangos فراموش اخیر شکستن.

داوران ساعت بازدید از امنیت فیلم از داخل نوار و در کلیسا-Wellesley منطقه است. Richey Simard و Schlatter دیده می شود راه رفتن در خیابان کلیسا و در Dundonald بین خیابان حدود 2 ساعت و 4 صبح پس از Simard چپ ریچی دستور UberPool در 4:02 صبح راه می رفت و به کلیسای خیابان.

امنیت تصویری را نشان می دهد Schlatter به دنبال ریچی و نشستم و با او در گوشه ای از کلیسا و Dundonald خیابان. ریچی هرگز UberPool و راه می رفت با Schlatter دست-در-دست به laneway.

تاج گفت: در اختتامیه آدرس که ما هرگز نمی دانیم که چرا ریچی راه می رفت با Schlatter به laneway. او پیشنهاد Schlatter ممکن است ارائه داده اند به راه رفتن او به بارگذاری از طریق یک میانبر.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Schlatter شهادت دادند که ریچی گفت که او می خواست او را ببوسد و بعد از آنها را بوسید او را منجر به laneway.

بعد از پلیس منتشر شد, نظارت, عکس از Schlatter در دسامبر 2017 در تلاش برای پیدا کردن مردی که با ریچی که شب Schlatter گفت: او به پلیس گفت که او در این عکس. او را به ایستگاه پلیس با وکیل خود و در حالی که وجود دارد او با استفاده از یک بطری آب است که او را بیرون انداخت. پلیس با استفاده از بطری برای به دست آوردن نمونه DNA به آزمون در برابر DNA بر روی ریچی ،

Schlatter نگه داشته بود تحت نظارت و دستگیر و پس از مطابقت با DNA آمد در اوایل فوریه. یک افسر پلیس شهادت Schlatter دستگیر شد "امنیت عمومی" دلایل پس از آن بود که یک غریبه قتل.

Schlatter دستگیر شد پس از تماشای Superbowl با خانواده اش در یک تئاتر گرفته و به یک ایستگاه پلیس.

دو مخفی افسران قرار داده شد در سلول با Schlatter و در حال گفتگو با او باعث شد در بخشی از آنها را ذکر کارت بازی "سحر و جادو: جمع آوری است."

گفتگو بود و نه صوتی ضبط شده و چون پلیس نمی اخذ مجوز قضایی در زمان داوران شنیده می شود.

یکی undercover افسر گفت Schlatter bragged در مورد خود فتوحات. او گفت که او تا به حال ساخته شده با ریچی در یک پله در کوچه اما او نمی خواست به خاطر او بود در دوره او ساخته شده است که او "عصبانی." او گفت که او زنده بود زمانی که او در سمت چپ است و پلیس در تلاش بودند به پین آن را به او.

Schlatter را تکذیب کرد و گفت او خشمگین ریچی عدم تمایل به رابطه جنسی و گفت که او در تلاش برای پنهان است که او دوجنسي برای جلوگیری از آسیب در زندان است.

در پایان تاج را مورد دادستان ساخته شده در آخرین لحظه تصمیم به تماس Schlatter را یکی از همبندان سابق به شهادت. انسان که نمی تواند شناسایی شود با توجه به انتشار بان کی مون گفت: Schlatter اعتراف به گرفتن تحریک جنسی و "از دست دادن کنترل" را به عنوان او فشرد و سپس خفه ریچی با یک شال گردن. او گفت: Schlatter به او گفت که او جهنده اى در ریچی و هنگامی که او پذیری روسری او مرده بود.

در قانونی دستورالعمل به داوران Dambrot تاکید کرد خطر با تکیه بر شهادت یک پلیس خبرچین و اشاره کرد که آنها درگیر شده اند در گذشته غیر قانونی و محکومیت.

او گفت: مدارک و شواهد از یک حرفه ای جنایی و خود استادانی دروغگو تقلب و "پسر بد" با سابقه بی توجهی به دادگاه بود که با نزدیک شدن با "بزرگترین مراقبت و احتیاط."

تاج معتقد است که وجود مستقل جزئیات است که می تواند اثبات را دارد. دفاع گفته است که به وضوح یک ساخت بر اساس اطلاعات در مورد تحقیقات پلیس ذکر شده توسط Schlatter به همبندان.

داوران چهار ممکن است احکام: به جرم قتل درجه اول به جرم قتل درجه دوم به جرم قتل نفس یا گناه نیست.

Schlatter است به اتهام قتل درجه اول به این دلیل که تاج استدلال می کند که او به قتل ریچی در طول یک تجاوز جنسی. به منظور پیدا کردن او را به اتهام قتل درجه اول هیات داوران همچنین باید پیدا کردن او را به جرم تجاوز جنسی.

اگر داوران در می یابد که Schlatter به قتل ریچی اما حمله جنسی به او آنها را پیدا کنید او را به جرم قتل درجه دوم.

مذاکرات اتفاق خواهد افتاد طبق معمول — به جز که به منظور اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله داوران داده خواهد شد استفاده از یک دادگاه به جای کوچکتر داوران ،

در شروع خود Dambrot تشکر از هیات داوران برای انتخاب ادامه به شنیدن در مورد.

Alyshah Hasham


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب