پس از آنها ساخته شده دو ماه پیش یک سری از آی فون یادداشت های نوشته شده توسط ویلیام “ریک” خواننده مرد در مرکز پذیرش کالج رسوایی باید roiled موارد به او کمک کرد تا ساخت در برابر ده ها تن از مشتریان سابق.

دفاع ضبط شده است در این یادداشت که در آن خواننده نوشت و او دستور داده شده است به “گفتن دروغ گفتن” و “بازیابی پاسخ که دقیق” در هنگام تماس با مشتریان خود به ثبت خط به عنوان زمینه ای برای پرتاب کردن کیفرخواست. دادستان را رد کرد و خواننده اظهارات نادرست و هر گونه احترام و بی ربط به مشتریان خود را انجام, که آنها را توصیف به عنوان جعلی و فاسد و سادگی جنایی.

روز جمعه آمریکا در منطقه قاضی ناتانیل M. Gorton وزن در. هر چند او حکومت نه در دفاع, درخواست برای رد کیفرخواست و یا حداقل سرکوب ثبت تماس های تلفنی او نوشت که او در بر داشت خواننده اظهارات “جدی و نگران کننده است.”

“در حالی که ماموران دولت مجاز به مربی همکاری شاهدان در طول دوره تحقیق و تفحص گفت:” در جهت “آنها مجاز به suborn ارتکاب جرم.”

تبلیغات

Gorton شرح زیر تبادل بین خواننده و گرداننده به عنوان “مشکل”: یک عامل خواننده نوشت: در یک یادداشت به حال “افزایش صدای او به من” و اصرار او مشتریان خود را به اذعان “یک دروغ بزرگ است که من به آنها گفتن” — که خود را پرداخت نمی شد کمک های مالی به مدارس و اما رشوه به فاسد کارکنان.

دادستان استفان فرانک نوشت: در مدارک دادگاه در هفته گذشته است که مقامات دولت نیست بررسی حساب های ارائه شده در خواننده یادداشت چرا که آنها می دانستند آن را نادرست نوشته شده توسط تازگی تبدیل همکار بودند و در عین حال به مسئولیت جنایات خود.

Gorton ناراضی به نظر می رسد با این توضیح. او گفت: دادستان به آدرس در نوشتن مبادله گرم خواننده شرح داده شده در خود توجه داشته باشید و این “اتهامات investigatorial سوء رفتار” او مطرح شده است.

خواننده التماس کرد گناه را به چهار جنایات و هنوز به اعدام محکوم شد. سی و شش خواننده مشتریان به اتهام همدستی با او و حدود ده دانشگاه, کارکنان و آزمون مدیران برای فریب دادن و نخبگان دانشگاه با تقلب در امتحانات جعل برنامه ها و ده ها میلیون دلار رشوه در.

تبلیغات

بیست و دو نفر از خواننده مشتریان مجرم به کلاهبرداری و پول شویی اتهامات عنوان شده علیه. با یک استثنا — پیتر Sartorio یک منلو پارک غذاهای منجمد کارآفرین که داده شد مشروط — آنها به زندان محکوم شده است از نظر اعم از دو هفته برای Felicity Huffman, این بازیگر تلویزیون به نه ماه برای Douglas Hodge, سابق, مدیر اجرایی Pimco پیوند مدیریت شرکت مستقر در نیوپورت بیچ.

برای 14 پدر و مادر که باید التماس کرد گناه نیست Gorton دارای گروه بندی موارد خود را به دادگاه. اولین برنامه ریزی برای شروع Oct. 5 شامل بازیگر Lori Loughlin; شوهرش طراح مد J. Mossimo Giannulli; کازینو اجرایی جمال Abdelaziz; USC استاد همایون زاده; میامی سرمایه رابرت Zangrillo; و دایان و تاد بلیک یک منطقه خلیج زن و شوهر است.

دوم محاکمه, میله میله برای Jan. 11 شامل الیزابت کیمل, a La Jolla, رسانه های اجرایی; William McGlashan جونیور خصوصی سهام ارشد; I-Hsin چن جنوب کالیفرنیا صنعت حمل و نقل اجرایی; Marci Palatella یک شمال کالیفرنیا مشروب توزیع اجرایی; Gregory Colburn, یک, پالو آلتو, انکولوژیست و همسرش امی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im