قاضی منتشر گنجینه مهر و موم شده سوابق مربوط به پرونده Ghislaine ماکسول

بزرگنمایی این تصویر یک سال 1991 عکس از مقتدر Ghislaine ماکسول جفری اپستین دوست دختر سابق که در حال ح

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک سال 1991 عکس از مقتدر Ghislaine ماکسول جفری اپستین دوست دختر سابق که در حال حاضر چهره چندین فقره قاچاق جنسی. جیم جیمز/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم جیمز/AP

یک قاضی فدرال است unsealed صدها صفحه از متن ها و اسناد دیگر مربوط به یک شرکت مستقر افترا کت و شلوار علیه Ghislaine ماکسول که متهم به کمک به اواخر جفری اپستاین اجرای یک عملیات نظامی علیه که catered برای ثروتمند و قدرتمند مردان است.

این اسناد شامل رسوب داده شده توسط اپستین مدعی ویرجینیا رابرتز Giuffre پیش نویس از خاطرات او نوشتن در مورد تجربیات خود را در داخل جنسی-قاچاق حلقه و ایمیل مبادلات بین ماکسول و اپستاین.

ماکسول اپستین دوست دختر سابق متهم شده بود در اوایل این ماه در چند فقره مربوط به قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی و دروغ. او التماس کرد گناه نیست در این مورد. 2015 افترا کت و شلوار آورده بود توسط Giuffre پس از انگلیسی ها در جامعه متهم او را از دروغ گفتن در زمانی که او ادعا اپستاین و ماکسول تا به حال مورد آزار جنسی و سوء استفاده قرار گیرد ،

در میان چیزهای دیگر اسناد شامل تبادل ایمیل است که در آن اپستاین اعتراض بی گناهی خود را و به نظر می رسد به ارائه ماکسول با بیانیه ای به رسانه ها و یا مجموعه ای از نقاط صحبت کردن که او ممکن است در دفاع از خودش در برابر اتهامات.

ماکسول تا به حال شده است که "هدف از آشکار نهفته است, کنایه, تهمت, افترا و شهوت پرست شایعات و آزار و اذیت" ایمیل گفت: در زبان است که عقب نشینی در برابر "اتهامات کاذب از ناشایستگی و توهین آمیز رفتار که من لغات و هرگز تا به حال شده است به."

چند روز بعد در پاسخ به یک ایمیل از ماکسول اپستاین نوشت: "شما هیچ کار اشتباهی انجام داده و من (را) از شما می خواهم برای شروع اقدام مانند آن است." او خواست او را به "رفتن به خارج سر بالا نه به عنوان یک (فرار) محکوم است. رفتن به احزاب است. مقابله با آن است."

ایالات متحده منطقه قاضی Loretta Preska دستور اسناد unsealed هفته گذشته پس از ماکسول وکیل لورا Menninger ساخته شده در آخرین دقیقه درخواست تجدید نظر به آنها را از رفتن در مکان های عمومی, این استدلال که آنها می تواند آسیب خود را دفاع.

Preska دستور داد "بسیاری" از این مورد اسناد و مدارک به هفته گذشته منتشر شد اما او به Menninger یک هفته به پرونده یک درخواست اضطراری با مدار دوم دادگاه تجدید نظر. به او اعطا شده است که تاخیر Preska همچنین دستور داد هر دو طرف در این مورد به آماده شدن برای این پرونده به unsealed — از جمله هر گونه لازم redactions.

حتی پس از Preska انتقاد ماکسول تیم دفاع کرد و گفت این دادگاه بود "مشکل—اما تعجب نیست که خانم ماکسول هنوز دوباره به دنبال آب گل آلود به اعدام نزدیک به نیمه شب است."

توهین مورد تولید بیش از 1200 دفتر ثبت دعاوی حقوقی دادگاه نوشته اما بسیاری از اسناد مهم هرگز در معرض. این مورد را در دفتر ثبت دعاوی حقوقی گزارش شرح داده شده بیش از 50 پرونده به عنوان "سند مهر و موم شده قرار داده شده در طاق."

Giuffre گفت: اپستاین مرتب برای او به داشتن رابطه جنسی با مردان قدرتمند از جمله بریتانیا را از شاهزاده اندرو. سوء استفاده صورت گرفت در اپستین بسیاری از خواص او گفت: از جمله فلوریدا و نیویورک و در جزیره خصوصی خود را در جزایر ویرجین ایالات متحده.

شاهزاده اتهام را رد کرده است. در ماه های اخیر دادستان فدرال در نیویورک بارها و بارها گفت که آنها می خواهم به صحبت می کنند به شاهزاده است که دیده می شود در یک کثیرالانتشار عکس با بازوی خود را در اطراف Giuffre کمر با ماکسول لبخند در پس زمینه.

اپستاین زندگی اجتماعی نیز شامل روابط با رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور سابق بیل کلینتون که فاصله خود را از اپستاین.

Giuffre مورد برابر Maxwell حل و فصل شد در سال 2017, اما Giuffre اصرار به حال بسیاری از پرونده باید ساخته شده است. از میامی هرالد و تحقیقی خبرنگار جولی K. Brown — که کار کمک کرده است تا اثبات اتهامات علیه اپستین — همچنین به دنبال سوابق' انتشار.

دو طرف کشتی بیش از یک مرکزی بحث: Giuffre گفت: این امر در خدمت منافع عمومی را برای باز کردن دسترسی به سوابق. ماکسول ادعا کرد که برای انجام این کار خواهد ناعادلانه آسیبی است که نام افراد به نظر می رسد در اسناد و مدارک. و با ماکسول در حال حاضر مواجه با اتهامات جنایی وکیل او گفت: انتشار پرونده را به خطر اندازد مشتری خود حق محاکمه عادلانه.

تا به امروز بسیاری از کسانی که پرونده در نهایت آمدن به نور است.

Maxwell, 58, در حال حاضر در یک زندان فدرال در بروکلین n. y.

"ماکسول بود و در میان اپستاین نزدیک ترین همکاران و به او کمک کرد بهره برداری از دختران بودند که به عنوان جوان 14 ساله," Audrey اشتراوس اقدام آمریکا وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: پس از Maxwell دستگیر شد در اوایل این ماه.

ماکسول اتهامات را رد کرده است ارتباط خود را به اپستین بهره برداری از دختران و زنان جوان از جمله تحت سوگند شهادت. اما مقامات فدرال در حال حاضر او را متهم به ارتکاب دروغ در رسوبات.

در پرونده های حقوقی در مورد اپستاین Giuffre شد یک بار تنها به عنوان شناخته شده "جین سازمان حفاظت محیط زیست شماره 102." اما او تصمیم گرفت به صحبت کردن در عموم "امید کمک به دیگران بود که او نیز دچار جنسی قاچاق و سوء استفاده" به گفته او طرح دعوی در دادگاه در برابر Maxwell.

Giuffre گفته او کاهش یافت و تحت ماکسول و اپستاین نفوذ در سال 1999 زمانی که او 15 ساله بود و کار در Mar-a-Lago, کف, ساحل, فلوریدا., رفت و آمد مکرر متعلق به مغلوب ساختن پیشی جستن. او می گوید: Maxwell استخدام او به اپستاین ماساژ – و سال سوء استفاده جنسی به دنبال جمله راهنمای Giuffre به داشتن رابطه جنسی با اپستین دوستان است.

اپستاین هرگز مواجه فدرال محاکمه جنایات او متهم شد. تقریبا یک ماه پس از دستگیری او در قاچاق جنسی اتهامات در تابستان گذشته او پس از اینکه در بر داشت العملی در سلول زندان خود در منهتن. مرگ او در سن 66 رد شد یک خودکشی است.

اتهامات علیه اپستین به مدت طولانی پنهان توسط حقوقی مانور — مانند یک بحث غیر دادستان توافق رسید و در سال 2007 با دادستان فدرال در فلوریدا. که درخواست مقابله با آن-ایالات متحده وکیل الکس Acosta در معرض اپستاین به اتهامات عنوان شده علیه دولت اما مانع او و هر co-توطئه گران از بودن تحت پیگرد قانونی قرار فدرال جنایات جنسی در جنوب فلوریدا.

بر اساس این توافق اپستاین گناه التماس کرد در سال 2008 به دو فقره درخواست از فحشا — یک با یک جزئی با سن کمتر از 18 و محکوم به 18 ماه در زندان شهرستان است. او همچنین نیاز به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی. اما ثروتمند مدیر صندوق پرچین اجازه داده شد به ترک حبس برای کار پنج روز در هفته و منتشر شد پنج ماه اولیه.

به عنوان بخشی از 2007 معامله Acosta به توافق "محرمانه" ارائه که در آن دفتر کار خود به توافق رسیدند نه به اپستین قربانیان در مورد عدم پیگرد قانونی قرارداد تا پس از آن برنده یک قاضی را تایید. در سال گذشته یک قاضی فدرال حکم داد که تنظیم نقض کرده جرم حقوق قربانیان عمل می کنند.

چند زنانی که متهم اپستاین و ماکسول از سریال سوء استفاده جنسی تقریبا فرصتی برای گفتن داستان خود را در دادگاه برای اولین بار در اواخر سال 2018 به عنوان بخشی از یک جداگانه مورد افترا. اما اپستاین که حل و فصل اختلاف در آخرین لحظه مسدود کردن زنان پیشنهاد به شهادت علیه او.

هفته پس از اپستاین مرگ سراسر 20 از شاکیان یک فرصت برای صحبت کردن علیه او در دادگاه گفتن داستان خود را قبل از یک قاضی حکم بر دادستان' درخواست برای رد این مورد. یکی از زنان Teala دیویس آن را به نام "یک روز از قدرت و قدرت است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن