قاضی: مرد مرتبط به سفید supremacist گروه به ماندن در زندان

SILVER SPRING, Md. - مریلند مرد مرتبط توسط اف بی آی به یک supremacist گروه و بازداشت پیش از یک تفنگ حقوق تجمع

توسط MINERALNEWS در 12 فروردین 1399

SILVER SPRING, Md. - مریلند مرد مرتبط توسط اف بی آی به یک supremacist گروه و بازداشت پیش از یک تفنگ حقوق تجمع در ویرجینیا باید باقی می ماند در زندان فدرال در حالی که او در انتظار محاکمه یک قاضی حکم سه شنبه.

ایالات متحده دادرس قاضی دبورا بردمن حاضر به مجموعه ای از اوراق قرضه برای برایان علامت Lemley جونیور بود که تحت تعقیب در تفنگ اتهامات مرتبط با. های مختلف دادرس قاضی که قبلا حاضر به مجموعه ای از اوراق قرضه برای دو مرد دیگر که دستگیر شده بودند در ماه ژانویه در اتهامات مرتبط با.

مقامات فدرال گفته اند که سه نفر از اعضای یک سفید supremacist سازمان به نام پایه. یک وزارت دادگستری دادستان گفت: گروه هدف این بود که برای سرعت بخشیدن به سرنگونی دولت ایالات متحده و جایگزین کردن آن با یک supremacist رژیم است.

Lemley, 34 و همکار پایه عضو Patrik Mathews, 27 در مورد "برنامه ریزی از خشونت" در تفنگ حقوق تجمع در ریچموند, ویرجینیا در ماه ژانویه گفته دادستان در دادگاه پرونده. یک تلویزیون مدار بسته دوربین و میکروفون نصب شده توسط محققان در یک دلاور خانه اسیر Lemley صحبت کردن در مورد با استفاده از تصویربرداری حرارتی دامنه چسبیده به تفنگ خود را به کمین unsuspecting غیر نظامیان و افسران پلیس و دادستان ها گفت.

"من نیاز به ادعا می کنند که اولین قربانی" Lemley گفت: Dec. 23 با توجه به دادستان.

بردمن گفت: دادستان ها ارائه کرده بود "بسیار نگران کننده شواهد" در مورد Lemley اقدامات و کلمات است که نشان می دهد او می تواند یک خطر برای جامعه اگر او منتشر شد. "وزن از شواهد به نظر می رسد بسیار قوی," او گفت: در طول یک جلسه انجام شده توسط ویدئو کنفرانس به دلیل coronavirus نگرانی.

دفاع وکیل ند Smock اشاره به ویروس و Lemley خطر ابتلا به عفونت در زندان به عنوان یکی از دلایل برای آزاد کردن مشتری خود را و اجازه دادن به او و زندگی با او یک پرستار است. او همچنین استدلال کرد که هیچ یک از بیانیه های ثبت شده توسط FBI ثابت Lemley و Mathews تا به حال بتن قصد دارد برای انجام یک حمله.

"که همه منفور. بدون شک در مورد آن است. اما این که جرم نیست," Smock گفت.

دستیار آمریکا وکیل توماس Windom گفت Lemley را خشونت آمیز و شعارهای نبود بيهوده است.

"او در حال برنامه ریزی برای کشتن مردم" دادستان گفت. "او می خواست به جرقه مسابقه جنگ."

Lemley از الکتون مریلند تا به حال از حق خود چشم پوشی به فوری بازداشت شنوایی پس از ساخت اولیه دادگاه ظاهر Jan. 16. او و Mathews 27 ساله سابق نیروهای مسلح کانادا reservist به طور جداگانه التماس کرد گناه نیست به اتهاماتی از جمله حمل و نقل اسلحه و مهمات به قصد ارتکاب جرم.

ویلیام گارفیلد Bilbrough IV, 19, از دنتون مریلند التماس کرد گناه نیست به اتهامات که به او کمک کرد تا حمل و نقل و بندر Mathews که متهم است به طور غیرقانونی وارد آمریکا از کانادا.

Lemley عضو های مختلف سفید ملی, neo-Confederate سازمان قبل از او به عضویت این پایگاه در سال گذشته با توجه به تشکیل پرونده از دادستان. در رمزگذاری چت آنلاین پایه اعضای مورد بحث چه اتفاقی خواهد افتاد اگر اجرای قانون و تلاش برای مختل کردن فعالیت های خود تشکیل پرونده می گوید.

"برای مثال در ماه سپتامبر سال 2019 در بحث با دیگر پایه اعضای Lemley نوشت: "Hey mr تغذیه' و 'من حدود 35% از روز من خیال بافی در مورد کشتن شما است.' Lemley رفت و به نوشتن "من رویای روز در مورد کشتن تا آنجا که من اغلب پیاده روی در wront (sic) جهت برای مدت طولانی از زمان در محل کار'" دادستان نوشت.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

ماموران اف بی آی دستگیر Mathews Lemley و Bilbrough به عنوان بخشی از یک تحقیقات گسترده تر از پایه. مقامات در گرجستان و ویسکانسین نیز بازداشت چهار نفر دیگر مردان مربوط به گروه.

Smock گفت: مشتری خود را یک ارتش ایالات متحده کهنه که خدمت در عراق قبل از خود را محترم ترشحات در سال 2007 بوده است مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه و اختلال دوقطبی. او تا به حال یک آسیب زا در دوران کودکی است اما در حال حاضر "قوی حمایت از خانواده" به دفاع وکیل گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب