جو بایدن ریاست جمهوری پیشنهاد چهره قطعی لحظه ای در کارولینای جنوبی

چارلستون S. C.—پس هر کس به نظر می رسید فکر می کنم او رفتن را به نفع خود. در حال حاضر جو بایدن نمی توانید از دست دادن استطاعت.

در حقیقت او تنها نیست — با برنی ساندرز در راهپیمایی نه ctq و نه الیزابت وارن می توانید استطاعت به ترک کارولینای جنوبی بدون قوی در شنبه دموکراتیک اولیه گذشته قبل از 1,357 نمایندگان بروید تا برای grabs یک هفته از امروز سه شنبه.

اما در یک کشور با سابقه خراب با کنوانسیون این شکل گیری به عنوان یک شکست در هفته بایدن سابق آمریکا معاون رئیس جمهور که از یک سال پیش بود که عقل متعارف را بالا انتخاب کنید در میان شلوغ زمینه به عنوان یکی از با بهترین شانس را برای شکست جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه عقل متعارف به نظر می رسد برای آمدن به استراحت در اینجا یکی از حس و یا یکی دیگر گفت:” چارلز Bierbauer سابق سی ان ان خبرنگار و دین بازنشسته دانشکده اطلاعات و ارتباطات در دانشگاه کارولینای جنوبی در کلمبیا S. C.

این دولت که در آن 60 درصد از رای دهندگان دموکرات هستند, سیاه, حوزه, است که به مدت طولانی مورد علاقه بایدن. اما آن را نیز یک دولت است که دوست دارد به یک برنده که سابق معاونت قطعا نمی شد پس از نمایش ملال انگیز در آیووا و نیوهمشایر قبل از چنگ او در راه برگشت به احترام و دوم-پایان محل در نوادا است.

“وجود دارد یک اندازه گیری قابل توجهی از غرور و گفت که در کارولینای جنوبی انتخاب رئیس جمهور” Bierbauer گفت. “اهالی کارولینای جنوبی انجام خواهم به فکر می کنم که آنها در حال ساخت این نوع قابل انتخاب است که آنها نه فقط تصویری در این فرآیند است.”

که روشن بود به اندازه کافی دوشنبه در پردیس دانشگاه در نخل باد بزنی به صف چارلستون که در آن صدها نفر از مردم بسیاری از آنها سفید رای دهندگان به انتظارنشسته بودند تا زود به شنیدن بایدن را مورد که چرا آنها باید حمایت از او.

“من شخصا احساس می کنم که بعد از همه دیوانگی از سه سال گذشته ضروری است که ما به عنوان یک کشور انتخاب کسی که تجربه” گفت: آن McGrath, پنسیلوانیا رای دهندگان زمستان در چارلستون که جرأت را با شوهرش جان به شنیدن بایدن در فرد برای اولین بار.

“به من واشنگتن تجربه است نه یک چیز بد و بین المللی و روابط بسیار بسیار مهم هستند — ما در یک بازار جهانی و او دارای تجربه قابل توجهی در این زمینه است.”

بایدن در واقع دوست دارد به بحث در مورد تجربه خود را به عنوان باراک اوباما دست راست مرد و هیچ تعجبی ندارد: آن بخش بزرگی از دلیل که چرا او بسیار محبوب با سیاه و اسپانیایی رای دهندگان گفت: Gary عامل, که در خدمت به عنوان کانادا سفیر ایالات متحده در دولت اوباما.

“او صرف مقدار زیادی از زمان شانه به شانه با اوباما در بسیاری از مسائل که بسیار مهم است به مردم در کارولینای جنوبی از جمله Obamacare” و همچنین نتایج حاصل از تلاش بازیابی پس از سال 2008 بحران اقتصادی جهان گفت. اما مردمی به صورت جدی جذابیت — بایدن یک flesh-پايه بلند كن بادي از مرتبه اول که به مراتب بهتر کار یک جمعیت از او صحبت به یک نیز به نظر می رسد به طنین انداز با رای دهندگان.

آنتونی شکن, Summerville, S. C. شده است بایدن فن اما معلوم شنبه به دیدن او در فرد برای اولین بار.

“من فکر می کنم من می خواهم او را به دلیل سیاست های — من دوست دارم آنچه او انجام تغییر آب و هوا, من دوست دارم آنچه که او انجام می دهند و با مراقبت های بهداشتی. من فقط می خواهم او را با یک پسر دوست داشتنی,” شکن گفت.

“من فکر می کنم او می خواهم یک رئیس جمهور بزرگ, اما ما نیاز به به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر با تمام معنی.”

دوشنبه, سخنرانی, قدیمی, بایدن. میکروفن در دست او meandered در اطراف این مرحله اغلب تبدیل پشت خود را به دوربین های تلویزیونی به عنوان او صحبت کرد در بی ربط جمله قطعات مربوط با گاه به گاه “در اینجا معامله است” “من به شما بگویم چه” یا “هیچ شوخی” صفحه اصلی رانندگی نکات کلیدی را با یک ضربت از یک انگشت و یا لرزش از مشت.

“که در نام خدا نیاز 100 دور در گلوله در یک کلیپ با اسلحه دارید ؟ که در نام خدا نیاز دارد که?” او گفت: در یک نقطه نرده های مورد نیاز برای سخت تر قوانین اسلحه.

“ما حفاظت از غازها — بین المللی غازها — بیشتر از ما مردم است. شما فقط می توانید سه پوسته تفنگ ساچمهای, اما شما می توانید همه شما می خواهید در نظر اسلحه. و مهمات. این عجیب و غریب است آنچه که ما در حال انجام است.”

بایدن شد شفاف در فریم خود را تنها مهم ترین پیام: شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در یک نبرد برای روح آمریکا,” او گفت:.

“این رئیس جمهور انجام داده است و بیشتر برای از بین بردن جوهر که ما به عنوان یک ملت بیش از هر رئیس جمهور در تاریخ است. این مرد بازمی گردد ما در برابر یک دیگر — این مرد ساخته شده است که در آن صدا به عنوان اگر هر رنگ و هر کس که مخالف هر کس که مسلمان او تقسیم ما بر اساس نژاد و مذهب و قومیت.”

بایدن اشاره نمی کند هر یک از رقبای خود را با نام — تعجب آور با توجه به جدید NBC News/Marist نظرسنجی دوشنبه منتشر شد نشان داد او در یک آماری کراوات با ساندرز که به نظر می رسد به طور پیوسته گسترش درخواست تجدید نظر خود را با قومی رای دهندگان.

اما روشن بود که بسیاری از کسانی که معلوم دوشنبه در کالج چارلستون در حال ولع مصرف نه تنها یک مغلوب ساختن پیشی جستن شخص برتر از اقران اما یک اجماع-سازنده نیز هست.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

ساندرز مک گراث گفت: مناسب نیست که توضیحات.

“بسیاری از مواضع خود را خواهد بود بسیار دشوار است, به خصوص در یک تقسیم کنگره اگر حزب دموکرات نمی تواند با شتاب سنا” او گفت:.

“من خوش آمدید کسی که تجربه کار در سراسر راهرو حتی اگر راهرو بسیار حزبی این روز است. من نمی بینم ساندرز به عنوان حوزه به سازش و با هم کار می کنند, که در آن من فکر می کنم کسی مثل بایدن می تواند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>