'آن را جنون.' ویسکانسین در انتخابات میان Coronavirus جرقه خشم

کارگران دیده می شود در خارج از یک ساختمان شهرستان در میلواکی که راه اندازی درایو تا اوایل رای گیری برا

توسط MINERALNEWS در 18 فروردین 1399

کارگران دیده می شود در خارج از یک ساختمان شهرستان در میلواکی که راه اندازی درایو تا اوایل رای گیری برای دولت آوریل 7 انتخابات در پاسخ به شیوع کروناویروس. Morry Gash/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Morry Gash/AP

زمانی که مشخص شد ویسکانسین مارس 7, انتخابات نبود رفتن به تعویق افتاد دین Kaufert تبدیل به MacGyver ستاره محبوب '80s در تلویزیون نشان می دهد الهام بخش است.

"MacGyver همیشه بداهه چیز را به همه چیز کار," او گفت:.

Kaufert شهردار یک شهر در شمال شرقی ویسکانسین به نام نینا بخشی از یک ائتلاف از شهرداران که سخت تحت فشار قرار دادند برای این انتخابات به تعویق افتاد به عنوان coronavirus عفونت گسترش در دولت است.

شهرداران گفت: آن خواهد بود غیر ممکن است برای کارمندان محلی خود را به با خیال راحت و به طور موثر اداره انتخابات در میان همه گیر.

اما خود درخواست هیچ جا رفت. فدرال پرونده های حقوقی به دنبال به تاخیر انداختن انتخابات شکست خورده و جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی حاضر به هر گونه تغییرات به تاریخ انتخابات و یا موجود در قوانین انتخابات.

بداهه تقسیم با هدف حفاظت از رای دهندگان و pollworkers از coronavirus. حسن نیت ارائه میدهد از دین Kaufert پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از دین Kaufert

"هر کس به من گفتن, 'دین آن را به اتفاق می افتد. انتخابات است که به حرکت رو به جلو' " Kaufert گفت. "من گفت:" اگر که مورد سپس ما قصد داریم به انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به حفاظت از ایمنی و سلامت کارگران و شهروندان است.' "

از این رو MacGyver. Kaufert خواسته یک شهر نگهداری کارگر برای ساخت پلکسی گلاس موانع برای قرار دادن نظرسنجی بین کارگران و رای دهندگان. Kaufert الهام گرفته شده بود صفحه نمایش او را دیدم در شهرستان خود را با بخش مالی که به تازگی بازسازی شده است.

"من ترسیم چیزی بر روی کاغذ و آن را به من داد تعمیر و نگهداری و ظرف شش ساعت او تا به حال یک نمونه برای من," او گفت:.

توسط هفته آینده 26 پلکسی گلاس موانع واقع شد در مقابل نظرسنجی کارگران کمک به مردم بازیگران اولیه رای گیری در شهر 25,000.

رای دهندگان در بررسی با استفاده از صفحه نمایش لمسی الکترونیکی نظرسنجی کتاب. برای کاهش خطر از دست زدن به یک برنامه به طور بالقوه آلوده سطح Kaufert برخی از گوگل و نمیفهمد چگونه به نوشتن ظروف قابل استفاده مجدد از Q-راهنمایی و ورقه نازک قلعی.

سپس Kaufert دنبال کردن صاحبان خالی فروشگاه.

بزرگنمایی این تصویر

سابق فروشگاه در نینا, Wisc., شده است به طور موقت تبدیل به یک مکان سنجی مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل. حسن نیت ارائه میدهد از دین Kaufert پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از دین Kaufert

"و ما در حال حاضر برگزاری انتخابات در این 90,000 فوت مربع ساختمان با فضای کافی بنابراین هر کس می تواند به دنبال [اجتماعی فاصله] دستورالعمل های توصیه شده توسط CDC," او گفت:.

Kaufert است به خصوص خوشحال فروشگاه اتحاد دربهای اتوماتیک بنابراین هیچ کسی را مجبور به لمس دستگیره در راه در یا و است که ساختمان خالی بوده است برای چندین ماه پس هیچ خطر از آن که آلوده به این ویروس توسط مستاجر قبلی.

با وجود تمام این تلاش ها و موفقیت نسبی Kaufert گفت: او هنوز هم "دیوانه به عنوان جهنم" انتخابات اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده.

بسیاری از مردم در ویسکانسین به توافق برسند.

کمبود 7000 در نظرسنجی کارگران در سطح ایالت

هزاران نفر از نظرسنجی کارگران در ویسکانسین قرار داده شده است در موقعیت unenviable از تصمیم گیری برای انجام کار خود را در روز انتخابات و یا ایمن ماندن در خانه.

Daina Zemliauskas برنامه ریزی شده بود به یک رئیس بازرس در محل رای گیری در مدیسون و گفت: او به ارمغان آورد به اشک تصمیم گیری.

"من احساس گناه می کنم. من می خواستم برای نگه" Zemliauskas گفت. "البته خطر بود فقط بیش از حد بزرگ است."

او صرف سه ساعت مشقت بار نوشتن استعفا ایمیل به شهر خود کارمند. او گفت: پاسخ او را بود "مختصر و مفید" اما درک کارمندان تحت باور نکردنی استرس در حال حاضر.

"من فکر می کردم چرا من باید خودم را خانواده و جامعه در خطر است ؟" او گفت:. "شما می دانید این است که فقط ظالمانه است. این دیوانگی است."

مانند اکثر ویسکانسین نظرسنجی کارگران Zemliauskas مسن تر از 60 قرار دادن او در معرض خطر بالاتر از علائم شدید اگر او قرارداد COVID-19.

هفته گذشته ویسکانسین انتخابات سازمان با استفاده از حالت هواپیما برای پرواز تامین اضطراری مانند ایزوپروپیل الکل دستمال مرطوب ضد عفونی کننده دست و بیش از یک میلیون قلم یکبار مصرف به کارمندان سراسر کشور در تلاش برای تقویت سلامت و بهداشت اقدامات در حوزه های رأی گیری.

اما Zemliauskas' ترس — و کسانی که از بسیاری از دیگران — نیست assuaged توسط این تلاش است.

با توجه به دولت در انتخابات آژانس کارمندان در حال حاضر در برخورد با کمبود حدود 7000 نظرسنجی کارگران در سراسر کشور.

همانطور که از هفته گذشته نیل آلبرشت رئیس انتخابات در میلواکی گفت که او عامل تنها با 400 از معمول خود را 1,400 انتخابات کارگران است.

او گفت که او نمی سرزنش خود می شود کارکنان برای پشتیبان گیری از.

"من آمده از محل انتخابات کارگر و امنیت عمومی در درجه اول و پس از آن البته دسترسی به, رای گیری, اما در پایان روز ما نباید قرار دادن انتخابات ما کارگران و یا عمومی در خطر است," او گفت:.

ویسکانسین بزرگترین شهرستان به طور معمول 180 حوزه های رأی گیری در روز انتخابات اما آلبرشت گفت: از آن خواهد شد را به پنج برای کل شهر است.

گروه های حمایت های اوباما رای دهندگان محرومیت

برای هفته دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تونی Evers شده است ترغیب مردم به رای دادن از طریق پست.

اما با قانون درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری در ویسکانسین شامل استفاده از یک گوشی هوشمند به ها یک کپی از مدرک شناسایی معتبر برای رای دادن و یا داشتن فن آوری برای ایجاد یک کپی فیزیکی از ID برای ارسال ایمیل.

بسیاری می گویند این گزینه ها غیر ممکن است برای برخی از رای دهندگان به ویژه شهروندان ارشد و افراد کم درآمد است.

"ما شده ایم به معنای واقعی کلمه صدها اگر نه هزاران نفر از تماس های تلفنی در هر روز از رای دهندگان در مورد چگونه آنها می رویم به رای" آلبرشت گفت.

مری الن Spiegelberg از West Allis به نام محلی کارمند چندین بار اقدام به درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری شد اما مشکل با ویژگی های مورد نیاز است.

"من هنوز هم با استفاده از یک Tracfone تلنگر تلفن" Spiegelberg گفت. "من در روند به دنبال یک گوشی هوشمند از یک نوع و یا دیگر اما من لازم نیست که نشده است."

او گفت که او رای دادند "نزدیک به هر انتخابات برای بیش از 70 سال" و مصمم است برای پیدا کردن یک راه برای بازیگران یک رای گیری حتی اگر این به معنی خطر قرار گرفتن در معرض عمومی در روز انتخابات. او به دنبال دوخت ماسک صورت برای خودش و شوهرش.

"من هنوز هم می خواهید به رای و به همین شوهر من" Spiegelberg گفت. "ما عادت کرده اند به رای گیری در هر انتخابات و این مهم است."

در میلواکی برگرد. گرگ لوئیس نیز نگران بسیاری از همسایگان خود را نمی قادر خواهد بود برای رای دادن.

"آن را در حال حاضر سخت در تلاش برای گرفتن مردم در محله من به بیرون آمدن و رای دادن چون ما نمی فکر می کنم رای ما واقعا می شمارد گفت:" لوئیس که رئیس جمهور از روح به پای صندوق های رای یک گروه است که با این نسخهها کار برای بسیج رای دهندگان سیاه در میلواکی است.

میلواکی سیاه جامعه شده است به ضربه بسیار سخت COVID-19. شده اند وجود دارد چند مرگ و میر. و لوئیس خودش تشخیص داده شده است با ویروس.

او گفت: زمانی که انتخاب بین مرور absentee ballot روند و یا خطر رفتن به پای صندوق های رای در فرد رای گیری در حال رفتن به "عملا غیر ممکن است" برای بسیاری در جامعه خود را.

"و این چنین است که خیلی فوق العاده دلخراش" لوئیس گفت.

قانونی رهبران رد انتخابات تغییرات

بزرگنمایی این تصویر

"ما در یک کشور زندگی می کنیم که به انتخابات می گوید:" دولت و مجلس سخنران رابین Vos مرکز. اسکات بائر/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اسکات بائر/AP

ویسکانسین در انتخابات تاریخ نوشته شده است به دولت و قانون تنها جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی می تواند به تعویق انداختن آن.

برای هفته دولت, مجلس سخنران رابین Vos و دیگر ویسکانسین مذاکرات رهبران مخالف هر گونه تغییرات به انتخابات. آنها استدلال می کنند که خیلی دیر به آن همه-پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای آموزش به رای دهندگان در مورد تغییر است.

آنها همچنین اشاره ویسکانسین بهار در انتخابات است و نه فقط یک ریاست جمهوری اولیه; آن را نیز در یک انتخابات عمومی برای صدها نفر از دفاتر محلی مانند شهردار شهرستان اجرایی و استانداری. برندگان بسیاری از کسانی که مسابقات در حال برنامه ریزی شده را در ماه آوریل است.

Vos می گوید خطر خالی در محلی مواضع دولت امکان پذیر نمی باشد به خصوص در طول یک بیماری همه گیر.

"ما در یک کشور زندگی می کنیم که به انتخابات" او به خبرنگاران گفت: دو هفته پیش.

Vos و دولت آمریکا و اسکات فیتزجرالد رد فرماندار تماس در روز جمعه برای یک جلسه ویژه قوه مقننه بیش از آخر هفته را به عمل در طرح های پیشنهادی برای تغییر در انتخابات به طور کامل از طریق پست و به تاخیر انداختن مهلت برای کارمندان' دریافت و شمارش آرا تا زمانی که ممکن است.

رژیم صهیونیستی. Evers شده بود هل دادن برای همه-mail انتخابات اما جمعه اولین بار بود که او گفت: آن را باید به تعویق افتاد تا زمانی که ممکن است.

قانونی رهبران متهم Evers غارنوردی "تحت فشارهای سیاسی از ملی لیبرال گروه های منافع خاص."

Vos می گوید او قصد دارد به کار در یک محل رای گیری در منطقه خود را در روز انتخابات.

"من به دنبال به جلو به غرور و افتخار است که من قصد دارم به احساس دانستن است که وجود دارد و امیدوارم یک میلیون Wisconsinites که درست و بازیگران خود را در انتخابات چه از طریق ایمیل و یا در فرد به دلیل دموکراسی برای ادامه," او گفت:.

یک قاضی فدرال حکم داد هفته گذشته که رای دهندگان ویسکانسین خواهد شد و تا مارس 13 برای دریافت ایمیل خود را در برگه های رای خود را به کارمند محلی که بدان معنی است که نتایج را نمی توان شناخته شده است و تا هفته آینده. اما این حداقل ترین نگرانی مردم در حال حاضر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب