آن را واقعا احساس می کنید مانند عید پاک.' برای کلیساها coronavirus همه چیز را تغییر داد

در زمان بحران مردم Methodist اسقفی کلیسا در جنوب لس آنجلس است که برای springing به عمل رفلکس مندرج در شعار خود

توسط MINERALNEWS در 25 فروردین 1399

در زمان بحران مردم Methodist اسقفی کلیسا در جنوب لس آنجلس است که برای springing به عمل رفلکس مندرج در شعار خود را "برای اولین بار به خدمت می کنند."

آن را ارائه سرپناه در طول سال 1992 شورش. آن را ارائه درمان پس از 9/11 حملات تروریستی است. و برای چندین دهه آن را پر کرده است در شکاف ها در شبکه امنیت اجتماعی زمانی که دولت غایب است و یا به کندی پاسخ می دهند.

که یکی از دلایل این بیماری همه گیر کوروناویروس تا pained آن کشیش, J. Edgar بوید. حتی به عنوان گزارش نشان داده است که ویروس کشنده است که هدف قرار دادن آمریکایی های سیاه و سفید با خاص, انتقام, او تا به حال به بستن درهای خود را به کلیسا قدیمی ترین کلیسا در لس آنجلس — در میان بزرگترین بحران قرن گذشته ، و او تا به حال به آن را انجام دهید برای عید پاک یکشنبه.

"آن عاطفی و معنوی مبارزه" بوید گفت.

تبلیغات

زمانی که بوید ابتدا شنیده می شود که این ویروس بود و خزنده به جوامع او گفت: او می خواست به عمل پرش را جمع آوری گله خود را دست بیمار و قرار دادن نگران مقدس در آغوش بگیرید. اما با دستور برای استفاده های اجتماعی فاصله به سرعت همه گیر عمل از لحاظ جسمی با هم می تواند کشنده باشد.

برای قرن ها, سیاه کلیساها بوده است ثابت بادبان در زمان آشفته در یک محل که در آن محله های کشیش نشین و اعضای جامعه به طور یکسان می دانید آمده برای پناه اطلاعات و به معنای فاجعه است. اما با این بحران شده اند مجبور به ساکت تر و کمتر قابل رویت نقش.

"ما به سختی می تواند هیچ چیز به غیر از برقراری ارتباط" بوید گفت.

ده ها تن از رهبران مذهبی در حال برگزاری منظم کنفرانس تلفنی با شهردار اریک Garcetti. آنها در حال ضبط اطلاعیه های خدمات عمومی در خالی کلیساها اصرار اعضای خود را به ماندن در خانه. و خود را در وب سایت های آنها در حال جایگزین کردن لینک به کتاب مقدس با هشدار لینک از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

تبلیغات

"کلیسای سیاه است و همیشه انجام می شود جامعه ما توسعه, مشارکت مدنی, وکالت در این فضا قابل مشاهده که در آن آنها در گوشه و کنار در مقابل دوربین و برگزاری گفت:" برگرد. Najuma اسمیت-Pollard. "در حال حاضر آن را ممکن است احساس مانند سیاه و رهبری وجود ندارد اما ما هستند."

::

Bishop Kenneth C. Ulmer poses for a portrait in the Tabernacle at Faithful Central Bible Church in Inglewood.

اسقف Kenneth C. Ulmer در خیمه در وفادار مرکزی کتاب مقدس کلیسا در کالیفرنیا. این کلیسا بزرگترین در Inglewood, خود را برای برگزاری اولین عید پاک خدمات بدون parishioners در pews به دلیل coronavirus.

(کنت نیشیمورا/لس آنجلس تایمز)

در هیچ زمانی این جدایی آورده اجتماعی فاصله شده است احساس عمیق تر از طول مقدس در هفته منتهی به عید پاک. تقریبا هر عمل از یک جمعه خوب سرخ ماهی به یک شکار تخم مرغ عید پاک را به نمایش با شکوه از یکشنبه کلیسای خدمات نیاز به با هم.

قیامت روز یکشنبه به عنوان عید پاک است که گاهی اوقات به نام یک زمان وقتی که پسران خود را کت و شلوار می پوشند به کلیسا و پدران و یا برادران بزرگتر برگزاری درس چگونه به کراوات کراوات.

برای دختران در حال آماده شدن برای روز اغلب شامل سفر به سالن مو و پف لباس مطابق با جوراب ساق بلند و کفش چرم ثبت اختراع. زنان به خود بیشتر استادانه درست شده کلاه. مردان خود را بیرون بکشد به بهترین وجه مناسب.

"وجود دارد یک افتخار است که سرچشمه آن روز در ذهن من است که منحصر به فرد است" دیرین اولین A. M. E. عضو کرمان Maddox گفت.

تاپیک ناگفته قانون در بسیاری از سیاه و سفید خانواده هایی که حتی اگر شما نمی رفتن به کلیسا ترین, یکشنبه, حضور, در, عید الزامی است برخی از کشیشان و محله های کشیش نشین می گویند. این جمعیت از گاه به گاه churchgoers گاهی اوقات به نام "CMEs" را به عنوان کریسمس, روز مادر و عید پاک.

تبلیغات

به عنوان یک کودک JoLeta سیمونز نمی به طور منظم حضور در کلیسای اما رفت و در عید پاک. او را نگه می دارد یک عکس از خودش ایستاده در خارج از یک کلیسا در یک لباس و داراي زوائد و کلاه سر گذاشتن سبد عید پاک در دست است.

بعدها در زندگی او اختصاص داده شده churchgoer. خاطرات عید هنوز هم چوب با او.

"من می خواهم به زیبایی و دریافت را فشار دهید و حلقه" سیمونز روز جمعه گفت از او کامپتون صفحه اصلی. پیچش یا حلقه زنی خواهد بود "بسیار گرم و خود را به موهای نرم و صاف و فر تنگ شد."

سیمونز گفت که او به دنبال به جلو به ادامه این سنت با نوه او بود و در روند گرفتن سفارشی-ساخته شده لباس برای خودش و 3 سال سن داشتند. سپس coronavirus زندگی مختل.

"این واقعا احساس مانند عید پاک" او گفت:. به طور معمول "فروشگاه شلوغ. فروشگاه شلوغ هستند اما نه با شادی و هیجان از عید پاک است. آن را بیشتر وحشت و نگرانی است."

522334_ME_0409_first_ame_pastor_coronavirus_CMH_04.JPG

کشیش J. Edgar بوید فیلم در اولین AME church.

(Christina خانه/لس آنجلس تایمز)

::

برای شبان coronavirus ارائه شده چالش های دیگر است.

تبلیغات

عید پاک یکشنبه, برای مثال تمایل به ارمغان می آورد در بیشتر محله های کشیش نشین از هر تعطیلات. برخی از کلیساها می تواند تا نیمی از بودجه سالانه خود را که در یک روز, گفت: اسقف Kenneth Ulmer رئیس وفادار مرکزی کتاب مقدس کلیسا در کالیفرنیا.

Ulmer و جماعت خود را به طور معمول صرف هفته ها و حتی ماه آماده شدن برای عید پاک با بازیگران از 200 به 300 نفر از جمله خوانندگان و رقصندگان. سال گذشته یک ارکستر کامل.

سال پیش زمانی که وفادار مرکزی برگزار شد در این فروم بودند و در حیوانات زنده و تا به حال یک بازیگر تصویر کشیدن عیسی شناور بالای جمعیت است.

در این سال آن را فقط Ulmer و هفت نفر خدمه دوربین.

این خطبه که او ضبط هفته گذشته کوتاه تر هستند در حال حاضر بدون "amens" از pews. او گفت که او آگاه تر از خود را زمان بندی و شیب سر خود را.

"هنگامی که شما در برخورد با دوربین ها و نورپردازی و همه که شما باید بسیار مراقب باشید که آن را نمی شود بیش از حد glitz" Ulmer گفت. "ما نمی خواهیم مردم را به احساس مانند آنها مشاهده نشان می دهد به جای شرکت در یک عبادت است."

522334_ME_0409_first_ame_pastor_coronavirus_CMH_03.JPG

کشیش J. Edgar بوید فیلم در اولین AME church در لس آنجلس در روز پنج شنبه.

(Christina خانه/لس آنجلس تایمز)

عمل بسیار از ستایش و عبادت اغلب یک تماس-و-پاسخ بین یک کشیش و محله های کشیش نشین است متفاوت که محله های کشیش نشین را به نوع "آمین" در نظر یک livestreamed خدمات و یا فریاد "Hallelujah!" به تنهایی در خانه.

"این موسیقی آن مردم این کلمه ای که شما حرکت می کند گفت:" تیموتی باتلر, 38, از شمال هالیوود. "این سخت است برای شیر در زمانی که شما لازم نیست که شخص دیگری وجود دارد که به شما تشویق به ستایش بدون محدودیت."

اما همه این تغییرات شده است بد شبان. یکشنبه گذشته Ulmer گفت: حدود 10 ، 000 مردم در جریان خدمات خود را آنلاین — دو عدد او به طور معمول به تساوی در عید پاک.

"چند نفر گفت: این اولین بار بود که خانواده خود را تا به حال پرستش با هم," او گفت:. "آن شده است نوع هیجان انگیز, اما این یک چالش بزرگ است."

سیمونز گفت که او خواهد بود به تماشای کشیش اسمیت-پولارد از کلمه تشویق کلیسا بر روی تلفن خود را در روز یکشنبه ، آنچه قطعا یک پیام از امید تجدید و تولد دوباره یکی همه ما می توانید استفاده کنید در حال حاضر, او گفت:.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب