اسرائیل نیروهای نظامی صدمه, 2 فلسطینی کشته در خشونت های جدید

بیت المقدس - فلسطین رانندگان ناودان ماشین خود را به یک گروه از سربازان در اوایل روز پنجشنبه زخمی شدن 12 قبل از

توسط MINERALNEWS در 17 بهمن 1398

بیت المقدس - فلسطین رانندگان ناودان ماشین خود را به یک گروه از سربازان در اوایل روز پنجشنبه زخمی شدن 12 قبل از فرار از صحنه نظامی اسرائیل گفت: در حالی که در کرانه باختری یک جوان 19 ساله فلسطینی کشته شد در درگیری با نیروهای اسرائیلی با توجه به فلسطینی مقامات بیمارستان.

نظامی اسرائیل سخنگوی سرهنگ سرهنگ جاناتان Conricus گفت: یکی از 12 مجروح در بیت المقدس بود که به طور جدی صدمه دیده و دیگران بودند به آرامی مجروح شدند. سخنگوی پلیس اسراییل میکی روزنفلد گفت: این حادثه بود که به عنوان یک "حمله تروریستی." او گفت: نیروهای اسرائیلی بودند در جستجوی ضارب.

فلسطینی مقامات بیمارستان گفت: 19 ساله کشته شد در درگیری در غرب بانک شهر "جنین" ، شش نفر دیگر زخمی شدند در درگیری با اشرار. که مرگ آمد و تنها چند ساعت بعد نیروهای اسرائیلی به ضرب گلوله کشته شد یک جوان 17 ساله فلسطینی در جریان درگیری با تظاهرکنندگان در جای دیگر در کرانه باختری در روز چهارشنبه.

این چشم انداز مثبت در خشونت می آید تنها چند روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری مدتها برنامه ریزی است که تا حد زیادی به نفع اسرائیل و رد شده توسط فلسطینی ها. این طرح را برانگیخته تماس با اسرائیل ملی برای اسرائیل به ضمیمه بخش هایی از کرانه غربی و تنظیم کردن تنش در منطقه است.

"حملات از غزه حمله در بیت المقدس نشانه هایی از افزایش فعالیت های خصمانه در جنین. دیروز اصطکاک در شهر حبرون ، ما در حال تلاش نیست که به تشدید این وضعیت در حالی که درک پیچیدگی و حساسیت وضعیت" Conricus گفت: توقف کوتاه به طور مستقیم ارتباط موجی از خشونت برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

در اورشلیم حادثه نیروهای نظامی بودند را در یک "آموزشی میراث تور" راه رفتن در نزدیکی یک سرگرمی محبوب در منطقه بیت المقدس زمانی که رانندگان منفجر ماشین خود را به آنها و فرار کرد.

از جمله اعمال خشونت رایج در اورشلیم در یک سطح پایین موج حملات دهه گذشته اما آنها مخروطی کردن و شده است وجود ندارد مانند یک ماشین رمنج از حمله در سال است.

در کرانه Conricus گفت: نیروهای نظامی بودند انجام تخریب یک خانه متعلق به یک مبارز گفته که در یک حمله مرگبار. به گفته او "قابل ملاحظه شورش" در صحنه فلسطینی که پرتاب کوکتل مولوتوف به نیروهای که تحت آتش تیرانداز از خفا. Conricus گفت: نیروهای در پاسخ به خشونت با خود آتش تک تیرانداز گفت: یک فلسطینی تیرانداز کشته شد.

او نمی تواند تایید کند که آیا این جوان 19 ساله شد تیرانداز از خفا. او گفت: وجود دارد بوده است "سربازان ارتش در شدت" در معنی استفاده می شود در برابر نیروهای اسرائیلی در کرانه باختری است.

علاوه بر این او گفت: تبادل آتش در "جنین" زخمی شدن یک عضو نیروهای امنیتی فلسطینی. Conricus گفت: "نمی دانم شرایط پشت رویارویی و یا اینکه آیا نیروهای امنیتی عضو از کار اخراج شده بود در نیروهای نظامی است. او گفت: این حادثه بود که به در نگاه کرد.

همچنین پنج شنبه, اسرائیل زده مواضع حماس در نوار غزه پس از سه خمپاره در اسرائیل است. هیچ فوری گزارش از صدمات در هر دو طرف.

___

آسوشیتد پرس نویسنده محمد Daraghmeh در رام الله در کرانه کمک به این گزارش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب