کابینه اسرائیل به تعویق انداختن رای گیری در غرب بانک الحاق

اورشلیم - ارشد وزیر اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد که کابینه رای به تایید الحاق بخش هایی از کرانه غربی برگزار

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

اورشلیم - ارشد وزیر اسرائیل روز چهارشنبه اعلام کرد که کابینه رای به تایید الحاق بخش هایی از کرانه غربی برگزار خواهد شد در اوایل هفته آینده با وجود بنیامین نتانیاهو نخست وزیر تعهد یک روز زودتر به سرعت وارد عمل شده و پس از ایالات متحده منتشر شد یک طرح صلح را رد کرد و فلسطینی ها.

نتانیاهو گفت: او از دولت برای پیشبرد و گسترش حاکمیت اسرائیل بر اکثر شهرک های یهودی نشین و استراتژیک دره اردن یک حرکت که به احتمال زیاد جرقه خشم بین المللی و پیچیده تر از کاخ سفید را به تلاش برای ساخت و حمایت از این طرح است.

وزیر گردشگری Yariv لوین گفته رادیو اسرائیل که یک کابینه رای در الحاق سرزمین های روز یکشنبه بود و نه از لحاظ فنی امکان پذیر است چرا که از آماده سازی های مختلف از جمله "آوردن این پیشنهاد قبل از دادستان کل و اجازه دادن به او را در نظر مهم است."

Hard-خط اسرائیل ملی نامیده اند فوری الحاق شهرک غرب بانک جلوتر از کشور سوم انتخابات پارلمانی در زیر یک سال, برنامه ریزی برای, مارس 2.

آنها مشتاقانه در آغوش بخشی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح که اجازه می دهد اسرائیل برای ضمیمه خاک اما رد تماس خود را برای یک دولت فلسطینی در بخش اشغالی کرانه باختری است.

فلسطینی ها با عصبانیت رد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که تا حد زیادی تصویب اسرائیل در تمام thorniest مسائل از چندین دهه جنگ از مرزها و وضعیت بیت المقدس به اقدامات امنیتی و سرنوشت پناهندگان فلسطینی.

لوین یکی از اعضای ارشد حزب لیکود نتانیاهو گفت: دولت فلسطینی پیش بینی با مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح "تقریبا همان فلسطینی که امروز وجود دارد با اقتدار به مدیریت امور مدنی" اما فاقد "اساسی قدرت" مانند کنترل مرزی و یا نظامی است.

اردن که یک پیمان صلح با اسرائیل هشدار داده است در برابر هر اسرائیل "الحاق سرزمین های فلسطینی," مجددا بر تعهد خود به دولت مستقل فلسطینی تشکیل شده و بر اساس پیش-خطوط سال 1967 با پایتختی شرق اورشلیم.

فلسطینی ها به دنبال غرب بانک و ضمیمه شرق بیت المقدس که اسرائیل دستگیر شده در سال 1967 خاورمیانه جنگ به عنوان بخشی از آینده دولت مستقل. بسیاری از جامعه بین المللی می داند اسرائیل در کرانه باختری شهرک سازی های غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

اسرائیل و وزیر دفاع Naftali Bennett توییتی شنبه "است که به تعویق افتاد و به بعد از انتخابات هرگز اتفاق خواهد افتاد."

"اگر ما به تعویق انداختن و یا کاهش گسترش حاکمیت (در کرانه باختری) و سپس این فرصت را از قرن تبدیل خواهد شد به از دست دادن از قرن گفت:" بنت یک متهاجم نتانیاهو متحد با حزب راست.

Nahum Barnea جانباز اسرائیل نویس stridently با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در چهار شنبه عبری روزانه Yedioth آن گفت: این امر ایجاد یک دولت فلسطینی "بیشتر ناچیز از آندورا بیشتر شکسته از جزایر ویرجین."

او هشدار داد که الحاق خواهد منجر به "یک واقعیت از دو سیستم حقوقی برای دو جمعيت در همان قلمرو یک حکم دوم را اشغال کردند. به عبارت دیگر یک دولت آپارتاید بود."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب