ایران تلویزیون دولتی: تندروها برنده تمام کرسی تهران در رای

تهران - ایران تندروها را برنده تمام 30 کرسی های پارلمانی در پایتخت, تهران, تلویزیون دولتی گزارش روز یکشنبه اما

توسط MINERALNEWS در 4 اسفند 1398

تهران - ایران تندروها را برنده تمام 30 کرسی های پارلمانی در پایتخت, تهران, تلویزیون دولتی گزارش روز یکشنبه اما مقامات هنوز اعلام رای دهندگان از سراسر کشور انتخابات دو روز پیش.

تلویزیون دولتی همچنین گفت که سابق شهردار تهران محمد باقر باقر قالیباف یک مدعی برای این پست از مجلس سخنران بود بالا برنده در پایتخت با بیش از 1.2 میلیون رای.

رای دهندگان تا به حال گزینه های محدود در روز جمعه رای گیری به بیش از 7000 بالقوه نامزد شده بود رد صلاحیت بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو. در میان کسانی که رد صلاحیت شدند 90 نشسته اعضای ایران 290 کرسی مجلس بود که می خواستم برای اجرای مجدد انتخابات است.

مقامات رسمی هنوز منتشر نشده هر گونه آمار و ارقام برای رای دهندگان است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری که چگونه ایرانیان مشاهده این کشور بحرانزده مذهبی دولت است.

یک کم مردم در انتخابات می تواند نشانه نارضایتی گسترده با ایران مذهبی حاکمان و سیستم آنها ریاست. مقامات ایرانی معمولا آزادی مردم در انتخابات ارقام یک روز پس از انتخابات است.

خبرگزاری رسمی ایرنا گفت: مرکز شمارش آرا به پایان رسیده بود با 201 از 208 حوزه تصمیم گرفت. هفت نسبتا کوچک حوزه خواهد بود تصمیم گرفت در اجرای انتخابات بعد در ماه آوریل است.

رهبر ایران در اوایل روز شنبه متهم دشمن "تبلیغ" از تلاش برای منصرف کردن مردم از رای دادن با تقویت تهدید coronavirus.

طیف وسیعی از بحران های به ستوه ایران در سال گذشته, از جمله گسترده در تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر و تحریم های ایالات متحده ستون فشار بر غوطه وری در اقتصاد است.

در سخنان از دفتر خود در تهران آیت الله علی خامنه ای متهم به "تبلیغات منفی" از ایران به دشمنان در تلاش برای دلسرد کردن مردم از رای گیری در روز جمعه انتخابات است.

"خود را در رسانه ها نیست چشم پوشی از کوچک ترین فرصت برای دلسرد کردن مردم و توسل به بهانه بیماری و ویروس," او گفت:.

ایران در گزارش اولین مورد از این ویروس دو روز قبل از نظر سنجی های ملی و هشت مرگ و میر گزارش شده است با توجه به این ویروس پس از آن. که بیشترین مرگ و میر از این ویروس در خارج از چین که در آن شیوع اول ظهور چند ماه پیش.

ایران تایید کرده است 43 نفر در مجموع در حداقل پنج نفر از شهرهای مختلف از جمله پایتخت, تهران, که در آن برخی از داروخانه ها در حال حاضر اجرا از ماسک و ضد عفونی کننده دست.

مدارس تعطیل شد, در تهران و شش شهرهای دیگر برای دو روز یکشنبه شروع به جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات نیز به حالت تعلیق مسابقات فوتبال و متوقف شد نشان می دهد در سینما و مکانهای دیگر.

مقامات در سراسر ایران تشویق مردم به رای دادن در روزهای منتهی به انتخابات حتی به عنوان نگرانی های بیش از این ویروس شروع به گسترش به افزایش است.

در آستانه رای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم پنج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و وزیر خارجه مایک Pompeo ناودان انتخابات به عنوان یک "شم."

در همین حال مقامات در ایران گفت: آنها آغاز خواهد شد ضد عفونی مترو تهران استفاده شده است که توسط برخی از 3 میلیون نفر به مانع گسترش ویروس. دولت نیز تعطیل مدارس مذهبی و حوزه های علمیه در شهر مقدس قم که در آن ویروس برای اولین بار به کشته شدن دو بيمار مسن هفته گذشته است.

عراق و پاکستان که به اشتراک گذاری مرز با ایران گرفته اند اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن گسترش ویروس از ایرانی مسافران است. آلوده مسافران از ایران در حال حاضر کشف شده در لبنان و کانادا است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

عربستان سعودی دستور داده است تا هر کسی که به سفر از ایران به صبر کنید حداقل 14 روز قبل از ورود به انگلستان به عنوان آن را به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس به ایت سایت های زیارتی مکه و مدینه.

همچنین روز یکشنبه با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف شوخی در مورد دست دادن با خود را از سفر به اتریش همتای الکساندر Schallenberg و به خبرنگاران گفت: "ما باید به لرزش دست در دست آنها نگران نباشید من اصلا coronavirus."

هفته گذشته Schallenberg گفت که او در سفر به تهران در میان تلاشهای کشورهای اروپایی برای زنده نگه داشتن ایران از توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی. تنش های منطقه ای باید به طور پیوسته افزایش یافته است پس از ایالات متحده در خارج از این نقطه عطفی در مقابله.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب