ایران تازه انتخاب شده مجلس برگزار رغم همه گیر

تهران - ایران تازه انتخاب شده پارلمان برگزار شده در چهارشنبه تحت سلطه محافظه کار مجلس و تحت سخت اجتماعی فاصله

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399

تهران - ایران تازه انتخاب شده پارلمان برگزار شده در چهارشنبه تحت سلطه محافظه کار مجلس و تحت سخت اجتماعی فاصله مقررات به عنوان کشور در تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus است که آمار این کشور سخت است.

ایران در تلویزیون دولتی گفت: همه 268 نمایندگان مجلس که در غیاب حال آزمایش منفی برای ویروس. قانونگذاران سوگند پس از بسیاری از آنها وارد شده برای مراسم افتتاحیه با پوشیدن ماسک و رعایت اجتماعی فاصله مقررات. درجه حرارت گرفته شد قبل از آنها وارد ساختمان پارلمان.

ایران در حال دست و پنجه نرم کردن با مرگبارترین شیوع در خاورمیانه با بیش از 7,500 مرگ و میر بیش از 139,500 موارد تایید شده. ترکیه در این منطقه بزرگترین شیوع با 156,800 موارد تایید شده و بیش از 4,300 مرگ و میر.

ایران انتخابات پارلمانی در ماه فوریه شاهد حضور 42.57% — بالاترین پس از انقلاب اسلامی 1979 و نشانه ای از نارضایتی گسترده و وضعیت اقتصادی در میان فشار شدید ایالات متحده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده متحده آمریکا هسته ای ایران با قدرت های جهانی و reimposed تحریم ها در کشور است.

در روز چهارشنبه باز جلسه نماینده انتخاب موقت سخنران بر اساس سن ارشد و گوش دادن به یک پیام از آیت الله علی خامنه ای به عنوان خوانده شده توسط یک کمک. حسن روحانی رئیس جمهور خطاب به نمایندگان مجلس با اصرار آنها را به همکاری با دولت او به طوری که هم ایرانیان بهتر می تواند "مقابله با تحریم ها و بیماری" در این "سال بسیار دشوار است."

دائم مجلس انتخاب خواهد شد در هفته آینده برای یک سال است.

به دلیل همه گیر سنتی دیدار با کری به قانونگذاران به حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی آیت الله خمینی به تعویق افتاد. پس از نگه داشتن آن در بسیاری از زیارتگاه ها در سراسر کشور است که به طور معمول آباد توسط تعداد زیادی از بازدید کنندگان باز در آغاز شیوع این بیماری در ایران بعد از تحمیل مستند اقدامات جلوگیری کننده از رفتن داخل حرم.

ایران تازه انتخاب شده مجلس توسط 220 محافظه کار مجلس از جمله بیش از 50 که متحدان سابق hard-خط رئیس جمهور محمود احمدی نژاد. وجود 38 مستقل قانونگذاران و 18 طرفدار اصلاحات و میانه رو از 136 قبلی مجلس است.

در رای گیری در ماه فوریه 278 مجلس کرسی از مجموع 290 کرسی شد و تصمیم گرفت. دو انتخاب نمایندگان مجلس بعد از درگذشت از جمله یکی از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. هشت منتخب نمایندگان مجلس غایب بودند از روز شنبه جلسه بدون توضیح داده شد.

باقی مانده از 14 کرسی ها را در یک byelection در 2021. بیش از 160 فعلی مجلس تا به حال هیچ قبلی مجلس را تجربه کنند. 16 وجود دارد زنان قانونگذاران یکی کمتر از گذشته ،

مجلس ایران ندارد قدرت دیکته کردن سیاست های عمده ای اما بحث بودجه سالانه و ممکن است استیضاح وزیران است. قدرت در ایران در نهایت به عهده خامنه ای است که حرف آخر را در تمام امور.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن