ایران می گوید که ادامه کار هسته ای با وجود تحریم های آمریکا

تهران - ایران روز جمعه گفت کارشناسان خود را ادامه خواهد داد توسعه هسته ای, فعالیت, با وجود تحریم های اعمال شده

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

تهران - ایران روز جمعه گفت کارشناسان خود را ادامه خواهد داد توسعه هسته ای, فعالیت, با وجود تحریم های اعمال شده در اوایل این هفته خود به دانشمندان دیگر توسط ایالات متحده است.

تلویزیون دولتی ذکر شده در بیانیه ای از رییس اداره گفت: تصمیم ایالات متحده برای اعمال تحریم بر دو دانشمندان هسته ای ایران نشان می دهد ادامه "خصمانه" نگرش است. آن گفت: این تحریم ها آنها را "مصمم به ادامه nonstop تلاش بیشتر از قبل."

در این بیانیه گفت: این تحریم ها نقض قوانین بین المللی است.

روز چهارشنبه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تحریم های تحمیل شده بر دو مقامات ایران و سازمان انرژی اتمی مجید آقا " من و امجد Sazgar که درگیر در توسعه و تولید سانتریفیوژ مورد استفاده برای غنی سازی اورانیوم.

Pompeo همچنین گفت که لغو همه اما یکی از این تحریم ها چشم پوشی پوشش مدنی ایران همکاری است. چشم پوشی کرده بود مجاز, روسی, شرکت های اروپایی و چینی برای ادامه کار در ایران در تاسیسات هسته ای غیر نظامی و بدون نقشه کشی آمریکا مجازات است.

چشم پوشی که اجازه کار در آب سنگین اراک و نیروگاه و راکتور تحقيقاتی تهران شده بود در محل تا به حال. چشم پوشی برای کار در بوشهر نیروگاه هسته ای خواهد بود که تنها یک تمدید شد.

پس از عقب نشینی ایالات متحده از ایران هسته ای ایران با قدرت های جهان در سال 2018 ایران است که به تدریج و گام به دور از توافق و شروع تزریق گاز اورانیوم به بیش از یک هزار سانتریفیوژ. ایران می گوید این مراحل می تواند معکوس شود اگر اروپا ارائه می دهد یک راه برای جلوگیری از تحریم های ایالات متحده خفگی کردن آن نفت خام فروش در خارج از کشور.

ایران نیز غنی سازی اورانیوم تا 4.5 درصد در نقض توافق را حد 3.67%. اورانیوم غنی شده در 3.67% سطح به اندازه کافی برای حرفه صلح آمیز است اما بسیار پایین تر از سلاح های درجه سطح 90%.

در 4.5 درصد از سطح آن است که به اندازه کافی برای کمک به قدرت ایران در بوشهر راکتور این کشور تنها نیروگاه هسته ای. قبل از اینکه به ایران رسیده بود به 20 درصد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب