آیووا مت شخص مهم در میان یکدسته است 3rd اجرا شده توسط دولت ایالات متحده در این هفته

TERRE HAUTE Ind. - دولت ایالات متحده در روز جمعه به مرگ قرار داده آیووا شیمی دانشجو-تبدیل-مت شخص مهم در میان ی

توسط MINERALNEWS در 28 تیر 1399

TERRE HAUTE Ind. - دولت ایالات متحده در روز جمعه به مرگ قرار داده آیووا شیمی دانشجو-تبدیل-مت شخص مهم در میان یکدسته به جرم قتل پنج نفر سوم اعدام توسط دولت فدرال در یک هفته.

داستین Honken که دادستان گفت: کشته شاهدان کلیدی است برای متوقف کردن آنها از شهادت در داروهای مورد دریافت تزریق کشنده در فدرال تادیبی پیچیده در ترر هوت ایندیانا. دو نفر دیگر نیز به مرگ قرار داده در طول این هفته پس از یک وقفه نزدیک به 20 سال از جمله Kansan Wesley Purkey. وکلای او مخالفت او زوال عقل و نمی دانم چرا او در حال اجرا.

برای اولین بار در سیل فدرال اعدام اتفاق افتاده است گفت: Daniel Lee Lewis قرار داده بود به مرگ برای قتل یک خانواده در 1990s به عنوان بخشی از یک طرح برای ساخت یک سفیده-تنها ملت است. لی اعدام مانند Purkey را جلوتر رفت تنها پس از دیوان عالی ایالات متحده به آن نور سبز در یک 5-4 ساعت قبل از تصمیم.

Honken از بریت, آیووا شده بود اعدام از سال 2005 و برای اولین بار بود Iowan با حکم اعدام اعمال شده توسط آیووا منصفه به اعدام از سال 1963. آیووا زده اام از دولت اساسنامه در سال 1965 اما Honken شد واجد شرایط برای مجازات اعدام تحت قانون ایالات متحده زیرا او محاکمه در دادگاه فدرال.

Honken شد مرده در 4:36 بعد از ظهر اداره زندانها گفت.

زندانی شناخته شده برای خود را گزاف گویی در دادگاه و برای ساخت یک بیانیه از بی گناهی خود را در صدور حکم — صحبت کرد و تنها به طور خلاصه نه پرداختن به قربانیان اعضای خانواده و نه گفت که او متاسفم. آخرین کلمات او بودند "مریم مقدس, مادر خدا برای من دعا کنید."

Honken وکیل شان نولان گفت: مشتری خود را در "بازخرید" بود و توبه خود را برای جنایات. Honken بود مؤمن کاتولیک که "مراقبت برای هر کس او آمد در تماس با" در زندان نولان گفت.

"وجود دارد هیچ دلیلی برای دولت به کشتن او در عجله و یا در همه. در هر صورت آنها شکست خورده است. از داستین Honken آنها می خواستند به کشتن بلند رفته است" نولان گفت. "مرد آنها کشته شدند امروز یک انسان که می تواند صرف بقیه روز خود را کمک به دیگران و بیشتر بازخرید خود را. ممکن است او در آرامش استراحت."

در بیانیه وزارت دادگستری سخنگوی Kerri Kupec گفت: "فقط به مجازات شده است."

"نزدیک به سه دهه پس از Honken بطور سرد زندگی به پایان رسید پنج نفر از جمله دو دختر جوان همه در تلاش برای محافظت از خود و کیفری شرکت او در نهایت مواجه عدالت" Kupec گفت.

مقامات پس از شروع به اداره کشنده کوکتل Honken شروع به چشمک زدن چشم خود را و انگشتان خود را منقبض. پس از چند دقیقه تنفس خود را سخت تر شد. او تبدیل به طور فزاینده ای دارای رنگ خاکستری به عنوان خون خشک شده از صورت و دست خود را. دست خود را به تدریج متوقف کشش و تنفس شد و کم عمق است.

Honken بود مرده حدود 30 دقیقه پس از مراحل شروع — طولانی تر از دو نفر دیگر اعدام. یک مقام رسمی با گوشی پزشکی راه می رفت به کوچک مرگ مجلسی, قرار دادن انگشتان دست خود را در Honken گردن برای بررسی یک پالس گوش برای یک ضربان قلب و سپس خارج شد.

ثانیه بعد مقامات اعلام زمان مرگ.

Honken که جنایات زده در بنیاد دادگستری ایالات متحده در سیستم همیشه به نظر می رسید به احتمال زیاد حداقل برای برنده شدن در یک مهلت از دادگاه.

پس از دو قبلی اعدام متوقف شد و شروع به میان عقب و جلو قانونی آژيتاسيون, Hoken را آغاز کرد تقریبا در لحظه به لحظه آن برنامه ریزی شده بود.

علامت بنت در حال حاضر بازنشسته قاضی فدرال که نظارت Honken 2004 دادگاه برای آدم ربایی و قتل گفت: قبلا که او به طور کلی مخالف مجازات اعدام. اما اگر کسی آن را سزاوار او اضافه شد Honken.

در حالی که در اوراق قرضه خود را در مواد مخدر مورد در ماه جولای سال 1993 Honken و دوست دخترش آنجلا جانسون ربوده لری دانکن و دو دختر از خود Mason City, Iowa, خانه, پس از کشته شدن و دفن آنها در یک منطقه پوشیده شده از درخت در این نزدیکی هست. ده سال کندی و 6 ساله کهربا بودند هنوز هم در لباس خود در روز گرم تابستان هنگامی که آنها به ضرب گلوله اعدام-سبک در پشت سر.

خود هدف اصلی است که لری دانکن پس از آن-پسر گرگ نیکلسون که زندگی در خانه و نیز کشته شد. او و لری دانکن محدود شد و دهان و چند بار. Honken به تازگی آموخته نیکلسون سابق مواد مخدر-برخورد دانشیار شد و همکاری با محققان و احتمال شهادت در برابر Honken در دادگاه.

لری دانکن نمی دانم نیکلسون یک خبرچین و او درگیر مواد مخدر.

به عنوان رسیدگی به Honken ادامه داد: او کشته شدن یک قاچاقچی مواد مخدر کار با او تری DeGeus ضرب و شتم او با بت و تیراندازی او را.

Honken قبلا به اطلاع قاضی در مورد مواد مخدر است که او را به اعتراف به گناه در پایان ماه ژوئیه. اما روز پس از آن هنوز کشف نشده قتل نیکلسون و Duncans او گفت دادگاه او را به چوب خود را نه گناه.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

محققان دریافتند نیکلسون و دانکن بدن تنها هفت سال بعد در سال 2000 پس از جانسون ناخوانا کردن یک نقشه نشان دادن یک زندان خبرچین که در آنها به خاک سپرده شد. DeGeus' پیدا شد چند مایل دورتر از منطقه پوشیده شده از درخت.

Honken در نظر گرفته شد بسیار خطرناک است که قاضی در زمان نادر مرحله از impaneling ناشناس داوران. اقدامات امنیتی دیگر شامل اتصالات Honken با بی حس کردن کمربند در زیر لباس های خود را برای جلوگیری از او را از تلاش برای فرار.

جانسون Honken دوست دختر محکوم شد در جریان محاکمه و محکوم به مرگ است. بنت بعد از آن کاهش می یابد و حکم او به زندگی پشت میله های زندان.

بیش از روزهای اخیر مقامات زندان اجازه Honken خود را به آخرین تماس با خانواده و دوستان با توجه به خواهر بتی _tenor یک راهبه کاتولیک او به نام پنج شنبه.

اعدام Honken دوست لی و می دانستم که او اعدام شد و به نام کردن یک ساعت پس از آن بود که بازگشت در یک ساعت _tenor گفت.

"او بسیار ناراحت بود با راه دنی درگذشت" گفت: _tenor که بازدید Honken به طور منظم در طول دهه گذشته است.

در عین حال _tenor از خواهران از مشیت فقط در خارج ترر هوت گفت: او مبهوت چگونه آرام Honken صدا از طریق تلفن.

"او در صلح است. من کاملا شگفت زده," او گفت:. "او معتقد بود او را به بهشت بروید. او آماده است برای دیدار با خود ساز."

در صدور حکم در سال 2005 Honken محروم کشتن کسی اما _tenor گفت: هرگز شنیده ام او می گویند او بی گناه بود.

Honken مادر برادر و کالج سن دختر تعداد بازدید او در زندان در روزهای اخیر, او گفت:.

Honken رشد در شمال آیووا شهر بریت, پسر الکلی مادر و پدر سرقت از بانک اعتقادات. اما Hoken در نظر گرفته شد روشن و خوب در ریاضی. او رفت و به مطالعه شیمی در کالج قبل از انداختن به دنبال یک حرفه ای خرید و فروش مواد مخدر به جای.

او نقل مکان کرد و به آریزونا و درو بر تجربه و تخصص خود را در رشته شیمی به تولید بسیار خالص مت به امید گرفتن غنی. او و یک دوست و توزیع محصول خود را از طریق نمایندگی های مستقر در شهرستان ماسون, Iowa.

در دادگاه Honken را وکیل آلفردو Parrish, تلاش ناموفق برای نرم کردن مشتری خود را تصویر و توصیف او به هیئت منصفه به عنوان "اساسا یک nerd" که شد "احمقانه با تولید مواد مخدر."tinyurlbitlyis.gdu.nuulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن