‘در داخل داستان” میریزد نور در Facebook تلاش برای اتصال جهان

چگونه می توانید یک شرکت بود به طوری wildly موفق — و بنابراین به طور کامل اعتماد? Tech نویسنده استیون لوی نشان دهنده در Facebook را مبهم رهبر و درایو خود را برای گسترش در کتاب جدید خود را.

TERRY GROSS, میزبان:

این هوای تازه. من Terry Gross. شما می شود به نام یک شرکت آمریکایی است که بیشتر بی اعتماد و در عین حال نفوذ بیشتر امروز از Facebook. رسانه های اجتماعی سایت لرزاند بوده است با رسوایی مربوط به سوء استفاده از آن اطلاعات شخصی کاربران و انتقاد شدید از نقش آن در انتخابات 2016. و در عین حال آن باقی مانده است بزرگ با نزدیک به 3 میلیارد کاربران و سود آور با درآمد سالانه میلیاردها دلار است. ما مهمان استیون لوی جانباز فناوری روزنامه نگار که شده است به گزارش Facebook برای سال ها و نوشته های جدید در عمق تاریخ این شرکت است. Facebook بنیانگذار و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ به لوی ترک نه مصاحبه و اجازه صحبت به بسیاری دیگر از حال و کارمندان سابق این شرکت است. لوی می نویسد که تقریبا هر مشکل Facebook مواجه است از سال 2016 است که در نتیجه آن بی سابقه ماموریت برای اتصال جهان و خود را بی پروا با عجله برای انجام این کار است.

استیون لوی نوشته شده برای Rolling Stone, هارپر, مجله نیویورک تایمز و نیویورکر. او در حال حاضر سردبیر بزرگ به صورت سیمی و نویسنده هفت کتاب قبلی. او در صحبت با هوای تازه را دیو دیویس در مورد کتاب جدید خود “Facebook: در داخل داستان.”

دیو دیویس BYLINE: خوب استیون لوی خوش آمدید به هوای تازه. شما باید تحت پوشش فناوری برای مدت زمان طولانی. هنگامی که شما تصمیم می گیرید شما تا به حال به این کتاب در طول اکتشاف Facebook?

استیون لوی: من می تواند با دقت اشاره کردن که خیلی دقیقا. من فکر می کنم آن را تا پایان ماه اوت 2015. مارک زوکربرگ ارسال شده در Facebook خوراک است که یک میلیارد نفر را امضا کرده بود به Facebook در آن روز من متوجه شدم که تا به حال هرگز قبل از اتفاق افتاده است. من می خواهم تحت پوشش Facebook برای مدت زمان طولانی قبل از آن, اما من متوجه شدم که این چیزی است که کاملا جدید را فعال کنید توسط تکنولوژی و هر آنچه این شرکت انجام داد. و من تا به حال در مورد آن بنویسید و توضیح دهید که چگونه است که اتفاق افتاده و آنچه در آن به معنی و چگونه آنها در برخورد با آن است.

دیویس: راست. پس چه نوع تعهد را زوکربرگ و دیگران در Facebook را به همکاری با شما ؟

لوی: آن زمان من در چند ماه آنها را در رسیدن به این نقطه, اما در نهایت آنها توافق کردند که به من دسترسی به کارکنان خود از جمله علامت گذاری و شریل سندبرگ او افسر ارشد عامل. و این نیز بسیار مهم است. آنها را متهور به کارمندان سابق که نمی خواهد با من صحبت مگر Facebook گفت خوب بود. وجود دارد هیچ رشته های متصل. آنها را دریافت نمی کند به خواندن مقاله. تنها چیزی که گفتم این بود مصاحبه من برای این کتاب خواهد بود تحریم شده در این کتاب است. و من نمی خواهد بود قادر به گرفتن چیزی است که اگر کسی چیزی گفت بحث برانگیز و فقط نوشتن آن را در یک مقاله به صورت سیمی روز بعد.

دیویس: همه حق است. همه چیز در ضبط ؟

لوی: آنها اجازه رفتن به و پس زمینه. آنها رکورد اگر آنها می خواستم برای رفتن وجود دارد. و برخی از مصاحبه های من به خصوص با برخی از افرادی که ممکن است – نمی تواند در Facebook بودند و یا در پس زمینه و یا نه برای اسناد. بنابراین برخی از مردم شد کمی نگران مستقیم نقل قول برابر Facebook بودن در این کتاب است.

دیویس: راست. که حس می کند. اما زوکربرگ خود را – که همه در ضبط ؟

لوی: من فکر نمی کنم علامت یک بار گفت: این ثبت. من فکر می کنم تقریبا همه چیز او می گوید: – وجود – روابط عمومی مردم نمی توانند می گویند علامت نمی گویند که. حداقل آنها نیست. و او به تماس های خود را عکس. برخی دیگر از مردم می گویند, آه, اجازه دهید من می گویند این رکورد. و من سعی در منصرف کردن آنها اما یک زن و شوهر از مردم انجام دادیم. و یکی به طور خاص در این دوره از ما مصاحبه من نگه داشت و گفت: هی این رو باید در تاریخ ثبت است. من واقعا باید به استفاده از این.

دیویس: راست. چه او مانند فرد ؟ که چه رابطه ای بود ؟

لوی: ما به خوبی از جایی که من فکر می کنم او احتمالا به عنوان کاندید با من به عنوان او شده است با هر روزنامه نگار اگر چه من فکر نمی کنم او تا به حال را فراموش کرده که او صحبت کردن به یک روزنامه نگار. او بیش از سال افزایش یافته به عنوان یک مصاحبه شونده. زمانی که من برای اولین بار او را ملاقات کرد و شروع به پرسیدن از او سوال – این است که در سال 2006 – او فقط خیره به من چشم دوخت. و از آن زمان او در حالی که قبل از من می توانم هر جواب از او. و زمانی که من شروع به این کتاب او تا به حال شده است بدیهی است که راحت تر با این. او شده است می خواهم یک مدیر عامل برای بسیاری از سال و یک مدیر عامل یک شرکت عمومی, بنابراین او می دانست که چگونه به دادن پاسخ به روزنامه نگاران. و او بسیار کنجکاو فرد است. مردم توصیف او را به عنوان یک یادگیری ماشین است. بنابراین گاهی اوقات او سوال بپرسید از من و من فکر می کنم او این کار را با دیگر روزنامه نگاران بیش از حد.

دیویس: آره. شما می توانید از فکر می کنم یک مثال از او پرسیدن یک سوال از شما ؟

لوی: من فکر می کنم یکی از جالب ترین نمونه این نوع کست نور چگونه در Facebook در برخورد با مسائل جاری – آن 2018 و آن را اجرا کنید تا خود را بزرگ کنفرانس توسعه آنها به نام F8 که رزونانس از سرنوشت. و او توضیح به من چگونه او قرار بود به گذراندن نیمی از سخنرانی نه عذرخواهی دقیقا اما گفت که Facebook می دانستم که آن اشتباهات و ما در حال رفتن را به نفع خود اعتماد. و نیم دیگر خواهد بود در مورد چگونه به خوبی ما را به شما معرفی جدید همه چیز به این دلیل که ما نمی توانیم هنوز هم ایستاده. بنابراین در یک طرف آن شد و گفت: هی; نگران نباشید; ما خوب است و از سوی دیگر گفت: در اینجا جدید اخلال چیزهایی که ما در حال انجام است.

و او گفت: ما قصد داریم به معرفی یک محصول به نام Facebook دوستیابی. و من گفتم: واقعا ؟ آیا شما فکر می کنم که کمی خارج-تن در نظر مردم هستند تا نگران اطلاعات آنها را به شما بدهد? این اساسا فقط چند هفته پس از کمبریج Analytica که بزرگترین رسوایی در تاریخ شرکت مربوط به انتشار اطلاعات. و او گفت: خوب Facebook همواره مرتب کردن بر اساس یک سری سایت دوستیابی نوعی و ما نمی فکر می کنم آن است که یک معامله بزرگ. و سپس او رفت. و سپس چند دقیقه بعد او فقط متوقف و به او گفت: هی; آیا شما واقعا فکر می کنم که رفتن به یک مشکل بزرگ برای ما ؟

دیویس: آنچه می خواهم به شما می گویند ؟

لوی: من گفتم: آره.

دیویس: (خنده) و این اتفاق نمی افتد یا نمی افتد ؟ آن را می گوید در این کتاب اما من می توانم به یاد داشته باشید.

لوی: او – به عنوان یکی انتظار می رود مردم گفت: چه خبر است ؟ در این لحظه آنها در حال معرفی یک سایت دوستیابی. آنها معرفی آن در برخی از کشورهای کوچکتر ، و سپس یک سال بعد آنها نورد آن را به ایالات متحده و شما هم اکنون می توانید تاریخ در Facebook.

دیویس: یکی از چیزهایی که شما می بینید در مورد Facebook پس از آن قصد کردم برای چند سال بود که وجود داشت تصمیم به تمرکز بر روی رشد بیشتر کاربران تعامل بیشتر میان کاربران است که ما داریم. آنچه انگیزه این ؟ منظور من…

لوی: خوب…

دیویس: این نوع طبیعی برای هر کسب و کار گمان می کنم اما…

لوی: اطمینان حاصل کنید.

دیویس: این نوع از کسب و کار های مختلف.

لوی: راست و درست است. آن را – هر کسب و کار می خواهد به رشد است. اما این که چه چیز با Facebook شد بی امان خود تمرکز بر رشد. و علامت همیشه به آن باور داشتند اما در سال 2008 یک مدیر اجرایی به نام Chamath Palihapitiya گفت: من می خواهم این را یک گام دورتر. من می خواهم برای شروع یک گروه داخلی به نام رشد دایره. و ما فقط می خواهد به انجام هر کاری ما می توانید به Facebook رشد سریع تر و سریع تر و سریع تر و رسیدن آن به یک میلیارد نفر واقعا به سرعت. و این غیر قابل تصور بود اما Chamath بسیار باهوش بود و او به جمع آوری تیم از بهترین افراد در Facebook. او چند نفر از خارج. و آنها تقریبا به یک گروه مخرب خدمه از درون Facebook. آنها نشسته متفاوت در مکان های مختلف از هر کس دیگری و آنها چیزهایی است که واقعا تحت فشار قرار دادند مرزهای آنچه قابل قبول بود در دره سیلیکون اعمال فشار به رشد و حتی دورتر از آن را به حال قبل از.

دیویس: چه شد برخی از چیزهایی که آنها انجام داد ؟

لوی: خوب یک چیز بود و این نوع از استاندارد; آنها واقعا یک کار بزرگ از آن – را Facebook بالاتر و بالاتر هنگامی که شما با جستجو در گوگل برای آن است. و شما می دانید, Facebook پروفایل در دسترس بودند در گوگل, هنگامی که مردم در جستجوی خود یک Facebook profile خواهد آمد تا با شما و با نام شما بر روی آن حتی اگر شما وجود دارد نیست. و آنها را تشویق شما را به یک نگاه و ثبت نام. و یک چیز دیگر بود و گاهی اوقات آنها را – اگر شما امضا…

دیویس: یک ثانیه صبر کنید. شما گفت که این امر نشان می دهد مشخصات شما حتی اگر شما نیست, یک, کاربر, نیست, ثبت نام Facebook?

لوی: درست است. این یک بحث منطقه Facebook. این چیزی است که – خوانده شده را علامت شما می دانید در سال 2006 او نگهداری می شود این نوت بوک و او را به حدس و گمان چیزی به نام تاریک پروفایل. و Facebook کاملا پیاده سازی آن راه او مشخص شده است که, است که تقریبا مانند یک صفحه ویکیپدیا که دوستان خود را شروع می شود در مورد شما حتی اگر شما نمی on Facebook. این اتفاق نمی افتد.

اما ظاهرا چیزی – من به یک زن و شوهر از مردم در اوایل Facebook چه کسی گفت که اگر کسی با برچسب شما در یک عکس Facebook را به یک ترمینال است که شما را سپس به زندگی اگر شما در واقع آمد و امضا برای آن است. و Chamath به من گفت که آره یکی از چیزهایی که آنها انجام خواهد شد که این – او با اشاره به آن به عنوان یک تیره مشخصات به من – که نشان می دهد تا. و اگر شما ثبت نام کرده و سپس آنها را بلافاصله سعی کنید به پر newsfeed خود را بنابراین شما می خواهم که یک دلیل برای ماندن در Facebook.

دیویس: راست. و بنابراین اگر من حتی با ثبت نام Facebook, اما Facebook جمع آوری اطلاعات در مورد من – به دلیل وجود اطلاعات در اینترنت – کسی نیست یک جستجو در گوگل می یابد و نام من و سپس به طور ناگهانی وجود دارد من در ارتباط با Facebook. من می بینم که. و من فکر می کنم, چگونه مرد من باید ثبت نام کنم ؟ (خنده حضار).

لوی: این چه Chamath به من گفت. اوه آره. و شما می دانید به طوری…

دیویس: مرسی.

لوی: …Facebook کرده و گفت که آنها هرگز استفاده از سایه پروفایل یا تیره پروفایل به دلایل مانند آن. و من کاملا مطمئن هستم که آنچه انجام می دهند در حال حاضر شما می دانید, اما آنها نگه داشتن زبانه ها در افراد به دلایل امنیتی و برخی چیزهای دیگر. اما آنها می گویند که آنها نمی در خدمت تبلیغات به هر چیزی که آنها را نگه دارید. پس از آن مرتب کردن بر اساس از یک منطقه خاکستری است که من در بر داشت برخی از تناقضات زمانی که من انجام شده بود این کتاب.

دیویس: آنها همچنین ترجمه سایت به زبان های خارجی و – به طوری که این امر رشد بین المللی ، درست است ؟

لوی: درست است. و شما می دانید آنها بسیار تهاجمی در مورد ترجمه. آنها نمی استخدام مترجمان. به آنها اجازه دهید مردم – کاربران در آن کشور ترجمه آن را خود. و آنها گاهی اوقات آن را اصلاح. و به خصوص در کشورهای آنها خواهد انجام اصلاحات. اما در مبهم لهجه خاص زبان مردم خواهد فقط شما می دانید ترجمه برای خود. و در برخی از کشورهای کوچکتر, Facebook خواهد بود در آن وجود دارد را در زبان بومی زمانی که هیچ کس در Facebook صحبت کرد زبان است. هیچ راهی وجود دارد به پلیس چه در رفت و در آن کشور از Facebook.

دیویس: راست. و در برخی موارد آن را تبدیل به یک عمده رسانه ها و اطلاعات مورد آزار قرار گرفته بود – درست است ؟ – توسط مردم پخش شایعات و گفتار نفرت.

لوی: درست است. ما در حال فکر کردن – آره. آره مثال نخست میانمار است که در آن Facebook رفت و بسیار محبوب شد. و سپس آن را حتی بیشتر محبوب در هنگام Facebook زخم ، اگر شما تا به حال یک تلفن همراه برنامه شما نمی پرداخت برای Facebook صفحات شما استفاده می شود. پس از آن تقریبا مانند مترادف با اینترنت در میانمار و برخی از مکان های دیگر. در ضمن Facebook تا به حال در هیچ کدام و سپس تعداد کمی از مردم که می تواند به عنوان خوانده شده آنچه که در رفتن وجود دارد و نمی تواند پلیس را. و آن را سوء استفاده. مردم را قرار داده تا غلط محتوایی که تحریک مردم به خشونت به معنای واقعی کلمه. و آن را تا 2015 که Facebook حتی ترجمه آن کتاب قوانین به برمه.

دیویس: استیون لوی سردبیر بزرگ سیمی. او در کتاب جدید “Facebook: در داخل داستان.” ما بحث بیشتر پس از یک استراحت. این هوای تازه.

(SOUNDBITE از ALEXANDRE DESPLAT را “جاسوسی نشست”)

دیویس: این تازه است و ما در حال صحبت کردن با استیون لوی. او سردبیر بزرگ سیمی. او جانباز تکنولوژی نویسنده و عمیق شیرجه رفتن به Facebook. کتاب جدید خود که به نام “Facebook: در داخل داستان.”

همه حق است. اجازه دهید بحث در مورد 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. چه Facebook می دانم که کمپین پیشرفت در مورد تلاش های روسیه برای گیاه جعلی و یا تحریک آمیز داستان در اخبار سایت و همچنین قرار دادن اطلاعات ساختگی در تبلیغات آن را خرید ؟

لوی: خوب این اطلاعات غلط است که ما می توانیم در مورد بخشی از تعدادی از چیزهایی است که اتفاق افتاده است در سال 2016 انتخابات است که Facebook در درگیر شد. اولین چیزی که شما می دانید گسترش جعلی ، این نام جعلی اخبار نیست لزوما پخته شده توسط روس ها. تنها درصد کمی از آن تبدیل به یک بخشی از این بزرگ روسی دروغ انتخاباتی که صورت گرفت در Facebook. اما بسیاری از آن انجام می شود برای به دست آوردن مالی – مقدار زیادی از آن را از این شهر کوچک در مقدونیه به عنوان آن معلوم شد که در آن مردم را تا داستان جعلی و یا یک داستان جعلی که برخی از مبهم وبلاگ نویس نوشته شده و گردش آن در Facebook.

و از آنجا که تصمیمات اتخاذ شده در اوایل در Facebook به تاریخچه اطراف 2008 و 2009 خوانده شده را علامت به حال توییتر وسواس و او Facebook دوستانه تر به چیزهایی که رفت ویروسی بر روی سیستم. این جعلی اخبار – چیزهایی مانند شما می دانید پاپ تایید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هیلاری کلینتون بود که در یک فیلم حلقه در یک پیتزا فروشی – آنها را در رفتن ویروسی در Facebook و محبوب تر از مشروع اخبار.

و Facebook هشدار داده شده بود در برابر این نوع پدیده است. و به خصوص در مرحله بعد از انتخابات ریاست جمهوری به مردم شد و گفت: – سلام این رو برای جلوگیری از. اما این شرکت تصمیم به آن را متوقف کند چرا که آنها احساس می شد بخشی از مردم بیان می شود قادر به ارسال آنچه آنها می خواستند. و Facebook نمی خواهید در موقعیت یک داور. در حال حاضر که تصمیم گیری در بخش ساخته شده بود توسط رئیس Facebook واشنگتن دفتر بود که مادام العمر جمهوری خواه و دیدم که کار خود را با توجه به افرادی که با او کار می کرد به عنوان حفاظت از جمهوری خواهان.

به طوری که رفت و تا پایان انتخابات و جعلی اخبار نشو و نما on Facebook.

دیویس: و من فکر می کنم آن را به ارزش این نکته که یکی از دلایل که مردم در مقدونیه نشان داد که آنها می توانید پول با انجام این کار این بود که به عنوان بخشی از آن درایو برای رشد Facebook به حال آن الگوریتم بهینه سازی به طوری که اعتیاد آور ترین مواد خواهد آمد تا در بالای خود را ببینید. بنابراین وجود یک انگیزه برای ویروسی چیزهای که آیا درست بود یا نه.

لوی: راست. نامزدی بخشی از این فرمول برای آنچه به نظر می رسد در اخبار سایت خود را. بنابراین اگر بسیاری از مردم به اشتراک گذاشته یک پست آن خواهد بود بالاتر قرار گرفت و آن را به نظر می رسد در بیشتر مردم خبرخوانها.

دیویس: راست. بنابراین آنچه در مورد تبلیغات شد که آینده را از طریق ؟

لوی: بنابراین واقعیت این است که Facebook در ارائه کمک به نامزدهای سیاسی که می خواست به استفاده از Facebook بهتر است. و یک طرف هم یک کار خیلی بهتر از آن از سوی دیگر و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم. و آنها در زمان استفاده از همه چیز شما می توانید در Facebook. آنها صرف مقدار زیادی بیشتر در Facebook از کلینتون در مبارزات انتخاباتی بود. آنها پذیرفته شده به کمک Facebook و ارائه هر دو طرف و آنها فقط ساخته شده heck از مبارزات انتخاباتی خود را در سراسر Facebook. آنها خواهد انجام کارهایی مانند ایجاد بسیاری از تغییرات یک آگهی کارگردانی به انواع مختلف از مردم فقط برای دیدن آنچه کلیک و کلینتون در مبارزات انتخاباتی چیزی شبیه به آن.

بنابراین مردم در Facebook به تماشای این نوع از ترس. آنها می گویند عجب این مردم واقعا انجام یک کار بزرگ با کمپین ما وجود دارد در مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. آنها نمی هر چیزی در مورد آن به دلیل نبود – شما می دانید که آنها می خواستند به نمایشگاه به هر دو طرف است. و آنها را بیش از حد ناراحت شده و آن چرا که آنها فکر خوب کلینتون برنده میشه به هر حال این فقط یک پدیده جالب در مورد چه کسی با استفاده از پلت فرم ما.

دیویس: و این شرکت به ساختن پول از هر آگهی درسته ؟

لوی: مطمئن شوید. آره این شد پول. نبود غول بخشی از درآمد خود را, اما تبلیغات سیاسی به طور کلی به یک منبع قابل توجهی از درآمد.

دیویس: راست. و البته لازم به ذکر است که microtargeting از تبلیغات بر اساس Facebook اطلاعات در مورد کاربران خود شد و رئیس آن نقطه فروش نه فقط در تبلیغات سیاسی اما همه چیز. منظورم این است که شما واقعا می تواند یک هدف یک آگهی در یک نوع خاص از مشتری.

لوی: راست. و این نوع تغییر که چه احساس خوبی در زمین از Facebook تبلیغات بود. شما می دانید که آنها همیشه می گویند هنگامی که شما در مورد شکایت microtargeting شد – هی این کمک می کند تا ما در خدمت تبلیغات مرتبط بیشتر به مردم است. اگر شما علاقه مند در برخی از ستاره های موسیقی ما قصد داریم به شما اجازه می دانم زمانی که فرد دارای یک آلبوم و یا ظاهر شدن در منطقه خود را به دلیل تبلیغ می دانید که در آن به شما در پیدا کردن.

این چیزی است که کمی متفاوت است زیرا Facebook می داند که خیلی در مورد شما که شما می توانید هدف قرار دادن کسی که ممکن است در معرض نوع خاصی از زمین است که شما را به تغییر ذهن خود را در مورد چیزی و یا حتی شما جلوگیری از رای دادن. بنابراین این نیست که بخشی از احساس پرنیان خوب, از Facebook تبلیغات است که آن را ارائه به جهان است.

دیویس: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات بود که به خوبی مورد استقبال تعداد زیادی از کارکنان در Facebook.

لوی: نه نفر در اشک که آن چه اتفاق افتاده است و آنها تا به حال یک جلسه روز بعد از انتخابات.

دیویس: به ما بگویید در مورد این نشست است.

لوی: مردم می خواستند بدانند که برای اولین بار – gee آیا ما باید دست در این کار ؟ ما در بخش مسئول این انتخابات نتیجه است که ما به این معنی که بسیاری از مردم در Facebook, آیا می خواهید برای دیدن ؟ و وجود دارد برخی از روح جستجو در میان آنها است. و چند روز پس از آن, اگر چه, مارک زوکربرگ در سخنرانی خود در یک کنفرانس در Half Moon Bay, گفت که او فکر آن را یک ایده دیوانه به فکر می کنم که Facebook تحت تاثیر انتخابات بود که یک بیانیه او به بعد راه رفتن به عقب.

دیویس: راست. و در نهایت اطلاعات واقعی بیرون آمد. چگونه زوکربرگ نگرش تغییر پس از آن ؟

لوی: من فکر می کنم او متوجه شد که یکی از آن صدا نرم و ملایم. من در واقع در این اتاق زمانی که او گفت که آن را واقعا نمی صدا است که نرم و ملایم. این بخشی از یک دیگر بیشتر متفکر پاسخ آن را واقعا نمی آورد اتاق را به یک وقفه. اما ما آموخته است که بیشتر در هفته بعد از مورد سوء استفاده از Facebook و از جمله روسیه دروغ انتخاباتی که صورت گرفت در Facebook از طریق تبلیغات و پست های دیگر. و آن به نظر نمی رسد چنین رسیدن به زمانی که ما یاد گرفتیم آن چیز است.

دیویس: آره. چگونه شد اعداد ؟ چگونه بسیاری از مردم — چگونه بسیاری از کاربران این اطلاعات غلط?

لوی: خوب روسیه دروغ بود صدها هزار نفر – اما باز هم نه در صد در همه درصد بسیار کمی از چیزهای که مردم را دیدم در Facebook. در عین حال آن را تا به حال برخی از واقعا نگران کننده جنبه های آن است.

روس ها خواهد انجام کارهایی مانند آنها خواهد بود قادر به پیدا کردن افرادی که در برابر مهاجرت و به آنها بگویید – هی وجود دارد این تجمع اتفاق می افتد جایی در تگزاس, شما می دانید که نرم افزار-مهاجرت. شما باید برای رفتن وجود دارد و اعتراض به آن است. و سپس آنها را به اطلاع افرادی که در طرف دیگر در مورد همان رالی بود که یک مدتی تجمع که روس ها در تلاش بودند برای ایجاد برای آوردن دو طرف با هم که ممکن است به مبارزه با یکدیگر. در واقع آنها فقط در تلاش برای ایجاد مخالفت و احساسات بد را به مردم فکر می کنم که این سیستم واقعا خراب و در برخی موارد آنها جلوگیری از رای دادن.

ناخالص: ما در حال گوش دادن به مصاحبه هوای تازه را دیو دیویس ثبت شده با استیون لوی سردبیر بزرگ به صورت سیمی و نویسنده کتاب جدید “Facebook: در داخل داستان.”

پس از یک استراحت آنها بحث در مورد آسیب به Facebook از کمبریج Analytica رسوایی و مورد مارک زوکربرگ را برای برنامه های آینده این شرکت است. بعد کن تاکر را نقد و بررسی به تازگی منتشر شده Bryan Ferry کنسرت ضبط زنده در رویال آلبرت هال در سال 1974. من Terry Gross, و این است که هوای تازه.

(SOUNDBITE WAYNE HORVITZ و سلطنتی اتاق جمعی گروه را “یک پیاده روی در باران”)

ناخالص: این هوای تازه. من Terry Gross. بیایید به عقب بر گردیم به مصاحبه دیو دیویس ثبت شده با سیمی سردبیر بزرگ استیون لوی در مورد رسانه های اجتماعی غول Facebook. Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ به لوی نه مصاحبه و اجازه صحبت به بسیاری دیگر از حال و کارمندان سابق این شرکت برای وضع مالیات جدید کتاب “Facebook: در داخل داستان.” هنگامی که ما را ترک کردن آنها صحبت کردن در مورد آسیب به Facebook شهرت از نقش آن در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

دیویس: انتقادات در مورد این خبر جعلی و کمپین های تبلیغاتی برخی از آنها از منابع خارجی تقریبا تحت الشعاع قرار کمبریج Analytica رسوایی. این واقعا رشد از یک تصمیم Facebook تا به حال ساخته شده را به محصول خود را نه فقط یک سایت شبکه اجتماعی است اما یک پلت فرم به طوری که در خارج از توسعه دهندگان نرم افزار می تواند با استفاده از Facebook داده برای ایجاد نرم افزار و محصولات در Facebook. این یک نوع تصمیم سرنوشت ساز بود ،

لوی: درست است و این اتفاق خیلی زود Facebook تاریخ در سال 2007. این یک جهش بزرگ است که Facebook ناگهان گفت: ما می خواهیم به نوع بعدی سیستم عامل در جهان خواهد شد و این یک اجتماعی سیستم عامل. اینترنت باید ساخته شده در اطراف مردم و ما جایی که رفتن به میزبان است. و شما نمی توانید می گویند که این پلت فرم بود کامل شکست چرا که آنها واقعا برداشته Facebook به بالای پله از شرکت های فن آوری. در آن صورت گرفت در سال 2007. و ناگهان هر کس صحبت کردن در مورد Facebook در راه آنها نیست قبل از. و چند ماه پس از آن, من نوشت: یک جلد داستان در مورد Facebook برای نیوزویک جایی که من مشغول به کار بود پس از آن.

اما مشکل آن بود که برای اولین بار به منظور انجام این کار شما تا به حال به دست بیش از اطلاعات شخصی به غیر خودی به توسعه دهندگان نرم افزار که نوشتن برنامه های کاربردی برای این Facebook پلت فرم. و پلت فرم خود را به حال رویاهای خود را نقش برآب زمانی که گوشی های تلفن همراه محبوب شد و مردم با استفاده از آن به عنوان سیستم عامل. بنابراین آی فون خود را یا برنامه های خود را برنامه های اندروید خواهد بود این سیستم عامل است که شما استفاده می شود و توسعه دهندگان تبدیل توجه خود را به نوشتن برنامه های کاربردی برای گوشی های. پلت فرم هنوز هم ادامه داشت اما آن را به بیشتر از یک تبادل اطلاعات بین توسعه دهندگان و Facebook با Facebook دادن مقدار زیادی از اطلاعات را به توسعه دهندگان.

در سال 2010 – و این بود که من واقعا می گویند کمبریج Analytica آغاز شده – Facebook گفت: ما به اطلاعات بیشتر از همیشه به توسعه دهندگان. بنابراین وقتی که شما ثبت نام به عنوان یک کاربر به یکی از این برنامه های شخص ثالث خواهد نه تنها اطلاعات خود را که شما posted on Facebook, اما اطلاعاتی که دوستان خود را posted on Facebook. شما خواهد بود به دور دوستان خود را دوست دارد که بسیار آشکار و وضعیت ارتباط خود را گاهی اوقات وضع سیاسی خود را – همه در حال سقوط را از دست Facebook به دست این توسعه دهندگان که می تواند با استفاده از آنها را برای برنامه های خود را و گفته شد: شما نمی توانید فروش این و یا آنها را به هر کس دیگری. اما Facebook واقعا باید قوی اجرای مطمئن شوید که اتفاق افتاده است.

دیویس: و پس کمبریج Analytica به پایان می رسد تا گرفتن داده ها از ده ها میلیون نفر از Facebook کاربران است.

لوی: درست است. وجود دارد یک محقق دانشگاهی که به دنبال Facebook قوانین در گرفتن اطلاعات اما پس از آن شکست Facebook قوانین در صدور مجوز اطلاعات به این شرکت به نام کمبریج Analytica که اجرا شد این نظامی انگلیسی مشاوره شرکت ساخته شده است که با همکاری یک حامی مالی از راست در ایالات متحده است.

دیویس: حق Mercers.

لوی: راست.

دیویس: راست. شما گفت که آن را به این روز مشخص نیست که آیا شرکت در انتخابات تلاش های استفاده Facebook پروفایل. این است که درست است ؟ من فکر کردم که پذیرفته شد واقعیت است.

لوی: آنها تا به حال اطلاعات تحویل داده اما مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که مشغول به کار با کمبریج Analytica گفت که آنها واقعا از آن استفاده نمی کند بسیار به عنوان یک منبع داده. اما آنها کمک کرد تا با تبلیغات تلویزیونی و آنها را دوست داشت و برخی از افرادی که در آنجا کار می کرد. آن است fuzzy چرا که از سوی دیگر رئیس کمبریج Analytica این شرکت در پشت آن بود و مباهات در مورد اطلاعات آنها استفاده می شود. بنابراین من فکر می کنم آن است که یک راز بزرگ درجه که که داده ها استفاده شد در انتخابات اما ما نمی دانیم مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین را با استفاده از مقدار زیادی از اطلاعات و ادغام آن با دیگر پایگاه های داده.

من فکر می کنم این شوک به مردم این بود که این اطلاعات رو به دست این شرکت است که هیچ کس تا به حال شنیده ام که کار را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. و این شد Facebook بزرگترین رسوایی جالب اینجاست که حتی اگر برخی از این اطلاعات منتشر شده در 2015 توسط نگهبان همان محل که بازگشت و با حرکت شبیه چمچه زنی در سال 2018 است. اما این است که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و آن را یک معامله بزرگ ،

دیویس: بنابراین این اطلاعات در مورد کمپین 2016 و سپس پس از آن هک شبیه به 50 میلیون حساب کاربری فرستاده عمومی شرکت تصویر به nosedive. و مارک زوکربرگ رفت و قبل از کنگره و آنها وعده داده شده گام های جدی را به تغییر همه چیز. چه کار می کنند ؟

لوی: به خوبی آنها را انجام داده ایم تعدادی از چیزهایی است. برای یک چیز, آنها به شما اطلاعات بیشتر. هنگامی که شما نگاه کنید به چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را جعلی در Facebook آنها واقعیت-چکرز به بیش از برخی از این ادعا. و زمانی که آنها به نوبه خود از آنها واقعی آنها نمی, آنها را, اما آنها ممکن است downrank آن در newsfeed. مردم کمتر ممکن است آن را می گویند. آنها به شما یک فرصت برای ماوس بیش و کمی اطلاعات بیشتر در مورد انتشار این است که در آن چاپ شده است. شاید آن را مانند یک ساختگی انتشار آن وجود ندارد علاوه بر این Facebook.

دیویس: در حال حاضر کسانی که نه تبلیغات. کسانی که آیتم های ارسال شده به این اخبار درست است ؟ به طوری…

لوی: راست. آره. و همچنین آنها – در طول انتخابات آنها نظارت بر همه چیز. آنها به دنبال سیگنال های گمراه کننده در مبارزات و سعی کنید به آنها را خاموش. به طوری که آنها در حال انجام برخی از چیزهایی که می خواهد را متوقف کرده اند و برخی از ترفندهای در سال 2016 انتخابات. و در زن و شوهر پس از انتخابات – میان دوره ای در سال 2018 انتخابات در فرانسه و جاهای دیگر – آنها به انجام یک کار بهتر است اما این یک سوال باز از چگونه به خوبی آنها در حال رفتن به انجام در سال 2020 زمانی که مردم با استفاده از Facebook و تلاش برای سوء استفاده از آن دوباره در حال رفتن به آمده تا با یک مجموعه جدید از کلاهبرداری.

دیویس: استیون لوی کتاب “Facebook: در داخل داستان.” ما در ادامه گفتگوی ما فقط در یک لحظه. این هوای تازه.

(SOUNDBITE از شپش ویلیامز “RINKY دینک”)

دیویس: این تازه است و ما در حال صحبت کردن با استیون لوی. او جانباز تکنولوژی نویسنده و سردبیر بزرگ سیمی. او یک کتاب جدید در مورد تاریخچه Facebook. آن را به نام “Facebook: در داخل داستان.”

بنابراین Facebook تا به این چالش که در آن مردم می توانند همه چیز در یک ارتباط است که ممکن است گمراه کننده و یا دروغین درست است ؟ و پس از آن…

لوی: درست است.

دیویس: مردم می توانند اجرای تبلیغات پرداخت می شود. چه سیاست شرکت در برخورد با بالقوه نادرست یا گمراه کننده اطلاعات در پست های آلی است که مردم در سایت ها و تبلیغات که مردم را خرید ؟

لوی: خوب Facebook اجازه خواهد داد که مردم به پست گمراه کننده محتوا اما اگر آن شروع می شود گردش و بسیاری از مردم شکایت در مورد آن را واقعیت-چکرز به منظور بررسی این که آیا درست است یا نه. و اگر درست نیست آنها ممکن است downrank آن را نشان دهد و آن را به کمتر مردم است. سپس آنها ممکن است ارائه اطلاعات اضافی و گفت: شما می دانید این است که یک نشریه است که شما ممکن است بخواهید به اعتماد و یا در اینجا برخی از مقالات دیگر در مورد همان چیزی که واقعی تر. تبلیغات یک چیز متفاوت است. علامت رفته بر روی اندام و گفت: ما قرار نیست به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی. بنابراین اگر کسی ادعای دروغین و حتی آگاهانه در مورد حریف سیاسی, آگهی, Facebook در حال رفتن به دست کردن.

دیویس: درست است که بحث برانگیز شده است.

لوی: این واقعا بحث برانگیز اما علامت گیر کرده به اسلحه خود را در این. او رفت و قبل از کنگره در ماه اکتبر گذشته که در آن مردم فقط کوبیده او در مورد این. اما او احساس می کند که او نمیخواهد Facebook به موقعیت و گفت: شما می دانید این سیاستمدار آگهی جعلی است. چیزی که دروغ است و این نیست.

دیویس: شرکت در هر گونه افشای الزامات مورد نیاز برای منابع مالی از تبلیغات ؟

لوی: این همان بودجه آشکار است که مردم باید برای تبلیغات در چاپ و یا در تلویزیون. شما باید بگویم این است که من آگهی و من تایید این مطلب به این.

دیویس: و برای Facebook به دنبال در تبلیغات اما پست های کاربران که ممکن است واقع suspect – منظور من داده شده, شما می دانید, مقیاس پست هر روز که یک چالش بزرگ است. چگونه بسیاری از مردم در حال انجام این کار ؟

لوی: این یک چالش بزرگ است. بنابراین مشکل آنها در سال 2016 است که این روس ها بودند ارسال آن را در حساب های جعلی به طوری که مجاز نیست. بنابراین اگر حساب اصیل به عنوان Facebook خواستار آن می تواند در نظر گرفته شود. اما اگر یک فرد معتبر در جایی پست چیزی است که جعلی Facebook نمی خواهد آن را به پایین. و شنیده ایم که یک چیز خارج از بازیگران – روس ها – ممکن است انجام دهید این است که مردم در ایالات متحده به پست جعلی محتوایی که ایجاد می کنند. و Facebook و سپس توسط قوانین خود را دارد که نمی توان مصرف آن را پایین.

دیویس: راست. بنابراین یک حساب جعلی می تواند در نظر گرفته شود درست است ؟

لوی: آره. آره. پس از این – و این روشن شد در اوایل سال 2016 انتخابات هنگامی که وجود دارد یک صفحه به نام DCLeaks بود که به معنای گسترش این ایمیل که هک شد از کمیته ملی حزب دموکرات. و در ابتدا Facebook گفت: ما در حال رفتن به ترک این به دلیل آن به نظر می رسد مانند یک حساب قانونی. و سپس آنها را نمیفهمد که آن را معتبر حساب و آنها آن را در زمان پایین است که به دلیل.

دیویس: راست و درست است.

لوی: نه به خاطر آن بود که گردش این مسائل در مورد دموکرات ها که هک شد.

دیویس: شما تا به حال یک تعداد شگفت آور در اینجا. اگر من به یاد داشته باشید این با دقت در سه ماه دوره Facebook متوقف شد و 2 میلیارد ساختگی حساب از ثبت نام.

لوی: آره. وجود باور نکردنی تعداد حساب های جعلی که مردم سعی می کنید برای جلوگیری از. در حال حاضر در یک راه است که بدتر از آن را برای تلفن های موبایل به دلیل هنگامی که مردم سعی می کنید برای ایجاد این حساب های جعلی آنها فقط بمباران این سایت با یکی پس از دیگری و اکثریت قریب به اتفاق به راحتی شناسایی شده توسط Facebook الگوریتم. اما وجود دارد 5% از حساب در Facebook که جعلی هستند و این است که صدها میلیون نفر – درست است ؟ – چون شما تقریبا 3 میلیارد نفر در حال حاضر در Facebook. بنابراین حتی اگر 5% صدا مانند بسیاری که باور نکردنی عدد بزرگ.

دیویس: شما می دانید که در وسط این همه مارک زوکربرگ در مورد یک چشم انداز جدید برای Facebook. آنچه در آن است ؟

لوی: آره. اخیرا مارک گفت که چشم انداز خود را برای Facebook و چیزی که او را به حرکت از تمرکز به پیام های خصوصی. پس از آن رفتن به استفاده از واتساپ و Instagram و Facebook Messenger است که سیستم پیام که Facebook ساخته شده از ابتدا و استفاده از آن به عنوان نوعی مرکز ثقل برای بسیاری از فعالیت های است که مردم در Facebook. و آن را به شما اتفاق می افتد با پایان به پایان رمزگذاری معنی است که پیام های خود را خصوصی خواهد شد. و او را به ایجاد ارتباط بین برود اما شاید آن را نمی خواهد بود کاملا به عنوان مهم به آینده Facebook به عنوان آن را در حال حاضر زمانی که افراد صرف زمان بیشتر و بیشتر با استفاده از این چیزهای دیگر در Facebook خانواده های آینده از این خریداری که Facebook ساخته شده چند سال پیش.

دیویس: مرسی. به عبارت دیگر به جای این جامعه بزرگ که به باز ثبت نام و شما می توانید چیزی است که می تواند با به معنای واقعی کلمه یک میلیارد نفر تمرکز است که در جوامع مردم که شما می دانید صحبت کردن با هر یک از دیگر ،

لوی: درست است.

دیویس: این یک نوع متفاوت از چشم انداز مناسب است ؟

لوی: این یک دید مختلف و علامت است صحبت زیادی در مورد جامعه در چند سال گذشته است. و در یک راه این است که تقریبا احیای برخی از انگیزه اولیه از Facebook قبل از آن شد تقریبا این غول سیستم پخش. که اتفاق افتاده است زمانی که علامت گذاری شد با وسواس توییتر. او به دنبال به جلو به دیدن – و برای یک چیز newsfeed و Facebook نیستند به عنوان محبوب در میان افراد جوان و دیگر این برنامه است که Facebook صاحب هستند. من صحبت می کرد به یک کلاس مدرسه بالا حدود یک سال پیش و از آنها خواست اگر کسی با استفاده از Facebook و من فکر نمی کنم هر دست رفت. اما من پرسید که آیا آنها با استفاده از Instagram و هر کس خود را مطرح ، همه آنها با استفاده از Instagram and Snapchat.

دیویس: بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم در آینده از این شرکت ؟

لوی: آن را دور. و یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد – در میان تمام مشکلاتی که در Facebook به آن ساخت میلیاردها دلار است. هر سال آن را می سازد پول بیشتر. درآمد بالاتر و بالاتر. هزینه های عملیاتی خود را کمی بالاتر است. آنها در حال انجام بیشتر در تحقیقات و آنها صرف بیشتر برای تعدیل محتوا پلیس محتوا و امنیت است. پس از آن تقریبا مانند یک تقسیم صفحه نمایش سناریو. من توصیف یک روز در Facebook تاریخ زمانی که به دلیل حفظ حریم خصوصی نقض برنامه است که از آن استفاده می شود در اپل سیستم اپل کشیده پلاگین بر روی آن. و مردم در Facebook نبودند چرا که به این برنامه رفت برای توسعه آینده خود برنامه های کاربردی برای Facebook. و حتی شاتل در Facebook پردیس در حال اجرا نیست. بنابراین وجود هرج و مرج در نیروی کار اما به معنای واقعی کلمه است که همان لحظه خوانده شده را علامت و شریل و امور مالی از Facebook اعلام شد رکورد درآمد.

دیویس: بنابراین با وجود این واقعیت آن را یکی از حداقل مورد اعتماد شرکت ها در امریکا, من حدس می زنم حداقل به برخی از اقدامات این یکی از سود آور ترین.

لوی: درست است. پس از Facebook می گذرد و ما هنوز هم از آن استفاده کنید. این چیز دیگری است – که با وجود مشکلات با آن شهرت Facebook هنوز اعداد بزرگ و آن را هنوز هم در حال رشد است. در حال حاضر رشد آن در آمریکای شمالی است که نوع تخت, اما در سراسر جهان آن را هنوز هم بزرگتر است. خیلی زود من فکر می کنم آنها در حال رفتن به می گویند ما با عبور از 3 میلیارد کاربر خوانده شده را علامت. و اگر شما در نظر بگیرید که چگونه بسیاری از مردم در سیاره زمین که حیرت انگیز درصد از تمام بشریت است. و واقعا همان چیزی است که منجر به کشیده می شود برای انجام این کار در وهله اول و قبل از همه که همه این مشکلات این است که این هرگز اتفاق افتاده – بسیاری از مردم در یکی از شبکه است که باعث می شود مارک زوکربرگ چنین قدرتمند رقم در جهان است.

دیویس: شما می دانید که شما تا به حال زیاد دسترسی به مارک زوکربرگ و دیگران در Facebook به انجام این کتاب است. و من همیشه فکر می کردم که باهوش ترین مردم در مدیریت رسانه ها کسانی بودند که آورده خبرنگاران در درب و صحبت کردن با آنها در طول منظورم این فرض که آنها تا به حال, شما می دانید, مناسب و معقول و یا حداقل محتمل داستان برای گفتن. و من فقط تعجب که چگونه شما مقابله با این اجتناب ناپذیر انتقاد که همه این دسترسی ممکن است شما را بیشتر مایل به قبول توضیحات خود را و اعتبار خود را با حسن نیت و یا امکان آن بود که اثر بر شما. آن می تواند اغوا کننده, من فکر می کنم.

لوی: خوب, شما می دانید شما باید آگاه باشید که. من فکر می کنم که یک چیز است که یک وعده ضمنی که من را نگه داشته است که نقطه نظر خود را نشان داده خواهد شد وجود دارد. و من فکر می کنم من خواهد بود با عنوان جرم جنایی غفلت اگر من به شما عطر و طعم است که تعامل من با علامت با شریل با دیگر مهم مدیران در Facebook. بنابراین آن را بسیار رنگارنگ گروه از مردم است. گاهی اوقات آنها را ترک وسط کار من و سپس من می خواهم با آنها صحبت کنید و آنها می تواند حتی بیشتر رک. اما من فکر می کنم که در نهایت حقایق درایو روایت است. من فکر می کنم این یک کتاب است که در نمایشگاه به Facebook. اما من حدس می زنم من فکر می کنم شما شنوندگان می توانید بگویید از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد این مهم به این دلیل که آمار نشان می دهد که آنها همیشه رفتار در بهترین راه ممکن است.

دیویس: شما می دانید این کتاب پر است از اطلاعات و بینش. و من به شما اعتبار برای آن است. بنابراین اجازه دهید من از شما درخواست – و شما می توانید با یک پاس اگر شما می خواهید به – اما برای یک زن و شوهر از نظرات. منظورم این است که به وضوح یک نوع ارتباط از بشریت تا به حال دیده می شود. در کل خوب است و چیزی است ؟

لوی: خوب است که واقعا سخت خواهد بود. من احساس می کنم وجود دارد بسیاری از جنبه های مثبت است که از آن آمده است. من فکر می کنم که شما می توانید استدلال می کنند که Facebook می تواند انجام داده اند همه چیز را در راه های مختلف. شاید اگر آن نبود تا گرسنه برای رشد آن نمی ساخته اند آن را بسیار آسان برای محتوای بد به حباب می شود و خیلی برجسته است. من فکر می کنم – و این چیزی است که من قادر به انجام این کار در کتاب – مرتب کردن بر اساس از شناسایی این نقاط که در آن هی آن را در زمان به نوبه خود در این جهت است که شاید آن را نمی باید به ساخته شده است که آن را کمی بدتر از آن خواهد بود در غیر این صورت در حالی که به دنبال آنچه که ممکن است یک هدف قابل ستایش. از سوی دیگر پایگاه فرض که اتصال جهان است چیز خوبی است که یک سوال باز است. شما می دانید, دانستن آنچه که ما فکر می کنیم که خوب است ؟ و هیئت داوران در آن است.

دیویس: خوب استیون لوی از شما بسیار سپاسگزارم برای صحبت کردن با ما.

لوی: این لذت من است. با تشکر از شما, دیو.

ناخالص: استیون لوی سردبیر-در-بزرگ سیمی. او با دیو دیویس در مورد کتاب جدید خود “Facebook: در داخل داستان.” آینده سنگ منتقد کن تاکر نظرات آلبوم جدید “Bryan Ferry: Live at the Royal Albert Hall, 1974.” این هوای تازه.

(SOUNDBITE از آدم قیمت گروه “STORYVILLE”)

کپی رایت © 2020 NPR. تمام حقوق محفوظ است. بازدید از وب سایت ما شرایط استفاده و ویرایش صفحات در www.npr.org برای اطلاعات بیشتر.

NPR متن ایجاد شده در یک عجله مهلت Verb8tm, Inc., یک NPR پیمانکار و تولید شده با استفاده از اختصاصی رونویسی روند توسعه با NPR. این متن ممکن است در شکل نهایی آن است و ممکن است به روز رسانی و یا تجدید نظر در آینده است. دقت و در دسترس بودن ممکن است متفاوت باشد. معتبر رکورد NPR برنامه نویسی های صوتی ضبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de