در داخل 100 روز به انتخابات ریاست جمهوری 9 چیز است که می تواند تغییر در این مسابقه

بزرگنمایی این تصویر حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکرات رقیب سابق معاون رئیس جم

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

حامیان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکرات رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بحث در Kansas City, Mo. کایل ریواس/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
کایل ریواس/گتی ایماژ

در حال حاضر کمتر از 100 روز تا روز انتخابات در اینجا که در آن همه چیز ایستاده:

جو بایدن دارای مزیت روشن — در حال حاضر است. با اکثریت آمریکایی ها مخالف از راه رئیس جمهور تهمت است که دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس بایدن به شروع به پریدن کرد 8-نقطه منجر در به طور متوسط از نظر سنجی های ملی. که دو برابر آنچه نفع خود بود که در پایان ماه فوریه و presumptive دموکرات نامزد شده است در یا نزدیک به 50% در بسیاری از نظر سنجی. Problematically برای رئیس جمهور coronavirus رفتن نیست دور و را تهدید می کند که چشم انداز خود را به عنوان سقوط.

اما بایدن مزیت در آن نظر سنجی های ملی آمده است تا حد زیادی از افت تهمت حمایت به جای افزایش در درصد از مردم گفت: آنها را برای رای دادن به بایدن. این بایدن مبارزات انتخاباتی شده است گفت: برای ماه طول این موج که از آن انتظار مسابقه برای سفت کردن و هیچ کس نباید تعجب اگر آن را ندارد.

که گفت: بایدن دیده است خود منجر به رشد در کلید متحده. به دنبال در 15 هدفمند متحده بایدن افزایش یافته است و مزیت خود را با به طور متوسط حدود 4.5 امتیاز:

کلرادو: +12 بایدن به دست آوردن (از بایدن +3 تا +15)
ویسکانسین: +8 (از مغلوب ساختن پیشی جستن +1 به بایدن +7)
آریزونا: +7 (از مغلوب ساختن پیشی جستن +4 به بایدن +3)
در ایالت مینه سوتا: +6 (از بایدن +5 به +11)
New Hampshire: +5 (از بایدن +2 به +7)
میشیگان: +5 (از بایدن +3 تا +8)
فلوریدا: +5 (از بایدن +2 به +7)
ویرجینیا: +5 (از بایدن +5 به +10)
پنسیلوانیا: +4 (از بایدن +3 +7)
تگزاس: +4 (از مغلوب ساختن پیشی جستن +4 به حتی)
آیووا: +4 (از مغلوب ساختن پیشی جستن +4 به حتی)
نوادا: +2 (بایدن از +5 به +7).

در طول چند ماه گذشته بایدن به دست آورده و تقریبا در همه رقابت ریاست جمهوری متحده است. دومنیکو Montanaro/megyn kelly دولت رای گیری متوسط پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
دومنیکو Montanaro/megyn kelly دولت رای گیری متوسط

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار کرده است ثابت یا سیار ساخته شده است که از نظر آماری ناچیز سود در اوهایو (تهمت به دست آورده 1 بایدن آگهی توسط 1); کارولینای شمالی (بدون تغییر بایدن آگهی توسط 2); گرجستان (بایدن به دست آورده 1 تهمت آگهی توسط 1).

اما اگر ما در حال صحبت کردن در مورد مکان هایی مانند اوهایو, North Carolina, گرجستان, آیووا, تگزاس و آریزونا در حال رقابتی که یک مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن. ما در حال صحبت کردن در مورد, کلرادو, مینه سوتا, New Mexico, New Hampshire و نوادا به عنوان پتانسیل گسترش متحده برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

فقط نگاه کنید که در آن تهمت کمپین هزینه های آگهی های تلویزیونی — آریزونا, گرجستان, پنسیلوانیا, نوادا, اوهایو, North Carolina, ویسکانسین, آیووا و فلوریدا با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک که آهنگ های کمپین تبلیغ صرف.

اما بسیاری اتفاق می افتد در حال حاضر و نوامبر است. در اینجا نه همه چیز را به نگه داشتن یک چشم بر روی آن می توانید تغییر پویایی مسابقه:

1. Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر است به او صدمه دیده است به شدت سیاسی است. او می تواند برنده برخی از کسانی که راست متمایل مستقل که ممکن است به پیام خود را اگر آنها او را به عنوان حتی حاشیه دست زدن به آن را بهتر است ؟

2. مدرسه reopenings مناسب در اطراف گوشه. اگر یک چیز وجود دارد حومه رای دهندگان مراقبت در مورد آن را خود بچه ها و مدارس. و معلمان اتحادیه های کلیدی دموکراتیک رای گیری بلوک.

3. اقتصاد: با ایالات طور آزمایشی بازگشایی اقتصاد محلی هنوز هم. کنگره haggling بیش از یک پنجم بسته امداد با اوباما لایحه رود دوشنبه اما مردم واقعا نمی خواهد به عقب بر گردیم روی پای خود را تا زمانی که اقتصاد به طور کامل به بالا و در حال اجرا است. و این بعید است که اتفاق می افتد تا زمانی که وجود دارد به طور گسترده ای توزیع واکسن که بعید است که تا سال 2021 در اولین.

4. بایدن را به معاونت انتخاب کنید: تهمت دیده است مزایای بیش بایدن در شور و شوق خود را با پایه و بسیاری از در سمت چپ در حال انتظار برای دیدن آن زن باعث می شود آن را بر روی بایدن بلیط.

5. کنوانسیون: این اولین بار است که این کنوانسیون خواهد بود که عمدتا مجازی. در اکثر انتخابات گذشته یک یا هر دو نامزد کردم "کنوانسیون گزاف گویی." چگونه است که آشکار در این سن و سال از coronavirus و مجازی کنوانسیون?

6. بحث: بحث در سال 2016 به نظر نمی رسد به ماده است. نظرسنجی ها و گروه های تمرکز نشان داد هیلاری کلینتون برنده آنها, اما آنها قطعا می تواند مخل به یک نامزد اگر او چیزی نکته بد است که می شکند از طریق.

7. جمع آوری کمک های مردمی: این بایدن کمپین تلاش برای جمع آوری پول در طول مقدماتی; که نیست مورد دیگر. و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کمتر به نظر می رسد مانند نیروی عظیم منهدم کننده آن بوده است آن را به عنوان تلاش برای حفظ اهدا کنندگان برند. لغو کنوانسیون تاریخ و زمان آخرین دقیقه پس از حرکت آن به فلوریدا این rankled به خوبی coiffed پر است. که به خصوص مشکل برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان آن را به احتمال زیاد خواهد شد که به صرف پول در کشورهای معمولا خیلی قرمز است.

8. داوطلبان سلامت: مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن دو تا از قدیمی ترین نامزدهای انتخابات به ایستاده با ترکیب سن 151. و هر دو باید عکس های گرفته شده در دیگر روانی و جسمانی. هر دو نسبتا سالم برای سن خود را, اما آنچه در صورتی که تغییرات یا راه ؟

9. پتانسیل شگفتی: انتخابات دینامیک می توانید تغییر دهید راست تا روز انتخابات. در سال 2016 تهمت Access Hollywood نوار بیرون آمد و یک ماه قبل از روز انتخابات. و سابق FBI مدیر James Comey در نامه ای به کنگره کمتر از یک هفته قبل از روز انتخابات گفت که او در بازگشایی این تحقیقات به کلینتون ایمیل سرور — تنها به گفتن دو روز قبل از انتخابات که آن را نمی خواهد شارژ کلینتون پس از بررسی ایمیل. شده اند وجود دارد بسیاری از "شگفتی اکتبر" که تهدید به مخاطره نامزدها.

با بزرگتر کلمات از مغلوب ساختن پیشی جستن همه ما باید آماده برای غیر منتظره.


نقل قول از آخر هفته:

"ما می خواهیم به پرداخت مردمی به بازگشت به کار. و ما در حال رفتن به بالای کلاه دستمزد 70% — که کاملا سخاوتمندانه با هر استاندارد در بالا از آن ما باید یک reemployment پاداش و حفظ اعتبار مالیاتی جایزه برای رفتن به کار می کنند."

-- کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow در سی ان ان با این استدلال که در ادامه به ارائه یک ثابت 600 دلار در فدرال مزایای بیکاری یک عامل بازدارنده برای مردم به بازگشت به کار. آخرین تکرار از حزب جمهوری خواه coronavirus امداد لایحه به روز دوشنبه منتشر می شود ارائه خواهد شد در حدود 70 ٪ از حقوق و دستمزد.

برخی از مقامات نگران هستند در مورد امکان سنجی ایران با طرح, و بسیاری استدلال می کنند که Kudlow نظریه مورد اشتباه است که مردم می خواهید برای بازگشت به کار, اما این شغل وجود ندارد و در حال حاضر با خرده فروشی و رستوران صنایع به خصوص مبارزه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب