در L. A. در دره سان Gabriel, ترس از coronavirus اتحادش را تغییر عادات در راه بزرگ و کوچک

این لوازم جانبی از لحظه ای که برای بسیاری از مردم رانندگی به عظیم سن گابریل مربع مگا بازار.مشتریان fidgeted با

توسط MINERALNEWS در 12 بهمن 1398

این لوازم جانبی از لحظه ای که برای بسیاری از مردم رانندگی به عظیم سن گابریل مربع مگا بازار.

مشتریان fidgeted با فیلتر از ماسک پوشش دهان خود را به عنوان آنها جریان در اطراف وارن چینی رستوران و چای خانه های طلا و جواهر فروشگاه ها و مغازه دیگر. آنها می خواستند به مطمئن شوید که آنها به خوبی محافظت می شود از آنچه که سارا Chong, 37, یک حسابدار از شانگهای بازدید از دوستان به نام "پرواز میکروب ها است."

ترس از coronavirus بود که در هوا.

در San Gabriel Valley مکه از فرهنگ آسیایی در شهرستان لس آنجلس مردم را تغییر عادات خود را در راه بزرگ و کوچک به دفع عفونت: چه بخورند و خرید; نه به ذکر است هنگامی که و که در آن و نحوه تعامل آنها با دیگران است. در الحمرا مقامات به تعویق افتاد این شهرستان در سال جدید قمری, جشنواره, برنامه ریزی برای شنبه بعد از فروشندگان مشترک نگرانی در مورد کم مردم در انتخابات.

تبلیغات

هلن Truong, 57 گفت: او در حال شکل گرفتن معافیت از آخر هفته گردهمایی با چینی ویتنامی خانواده از نگرانی در مورد ویروس.

"من از آمدن به مغازه ها و تار مجموع برای سال. من می دانم که زمان و روز آن را بیشتر شلوغ و آن را سخت برای پیدا کردن پارکینگ. در حال حاضر من برای جلوگیری از رفتن در عمده ترافیک" گفت: Truong. "من ترجیح می دهم روز هفته صبح وقتی مردم کمتر و کمتر قرار گرفتن در معرض."

ماسک محافظ چیزی جدید در محله های که در آن مردم در حال حاضر استفاده از آنها برای کاهش خطر ابتلا به آنفولانزا و یا حتی برای جلوگیری از دود از آتش سوزی. اما coronavirus است ratcheted تا اقدامات تا حدودی به عنوان یک نتیجه از گسترش یکی دیگر از عفونت: مضر و نادرست و شایعات در مورد که در آن بیماری یافت شده است. بسیاری از جمله گزارش ظهور تا از طریق Facebook, پست, اسنپ چت, پیام ها و توییت.

نزدیکی او به عنوان پیچیده ناهار در پنج ستاره دریایی رستوران غذاهای دریایی با همسرش, الحمرا سرمایه گذار لئونارد چن, 48, بررسی تلفن خود را برای آخرین اخبار.

تبلیغات

"من باید مراقب باشید" او اعلام کرد. "جنوب کالیفرنیا یک مقصد بین المللی."

Emily Wuxue of Monterey Park wears a mask amid coronavirus fears while shopping at Ranch Market in San Gabriel.

امیلی Yuxue از مونتری پارک می پوشد یک ماسک در حالی که خرید در مرتع پرورش احشام بازار در سن گابریل.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

امیلی Yuxue یک محصولات مراقبت از پوست تکنسین از مونتری پارک گفت که به جای استفاده مجدد از ماسک برای هفته او نگردند تا خرید دو جعبه از یک دوست و یک سوم صنعتی درجه جعبه از Home Depot. او اجرا می شود کارهای اولیه اقامت در داخل زمانی که وجود دارد بیشتر خریداران را در طول بعد از ظهر.

"آنچه ما می توانیم برای امن تر خواهد بود ما سعی می کنیم آن را" Yuxue, 35, گفت:.

دریافت به روز رسانی های او را نگه می دارد در تماس با خواهر کوچکترش زندگی در کشور سنگاپور است که در خانواده گسترده از ووهان چین — که در آن پزشکان تشخیص اولین مورد از این بیماری است.

وجود دارد بدون نیاز به رفتن به خارج "مگر اینکه آن را بسیار ضروری است" Yuxue گفت.

برخی از مردم می گویند آنها اجتناب از مواد غذایی فرآوری شده با مواد خاصی مهر "ساخته شده در چین." بسیاری بر این باورند این نظریه که این ویروس سرچشمه در "مرطوب" بازار " که در آن حیوانات وحشی فروخته شد.

"من فکر می کنم آن را برای تلفن های منطقی" گفت: چن تاجر. "من را دیده اند و ده ها تن از داستان درباره این است که انتقال از حیوانات به انسان و مطمئن است که حس می کند. من خوردن همه چیز که فوق العاده است به خوبی پخته هیچ سوشی چیزی نیست خام است. سوخته یا گوشت به خوبی انجام شود و مواد غذایی بهتر است."

تبلیغات

چن گفت که او و پدر و مادرش در حال مصرف هر گونه مکمل های خریداری شده از طب گیاهی مغازه ها. او در بر داشت برخی از Facebook posts نگران کننده است.

"خوب شاید آنها در حال شایعات. واقعا چه کسی می داند؟" چن گفت. "اما این یک وضعیت جدی است و من فقط نمی خواهید را به شانس."

مواد غذایی که او را در نظر نادر ظرافت چیزهایی هستند که Truong را در سبد مواد غذایی.

"بچه های من هستند و به من هشدار: 'مادر افراد در سنین 55 ساله و مسن تر ممکن است در معرض خطر. خوردن سوپ است. هنگامی که آن را پخته با فوق العاده بالا حرارت آن می تواند امن تر,'," او گفت:. "ما ساده رژیم غذایی برای هم بودن."

هری لی تصمیم گرفته است به چشم پوشی چیز دیگری: تعطیلات. نه فقط به آسیا; هر دوره است. او حتی اجتناب سال جدید قمری جشن ها و تعطیلات ضیافت که ممکن است بسته بندی شده با صدها نفر از مردم است.

Shoppers in San Gabriel wear masks, amid worry about the coronavirus.

خریداران در سن گابریل پوشیدن ماسک در میان نگرانی در مورد کوروناویروس.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

"من هدف قرار دادن هر گونه کشورها است. این منصفانه نیست به هدف قرار دادن هر فرهنگ است. من نمی خواهم به در فرودگاه -- در واقع من آن را به عنوان یک محیط خطرناک چون شما نمی دانید که آمدن و رفتن گفت:" 74 ساله پدربزرگ از ال مونته

زمانی که او می شنود و یک فرد سرفه و یا دچار تنگی نفس شده اند که به عنوان علائم ویروس — او مودبانه حرکت می کند.

"من ... سعی کنید احترام می باشد اما زمانی که شما در خود 70s مثل من, شما باید مراقب باشند" لی گفت.

تبلیغات

او تاکید می کند در مورد چیز دیگری است: مفروضات در مورد مردم چین به عنوان حامل از coronavirus. لی گفت که او در یک Costco به تازگی با پسر خود را به انتخاب کنید تا دارو زمانی که او متوجه غیر آسیایی خروج از خط تا مشتریان آسیایی به پایان رسید خرید خود را.

"من نگران مردم ارتباط بیماری تنها با یک نوع خاص از فرد و تفکر تمام کسانی که مردم شایسته" لی گفت.

اوایل جمعه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود مردم را به وحشت درباره کروناویروس و هشدار داد در برابر كليشه اي مردم.

"فراموش نمی کنیم که اگر کسی از تبار آسیایی, آنها coronavirus" گفت: دکتر نانسی Messonier مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی.

نولان وانگ چینی, کره ای, دبیرستان ارشد به عنوان صبحانه در میدان گفت: او views گسترده ترس به عنوان "گمراه کننده است."

"ماسک یک اقدام پیشگیرانه بله. اما آنچه باعث می شود بیشتر حس آنفولانزا شات" 18 ساله گفت. "راستش من بیشتر نگران وارد شدن به کالج از گرفتن ویروس. ما می توانیم حدس می زنم همه ما می خواهیم در مورد آنچه که در پشت این ویروس اما ما هرگز به دانستن حقیقت."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب