در آن بزرگترین افزایش از coronavirus بحران آغاز شد, شهرستان ریورساید گزارش 9 جدید مرگ و میر

نه مردم بیشتر درگذشت, شنبه در شهرستان ریورساید از عوارض ناشی از کوروناویروس بیشترین تعداد مرگ و میر گزارش شده در یک روز و در شهرستان پس از همه گیر شروع, سلامت, مقامات گفت.

اضافی و 132 نفر تست مثبت برای COVID-19 یک روز پس از شهرستان ثبت بزرگترین جهش در آن تعداد موارد تایید شده.

جدید مرگ و میر را در این شهرستان تلفات به 50 است. دو نفر از قربانیان از نخل کویر, دو از کنار رودخانه دو از Moreno Valley و هر یک از گیلاس دره ویلدومار و همت با توجه به بروک فدریکو این شهرستان اطلاعات عمومی افسر.

ریورساید شهرستان 1,751 افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری از جمله 297 که بهبود یافته اند. شهرستان در حال حاضر سومین شماره از COVID-19 موارد در دولتپشت سن دیگو (1,847 فتح کند گرفته شد) و لس آنجلس (9,480) سوابق نشان می دهد. هفته گذشته رودخانه شهرستان رتبه چهارم است.

بیش از 18000 نفر آزمایش شده اند در سه شهرستان امکانات, مقامات گفت. این رقم شامل تست های انجام شده توسط پزشکان خصوصی و یا آزمایشگاه.

در تلاش برای افزایش تعداد کسانی که در حال آزمایش مقامات بهداشت افتتاح یک چهارم درایو-از طریق تست سایت شنبه در پرریس Fairgrounds. تسهیلات باز خواهد شد 9:30 صبح تا 2 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه.

مانند دیگر تست محل ملاقات مورد نیاز است. به برنامه یک تماس (800) 945-6171.

“این بیماری همه گیر پیشرفت دانش قدرت است. بیشتر تست داده و ما باید سریعتر ما می توانید کنترل این ویروس و بازگشت به کسب و کار” گفت: Jeff Hewitt, the سرپرست این شهرستان پنجم منطقه. “این به ما می دهد بسیار مهم اواسط شهرستان محل سکونت و من بسیار خوشحال به آن را ببینید ،

همچنین آغاز سه چهار تیم های تخصصی آغاز خواهد شد و مجوز بازدید از امکانات مراقبت از جمله خانه های سالمندان در سراسر شهرستان. تیم های تشکیل شده از اعضای پزشکی آمریکا پاسخ بهداشت و درمان و دیگر همکاران که می تواند درگیر در مراقبت از بیمار, مقامات گفت.

تیم اطمینان خواهد داد که کارگران پزشکی تجهیزات و منابع آنها نیاز به انجام کار خود را با خیال راحت. مقامات گفتند آنها می خواهند برای جلوگیری از شرایطی مانند است که رخ داده است در ماگنولیا توانبخشی و پرستاری مرکز در هفته گذشته که در آن چندین کارکنان متوقف شد تا برای کار و تسهیلات کرده بود را تخلیه کردند.

“شده است وجود دارد بسیار نادرست اطلاعات است که گسترش یافته است که بسیاری از کارکنان این امکانات می ترسم برای نشان دادن کار” گفت: کیم Saruwatari این شهرستان مدیر بهداشت عمومی. “با ارائه این کارکنان با اطلاعات دقیق در مورد چگونه COVID-19 است و گسترش آنها خواهد بود با اعتماد به نفس زمانی که آنها در گزارش به کار می کنند.”

این تیم را از هدف خاص مناطق در شهرستان و کار با کارکنان در هر مرکز به “نشان دادن ایمنی مناسب تکنیک های مناسب ارائه تجهیزات ایمنی و آموزش آنها در مورد COVID-19 به برطرف کردن شایعات درست و غلط اطلاعات” مقامات گفت.

نزدیک به 2000 نفر داوطلب با شهرستان COVID-19 پاسخ با حدود نیمی از کمک به وظایف پزشکی. فرصت های متفاوت با برخی از پرداخت دهانه های در دسترس مقامات گفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های داوطلب بازدید از شهرستان را به سایت و یا تماس بگیرید (951) 955-9227.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im