"من پیدا کردن آن سخت به تعداد آنها.' سیاه و سفید جوانان می گویند از آن زمان برای عمل از دولت انتاریو

رشد Shanice برتون را دیدم افرادی که شبیه او صحبت در مورد مدرسه."زمانی که من واقعا جوان بودم قطعا ساده به بسیار

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399

رشد Shanice برتون را دیدم افرادی که شبیه او صحبت در مورد مدرسه.

"زمانی که من واقعا جوان بودم قطعا ساده به بسیاری از نابرابری نژادی که در کانادا وجود دارد," او گفت:. "در این کشور وجود دارد این حرف که نژاد پرستی یک مشکل نیست برای ما که قطعا یک مکتب فکری است که من باور برای یک مدت زمان طولانی است."

روز پنجشنبه دولت انتاریو وعده داده شده 1.5 میلیون دلار برای کمک به سیاه و سفید, خانواده ها و جوانان بازیابی از COVID-19 بحران است. همچنین اعلام کرد که می خواهد شکل 20-فرد گروه مشورتی متشکل از جوانان بین سنین 18 و 29 و همچنین سازمان های جامعه و مربیان برای حمایت از جوانان در غلبه بر موانع اجتماعی و اقتصادی.

برای برتون 18 استانی دولت آخرین خبر این است که یک گام در مسیر درست است اما او امیدوار است که آن را گسترش به بیش از 1.5 میلیون دلار. "شورای به خصوص چیزی است که من بسیار هیجان زده هستم برای یادگیری بیشتر در مورد ... به این مراحل و کمیسیون تحقیق بسیار مهم برای پیشرفت جامعه کانادا در همه ابعاد است."

او باقی می ماند و با احتیاط از دولت استانی. "داگ فورد گفت: فقط چند روز پیش که نژادپرستی نظاممند یک مشکل نیست در کانادا لغو این بیانیه روز بعد و در حال حاضر این" او می گوید.

"من مطمئن هستم که نظرات واقعی خود را نمی تغییر یک شبه و او احتمالا تحت فشار به ساخت این اظهارات پس من هنوز هم پیدا کردن آن سخت به این باور است که این چیزی است که محافظه کار استانی دولت است که واقعا دیدن از طریق, مگر اینکه ما همچنان به اعمال فشار بر آنها است."

در حال رشد به عنوان یک زن در مواجهه با نژاد پرستی خودش را به عنوان به خوبی به عنوان شاهد خشونت پلیس در سراسر شمال امریکا, او تا به حال به از یاد بردن بسیاری از آنچه او آموخته بود در مورد کانادا در اوایل. "من متوجه شدم که چقدر دولت کانادا جاروب نژادپرستی زیر فرش ... و من می دانستم که من تا به حال اقدام است."

پس در درجه 10, او در بر داشت خود را از منابع و راهنماهای برای بقا در این امید که او می تواند در توانمند سازی دیگر دانش آموزان سیاه پوست در این فرآیند است. او تاسیس یک اتحادیه دانشجویی در دبیرستان او در آژاکس با کمک دو سیاه و اصول. "ما اصول و راهنمایی بسیار آگاهانه در تلاش برای به racialized دانشجویان پشتیبانی می کند."

و در حال حاضر پس از پر سر و صدا در سال گذشته از دبیرستان از چرخش حملات به صفحه اصلی-تحصیل در COVID-19 مستند برتون پذیرفته شده به دانشگاه تورنتو برای علوم سیاسی. "من در یادگیری بیشتر در هر روز."

در حال حاضر به عنوان تظاهرات رفت و برگشت در سراسر آمریکا و کانادا مبارزه با ضد سیاه نژادپرستی و خشونت پلیس بخشی از زندگی او را برای مدت طولانی شناخته شده به وجود او احساس می کند لازم است به صحبت کردن.

"من فکر می کنم ما زمان دولت شکست خورده است و فوق العاده در پرداختن به نگرانی های سیاه و سفید کانادایی. آنها به نظر می رسد به طوری متمرکز شده که درست در مرکز این طیف سیاسی است که آنها مشکل گرفتن هر چیزی انجام می شود دیگر کمتر به بیشتر سیستم عامل خود را و خود را تشویق مجدد انتخابات در هر دو دولت های فدرال و استانی در سطح" برتون می گوید.

او اشاره کرد نخست وزیر جاستین ترودو هنگامی که از او پرسیده شد که در مورد مشاهدات خود در آمریکا چند روز پیش و او متوقف شد به مدت 20 ثانیه قبل از پاسخ دادن. "من نمی تواند اعتماد به دولت است که فکر می کند دو بار قبل از محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای جنایات او مسئول در ایالات متحده است."

این یکی از دلایل برتون یک زمان سخت باور در تغییر است.

"من پیدا کردن آن سخت به تعداد آنها را به ایستادگی کردن برای من و دیگر مردم سیاه و سفید در این کشور و همچنین دیگر گروه های اقلیت به طور خاص بومی جامعه است."

در آینده او امیدوار است که او می توانید ببینید تمام سطوح دولت را قوی تر اقدام علیه سیستماتیک تبعیض در مواجهه با سیاه و سفید کانادایی.

"آن را آسان به را خالی اظهارات مورد حمایت خود را برای جامعه سیاه و سفید اما من و دیگر سیاه و سفید کانادایی ها نمی رفت و آنها را" او می گوید. "اگر آنها در حال حاضر به اذعان کرد که سیستماتیک تبعیض واقعی است و تحت تاثیر کانادایی آنها باید مایل به واقع چیزی در مورد آن انجام: تا به امروز کمیسیون تحقیق ممکن است یک شروع خوب است."

به عنوان Tani Oluwaseyi شروع به پرداخت نزدیک توجه به سیاست او شروع به توجه به عدم وجود نمایندگی از کانادا سیاه جامعه است. "قدیمی تر من رو بیشتر علاقه مند شدم در کل Black Lives Matter جنبش و من فکر می کنم من در یک نقطه در زندگی من جایی که مانند آن را بسیار خودنمایی میکند چگونه تحریف ما" Oluwaseyi گفت.

"ما تا به حال من فکر می کنم سه یا چهار غیر سفید معلمان و یک معلم در کل مدرسه" گفت: Oluwaseyi بازتاب خود را در روز مدرسه در Mississauga. "بنابراین کسانی که فقط مانند برخی از نمونه های در حال رشد است."

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

در کنار دوستان خود Oluwaseyi بخشی از یک ماه تاریخ سیاه کمیته کار کرده است که به آموزش دانش آموزان در microaggressions — چیزی که او می یابد به ویژه در کانادا است.

"من فکر می کنم کانادا یک مقدار دقیق تر مسائل چیزهایی است که مردم از شما انتظار فقط مانند مسواک کردن" او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد بودجه اعلام شده توسط فورد پنج شنبه, Oluwaseyi گفت که او آن را می بیند به عنوان یک "گام لازم به سمت هدف برابری برای همه مردم" اگر چه او فکر می کند این استان باید متعهد به انجام بیشتر. "انتاریو و مردم در قدرت باید در این ساخت و همچنان متعهد به ایجاد تغییر در آن جوامع ... و ایجاد یک محیط است که باعث می شود آن را ممکن است برای خانواده ها در این جوامع به رشد و رونق," او گفت:.

به دنبال در کانادا, سیاسی, چشم انداز Oluwaseyi می یابد آن را سخت به آمده تا با نام از سیاستمداران که همان پلت فرم و دید که سفید و سیاستمداران است. "من فکر نمی کنم من می توانم می گویند که من می دانم کسی است که مانند یک قابل توجهی پلت فرم یا که من را دیده اند در اخبار," او گفت:. "اما من می دانم که برای یک واقعیت است که آنها در خارج وجود دارد. و من می دانم که برای یک واقعیت است که آنها در حال تلاش برای دریافت کنید که پلت فرم آن را فقط در رسانه ها نوع میدارد و انتخاب آنچه آنها را انتخاب کنید برای حمایت از."

20 ساله که فقط به پایان رسید در سال دوم خود را در سنت جان دانشگاه در نیویورک گفت که او می خواهد برای دیدن بزرگتر پلت فرم برای سیاه بومی و مردم از رنگ است که "مبارزه برای رسیدن به جایی که آنها هستند."

"من فکر می کنم فقط به مردان و زنان جوان فقط یک شانس — مانند شروع در مدرسه به می دانم که اگر شما می خواهید برای رفتن به سیاست شما قطعا می توانید یک صدای شما قطعا می تواند شنیده شود" Oluwaseyi گفت. "این قطعا می تواند تفاوت را. من احساس می کنم که یک راه طولانی را بروید."

امانوئل Adegboyega یک درجه 11 دانش آموز در Chaminade کالج مدرسه در تورنتو می گوید که دولت انتاریو اعلام یک گام در مسیر درست نیست فقط می خواهم یک وعده او می خواهد عمل است.

"اخبار بزرگ است چرا که این نشان می دهد که دولت شروع به درک و ببینید که وجود دارد در واقع یک شکل از بی عدالتی و تعصب در برابر جامعه" او می گوید. "این یک شروع عالی است."

به عنوان یک مرد سیاه و سفید در حال رشد در تورنتو او را به رسمیت می شناسد که در مردم وجود دارد خارج وجود دارد که هنوز هم "خشمگین سیاه جامعه است."

"این خشم می آید برای شهروندان عادی و مهمتر از همه آنهایی که حداقل پخش از درون سیستم حکومتی. سیاه, جوانان شده است به طوری کلیشه ای ... که برخی از پلیس ها همیشه سیاه و جوانان به عنوان اولین تهدید یا مظنون در هر وضعیت" Adegboyega می افزاید.

در حالی که او معتقد است به عنوان یک کل دولت در حال تلاش برای حمایت از جامعه سیاه و سفید — او ذکر بودجه برای جشنواره های مانند تورنتو کارائیب کارناوال و Afrofest و پس از برنامه های مدرسه — هنوز هم وجود دارد بیشتر انجام می شود. "هنوز هم وجود دارد افراد را در موضع قدرت که باور نمی باید وجود داشته باشد یک سیستم پشتیبانی برای جامعه است که منجر به جریان بی اعتمادی جوانان سیاه و یا سیاه و سفید جامعه به طور کلی."

به عنوان Adegboyega حرکت به نهایی سال سوم دبیرستان سال آینده او امید به دنبال منافع خود را در مبارزه برای عدالت و آماده به درخواست متوسطه مدارس برای جرم شناسی. "این شور و شوق از آنجایی که من بود جوان."

Evelyn Kwong
Jenna Moon
جینا ماه است که اخبار خبرنگار ستاره است و در تورنتو است. او در توییتر دنبال کنید: @_jennamoon


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب