بزرگنمایی این تصویر

آتش مقامات می گویند سوخت ظاهرا ریخته شده توسط این هواپیما در بازگشت به سهل انگاری سقوط بر روی چندین لس آنجلس Unified School District دانشگاه در جنوب شرقی لس آنجلس. مت هارتمن/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

مت هارتمن/AP

آن وسط روز آفتابی در روز سه شنبه, ژان. 14 و صدها نفر از دانش آموزان و کارکنان در زمین بازی از یک مدرسه ابتدایی در لس آنجلس هنگامی که یک مدرسه کارمند به نام 911 به گزارش های عجیب و غریب اضطراری در محوطه دانشگاه.

“این در واقع باران هواپیمایی سوخت بر روی من پردیس” به مدرسه کارمند گفت.

مدرسه 93 خیابانی بخار آکادمی است که در مسیر فرودگاه بین المللی لس آنجلس, او گفت:, و هواپیما “کاهش سوخت بر روی حیاط.”

“چگونه بسیاری از بچه ها اسپری?” یک توزیع کننده از آتش نشانی پرسید.

“من فرض کنید آنچه که ما تا به حال از اینجا — شاید 300,” کارمند پاسخ داد و اشاره کرد که مردم بوده است “حالت تهوع” توسط سوخت جت و شدید آن بوی.

“من در اینجا و من گفتم:” من باور نمی کنم این اتفاق می افتد’ ” کارمند گفت.

فایل صوتی 911 تماس بگیرید که NPR به دست آمده از اداره پلیس لس آنجلس از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد هرج و مرج در مدرسه پس از Delta Air Lines پرواز 89 منتشر شد حدود 15000 گالن سوخت جت قبل از فرود اضطراری در LAX.

(نام مدرسه کارمند که از این حادثه گزارش شد redacted توسط پلیس لس آنجلس.)

پرواز به رهبری بود از سهل انگاری به شانگهای اما مجبور به بازگشت به فرودگاه به دلیل “مسائل مکانیکی.”

به عنوان عضو ایستگاه KPCC گزارش اداره هوانوردی فدرال گفت که خدمه پرواز “آیا کنترل ترافیک هوایی است که آنها نیاز به تخلیه سوخت.”

بیشتر موشکافی پرسش در مورد چگونه خدمه به کار گرفته اند.

به طور معمول, فرود هواپیما نیاز به دیدار با وزن خاص نیاز به این معنی که در شرایط اضطراری — هنگامی که یک هواپیما که حامل نزدیک به بار کامل سوخت — خلبانان ملزم به انتشار هزاران گالن برای جلوگیری از توفنده.

“این است که آن را غیر ممکن است [به زمین با وزن سنگین تر] اما از شما می خواهم که به زمین پایین تر نزول نرخ” اد کلمن گروه صندلی ایمنی علم در Embry-Riddle هوانوردی دانشگاه NPR گفت.

کلمن گفت: آن را بسیار غیر معمول برای شرکت های هواپیمایی به توسل به سوخت میگردد. از هزاران پرواز در هر ماه “من شاید شنیدن حدود یک ماه است.”

بنابراین به امن کلمن گفت: سوخت-آزادسازی روش برای تماس “شما را به رفتن به ارتفاع بالاتر به دلیل سوخت atomizes قبل از آن پایین می آید.” متناوبا, خلبانان دستور به انتشار سوخت بیش از آب و یا nonpopulated مناطق.

در این مورد به نظر می رسد هیچ یک از این اقدامات احتیاطی در نظر گرفته شد.

“این اولین بار است که آنها در واقع در آمد بسیار کم است و خود را کاهش سوخت” 911 تماس گیرنده با آرامش توضیح دقیقه پس از دانش آموزان و معلمان اسپری.

در بعدازظهر حادثه به لس آنجلس آتش نشانی گفت: آتش نشانان و امدادگران تا به حال بررسی بیش از 40 بزرگسالان و کودکان از مدارس مختلف و جراحات جزئی.

اما این حادثه در حال حاضر باعث کالیفرنیا کیفیت هوا تنظیم کننده به موضوع با اطلاع از نقض به دلتا و همچنین به عنوان حداقل دو دعاوی مدنی.

یکی از کسانی که دعاوی ظ توسط چهار نفر از معلمان در دیگر تحت تاثیر مدرسه خیابان پارک مدرسه ابتدایی در بورلی هیلز کالیفرنیا مدعی است که معلمان “می تواند احساس سوخت در لباس های خود را و گوشت و چشم و پوست” و ناشی از آنها را “به بیمار احساس سرگیجه و حالت تهوع است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام شکایت یکی از معلمان گفت که او احساس “نم نم باران” از سوخت جت بوی دود و فکر کردم: “آه خدای من باید آن را یک حمله تروریستی است.”

یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط ساکنان در زیر مسیر پرواز مدعی صدمه به اموال و “طولانی مضر بوی” ناشی از سوخت جت و متهم دلتا “نفرت انجام شده است.”

در ضمن یک لا Unified school district سخنگوی NPR گفت دلتا بوده است “بسیار پاسخگو به جامعه است.”

“ما شده اند با تمرکز بر حمایت از جامعه گوش دادن به ساکنان و همکاری نزدیک با رهبران محلی به درک چگونه ما می توانیم بهترین حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار” دلتا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

در پی اورژانس حامل “افتتاح یک خط تلفن اختصاص داده شده برای ساکنان با نگرانی در مورد صدمه به اموال و یا اثرات بهداشتی.”

این شرکت هواپیمایی همچنین همکاری با یک مراقبت بهداشتی محلی اپراتور برای ارائه نمایش برای یک هفته پس از تخلیه سوخت.

“ما بودند و در حال اجرا روز بعد” با کمک دلتا تمیز کردن خدمه Peter Hastings یک عملیات سرپرست منطقه NPR گفت.

هر چند تنها تعداد انگشت شماری از دانشگاه های تحت هواپیما مسیر پرواز Hastings گفت: “تمام 25 مدارس [در منطقه] بودند فشار شسته شوند.”

که شامل “تجهیزات زمین بازی, ناهار, منطقه, میز و صندلی. … همه چیز شسته شد پایین.”

علاوه بر این, Hastings گفت: کارشناسان سلامت روان آورده شده است به صحبت به طور مستقیم با دانش آموزان و خانواده های آنان است.

هدف خود را: برای پیدا کردن اگر وجود دارد هر گونه اضطراب و کمک به دانش آموزان کار می کنند از طریق آن.

یک سخنگوی اداره هواپیمایی فدرال تایید کرد به NPR که تحقیقات خود را به این حادثه در حال انجام است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

ایندکسر