فصل طوفان برخورد با کروناویروس به عنوان جوامع برنامه ریزی برای دو شرایط اضطراری

بزرگنمایی این تصویر اعضای گارد ملی فلوریدا دیده می شود در افتتاح COVID-19 پیاده روی تا تست سایت در ت

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

اعضای گارد ملی فلوریدا دیده می شود در افتتاح COVID-19 پیاده روی تا تست سایت در تاریخ 27 آوریل سال 2020 در نورث میامی. ساکنان دولت خواسته شد تا به ماندن در خانه تحت این بیماری همه گیر. محدودیت های در حال کاهش است اما مقامات نگرانی مردم ممکن است در حال حاضر دریغ تخلیه در طول یک طوفان. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جو Raedle/گتی ایماژ

رابین Rokobauer ندارد به شانس آن را. هنگامی که یک طوفان او تقریبا همیشه سرسختانه.

Rokobauer زندگی در کوکو بیچ فلوریدا., در یک جزیره سد بین اقیانوس اطلس و 153 مایل طولانی هندی, مرداب به رود. مادر او است 93.

"او به سیفون توالت" Rokobauer می گوید: مادر او. "او به آب شیرین. او فقط به برخی از نیازهای فیزیکی است که نیاز به آن است."

اما در این سال Rokobauer است که تفکر سخت در مورد طوفان طرح است. او 65 و مانند مادرش او را در نظر گرفته و در معرض خطر عوارض جدی از کروناویروس که ادعا کرده بیش از 100,000 آمریکا زندگی می کند.

"اگر من باید به هر دورتر و یا اگر من به جایی بروید و سپس شما در حال رفتن به معرض بیشتر مردم در بیشتر محیط و شما نمی دانید که در آن کسانی که مردم بوده است," او می گوید.

2020 کومودو شنبه شروع می شود و فدرال دانشمندان انتظار طوفان به بیشتر های مکرر و قدرتمند است. دو طوفان به نام در حال حاضر تشکیل شده در اقیانوس اطلس در این بهار قبل از شروع رسمی فصل است. به عنوان فلوریدا و دیگر کشورهای ساحلی طرح, طوفان, آنها در حال مقابله با مشکل جدید امنیت عمومی محاسبات به دلیل رمان coronavirus.

وجود دارد در حال حاضر یک فرصت برای یک فاجعه به لایه پس از دیگری. بسیاری از زندگی می تواند از دست داد: اول از قدرتمند وزش باد و طوفان موج و سیل و سپس از طریق گسترش coronavirus در تنگ عمومی پناهگاه زیر توده تخلیه. Evacuees ممکن است تصویب این ویروس به دوستان و بستگان خود که آنها را در, و یا کامپیوتر خود را در آن محیط جدید.

"خطرات قابل توجهی هستند می گوید:" دیوید آبرامسون یک استاد دانشگاه نیویورک و کالج جهانی بهداشت که تحقیق بررسی سلامت عواقب ناشی از طوفان است. "بسیاری از طوفان حوادث منجر به تخلیه و جابه جایی" بدون زمان زیادی برای ساخت اجتماعی فاصله پادمان او می گوید.

سخت ترین مشکل در برنامه ریزی برای یک طوفان در طول یک بیماری همه گیر می تواند سردرگمی عمومی بیش از اینکه به تخلیه و یا ماندن در خانه می گوید weathernation سابق مدیر سازمان مدیریت اضطراری فدرال تحت ریاست جمهوری اوباما ،

"آنچه که من نمی خواهم به مردم بگویم" هی یک دقیقه صبر کنید. من قصد ندارم به تخلیه. من نمی خواهم به COVID-19 من گفته شده است به ماندن در خانه "می گوید:" Fugate که همچنین منجر به فلوریدا بخش مدیریت اضطراری. "که ممکن است در نتیجه بیشتر مردم و افزایش خطر از دست دادن زندگی است."

دیگران ممکن است اقامت قرار داده فقط به خاطر اینکه آنها در میان ده ها میلیون نفر در سراسر کشور که شغل خود را از دست داده و احساس آنها نمی توانیم به فرار به هتل ها و یا خانواده های مرزی است. به عنوان یک نتیجه, برخی از اورژانس مدیران در امتداد سواحل خلیج فارس در تلاش هستند تا خط تا پناهگاه بیشتر برای تعداد بیشتری از evacuees آنها انتظار یک حرکت خاص به کشش بودجه های محلی و ایالتی در حال حاضر پاره با رکود اقتصادی است.

بزرگنمایی این تصویر

میامی افق است که کفن در ابرها به عنوان یک دوچرخه سوار سواری همراه Biscayne خلیج. سازمان ملی اقیانوسی و جوی دولت پیش بینی کرده است غیر منتظره ای فعال طوفان های نجومی این سال با مکرر و شدید طوفان در اقیانوس اطلس است. دریاها ساخته گرمتر توسط تغییر آب و هوا در حال سوخت رسانی قوی تر از طوفان با توجه به جدیدترین تحقیقات. Lynne Sladky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Lynne Sladky/AP

پیش بینی پیش بینی یک فعال فصل طوفان

کشورهای ساحلی از مین به تگزاس شده اند تقلا برای تجدید نظر در طوفان اضطراری برنامه ای برای گرفتن این بیماری همه گیر به حساب آورد.

آنها در حال تجدید نظر در همه چیز — از مسیرهای تخلیه و پناهگاه به انباشت تجهیزات حفاظت شخصی و برقراری ارتباط روش های جدید می گوید کارولینای شمالی هواشناس کتی وبستر. او مختصات ماهانه تماس با اورژانس مدیران از طریق اورژانس ملی انجمن مدیریت است و مدیر مخاطرات طبیعی شاخه ای از کارولینای شمالی وزارت امنیت عمومی.

اورژانس مدیران در کشورهای ساحلی شده اند چک کردن برای دیدن اگر شرکت های آنها هنگامی که متکی به عرضه همه چیز را از اتوبوس به آب و غذا هنوز هم در کسب و کار و یا اگر جایگزین ترتیبات نیاز می شود ساخته شده است او می گوید.

"ایالات متحده خواهد بود که آماده است به عنوان آنها می تواند" وبستر می گوید.

فلوریدا با آن 8,436 مایل از اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک خط ساحلی شده است ضربه سخت در سال های اخیر است. پس از سال 2016 چهار عمده طوفان را menaced دولت از جمله طوفان مایکل یک دسته 5 طوفان که پاره از طریق تکدی دو سال پیش.

تغییر آب و هوا است تشدید تهدیدات ناشی از طوفان است. یک گرم جو دارای رطوبت بیشتر ساخت طوفان به احتمال زیاد به تخلیه بیشتر باران. افزایش سطح آب افزایش مخرب طوفان موج به جوامع ساحلی. و داغتر آب های اقیانوس در حال سوخت رسانی قوی تر از طوفان با توجه به جدیدترین تحقیقات.

در این فصل هر عمده پیش بینی سازمان, پیش بینی است بالاتر از متوسط فعالیت به دلیل گرم اقیانوس اطلس و مطلوب شرایط جوی. ملی اقیانوسی و جوی اداره, دانشمندان, برای مثال, پیش بینی 13 تا 19 به نام طوفان از جمله شش تا 10 طوفان و سه تا شش طوفان با سرعت باد از 111 کیلومتر در ساعت یا بیشتر. یک فصل عادی را 12 طوفان به نام با شش طوفان سه خواهد بود که عمده طوفان.

در ضمن همانطور که از جمعه گذشته دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی شد طرح بیش از 100 عفونت کروناویروس یک روز در فلوریدا توسط Aug. 1 فقط به عنوان فصل طوفان می رسد ارتفاع آن.

در جلسه توجیهی در ساراسوتا فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اشاره کرد که coronavirus گسترش بیشتر به راحتی زمانی که مردم را به تماس در یک فضای محصور شده است.

"همانطور که شما دنبال آن هستید در پناه برای یک طوفان شما شروع به رفت رو به در ذهن نگه دارید که" او می گوید. "منظورم این است که اگر شما توده مردم به یک محل تحت شرایط عادی که خوب خواهد بود. اما این امر به طور بالقوه اجازه می دهد که ویروس به گسترش اگر کسی در واقع آلوده."

برای آن بخش FEMA به روز شده آن طوفان راهنمای شامل مواد ایمن ماندن در این بیماری همه گیر از جمله مشاوره در مورد اجتماعی فاصله پوشیدن پارچه پوشش صورت و زیر توصیه می شود برای تمیز کردن شیوه های.

مسلح با ضد عفونی کننده دست و ماسک Trudie Marzig می گوید او و همسرش در رککلدگ, Fla., در حدود 50 کیلومتری جنوب شرقی اورلاندو خواهد بود آماده به تخلیه در صورت لزوم.

"شما باید به مراقبت از خطر فوری برای اولین بار است که در آب و, موضوع," او می گوید. "شما می توانید مقابله با ویروس آنفلوآنزای مرغی پس از آن."

کابوس سناریو: تخلیه در یک بیماری همه گیر

حتی بدون یک بیماری همه گیر, جرم تخلیه می توان لجستیکی کابوس گرفتگی بزرگراه باعث تصادفات و تهی و ایستگاه های گاز سوخت. برای هر یک از طوفان مقامات وزن جوانب مثبت و منفی از تخلیه و در این سال آنها در حال اضافه کردن این بیماری همه گیر به نگرانی های خود می گوید: Bryan Koon معاون رئیس جمهور در IEM اضطراری و مدیریت شرکت مشاوره امنیتی و فلوریدا مدیریت اضطراری مدیر تحت فرماندار تگزاس ریک اسکات.

مقامات در طوفان مستعد متحده در حال بازنگری نه تنها زمانی که و که در آن به تماس برای تخلیه اما نحوه اجرای آنها. در انجام این کار Koon می گوید: مسئولان باید برای رقابت با vagaries از آب و هوا پیش بینی.

هواشناسان در حال گرفتن بهتر در پیش بینی مسیر طوفان را به سمت زمین و طوفان مرگبار موج تولید می کنند او می گوید. اما به اندازه کافی عدم اطمینان به گاهی اوقات سریع مقامات به "بیش از تخلیه" به عنوان یک احتیاط می گوید Koon که در دوره تصدی وزارت امور خارجه دولت همزمان با طوفان ایرما.

برای جلوگیری از خطر گسترش coronavirus مقامات می تواند بیشتر عاقلانه با تخلیه های او می گوید: به دنبال نزدیک در عواملی مانند سیل و طوفان خروش مناطق و سن و وضعیت خانه.

"ما باید برای تعیین اینکه آیا بهتر است که کسی در محل باقی بماند چرا که آنها خشک خواهد شد به اندازه کافی و یا خانه های خود را به اندازه کافی قوی هستند و یا شاید آنها در خانه های تلفن همراه و یا یک موج طوفان منطقه و خطرات بدتر برای ماندن در محل بنابراین شما ارسال آنها را در جایی دیگر" Koon می گوید.

این DeSantis دولت با توجه به اقامت در خانه سفارشات که در آن خانه های جدیدتر و داشتن مقاومت به خصوص برای ضعیف طوفان است.

و به جای استفاده از اتوبوس و رهبران جامعه با توجه به سوار-به اشتراک گذاری خدمات مانند Uber برای حمل و نقل کم درآمد evacuees یک ماشین در یک زمان.

ریسک به خصوص بالا در این سال برای افراد کم درآمد که همچنان رو به نامتناسب خطرات ناشی از کروناویروس در طول یک طوفان می گوید آبرامسون این استاد دانشگاه نیویورک. افراد مجروح و بیمار در طول طوفان اما ممکن است عدم بیمه مناسب ،

"افرادی که آسیب پذیر ترین در طوفان اجتماعی و اقتصادی نیز آسیب پذیر پزشکی," او می گوید. "آنچه ما در مورد به دیدن نیز یک افزایش بزرگ در تعداد افرادی که بیمه هستند که در مورد از دست دادن کار مرتبط با بیمه و نمی توانید پرداخت خود را," او اضافه می کند.

ساکنان خانه سالمندان نیز به صورت غیر منتظره ای بالا خطرات این فصل است. بسیاری از کم دروغ امکانات تخلیه توافق با امکانات در زمین بالاتر اما کریستن نزدیک از فلوریدا مراقبت های بهداشتی ارتباط می گوید: در این سال خانه های پرستاری را مجبور به بررسی مجدد این ترتیبات.

"اگر شما یک مرکز است که در یک منطقه تخلیه و شما باید موارد مثبت در ساختمان خود را, شما ممکن است قادر به رفتن به خود معمولی امکانات است که شما را به اگر آنها موارد مثبت در خود ساختمان" نزدیک می گوید.

پناه برخورد با اجتماعی فاصله

پناه تعداد زیادی از طوفان آسمان است که همیشه پیچیده و اندازه و موقعیت مکانی و شرایط خاص خواهد بود حتی سخت تر است در میان همه گیر.

پس از طوفان, ایرما, برای مثال, برخی از 350,000 evacuees بودند در پناهگاه اغلب بسته بندی شده به مدرسه سالن ها و یا دیگر بزرگ سالن. که نمی خواهد این حس را در سال در طول یک تهدید طوفان مقامات می گویند.

رهبران به فکر پناه آسمان در هتل ها و متل خالی سمت چپ توسط سقوط اقتصادی.

صلیب سرخ آمریکا در حال حاضر پوشش تا هتل یا خوابگاه و بالاتر تعداد زیادی فضاهای بنابراین evacuees می تواند گسترش. وجود خواهد داشت سلامت غربالگری و متوسط چک به پناهگاه می گوید: Trevor Riggen یک صلیب معاون ارشد.

افراد با درجه حرارت و یا ویروس دیگر عوامل خطر خواهد بود جایگزین در یک محل جداگانه با دسترسی به کمک های پزشکی ،

مواد غذایی خدمت خواهد شد در جعبه به جای کافه تریا-سبک و صلیب سرخ در حال حاضر در انبار پوشش صورت و مواد ضد عفونی کننده برای پناهگاه تمیز کردن او می گوید.

"ما می خواهیم مردم به دانستن آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است," او می گوید.

در حالی که اورژانس مدیران در حال آماده شدن برای شش ماه فصل طوفان افراد و خانواده ها نیاز به انجام بخشی خود را در این سال بیش از هر زمان دیگری می گوید جنیفر کالینز, یک استاد علوم در دانشگاه فلوریدای جنوبی که پژوهش شامل رفتار انسان در طول طوفان تخلیه.

"ما قطعا می توانید در تکیه دولت تا حدی اما ما باید به مسئولیت شخصی به عنوان خوب," او می گوید. مردم باید مطمئن شوید که آنها آنچه را که آنها نیاز به سرپناه در محل به صورت طوفان و یک بیماری همه گیر او می افزاید.

رابین Rokobauer از کاکائو در ساحل در نظر گرفته ماندن در این سال قرار داده. اما او معتقد است که او را مجبور به تخلیه به منظور محافظت از بهترین ، او احساس خوش شانس است که Brevard County تا به حال تعداد نسبتا کمی از coronavirus موارد در برخی از 400 از جمله مرگ و میر 12. در حال حاضر او در حال بررسی است با هتل ها و به دنبال آن با یک آشپزخانه به طوری که او می تواند آماده سازی غذا در اتاق.

"من امیدوارم که ما نداریم" طوفان Rokobauer می گوید. "منظورم این است که ما شده ایم از طریق بسیاری در این سال است."

امی سبز را پوشش می دهد محیط زیست در فلوریدا برای 90.7 WMFE اورلاندو. جیمز Bruggers را پوشش می دهد و جنوب شرقی برای InsideClimate اخبار. این داستان گزارش شده و تولید شده به عنوان بخشی از InsideClimate اخبار' ملی محیط زیست گزارش شبکه.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن