چگونه تورنتو موبایل COVID-19 تست مراکز ظهور و شد یک بخش ضروری از مبارزه با این بیماری همه گیر

داخل COVID-19 تست سایت تا به حال برخی از معمول قابل تشخیص ویژگی ها: پزشکان در لباس و ماسک انبوهی از سواب جهت ب

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

داخل COVID-19 تست سایت تا به حال برخی از معمول قابل تشخیص ویژگی ها: پزشکان در لباس و ماسک انبوهی از سواب جهت برچسب بر کف برای حفظ فاصله امن.

اما دکور بسیار متفاوت از نمونه نازایی بیمارستان. سایت جلو پنجره بود دست در رنگ های پر جنب و جوش رنگ آمیزی شیشه ای الگوی. دیوار دیگر بودند قناری زرد و خاکستری و اتاق تقسیم می تواند با توجه به نوع تاشو پارتیشن معمولا دیده می شود در کودکان و نوجوانان' rec مراکز.

چرا که فضای یک بچه rec مرکز. معمولا آن را یک hub برای جوانان در Thorncliffe پارک; برای چهار هفته در ماه ژوئن و ژوئیه را به عنوان یک عمل pop-up COVID-19 تست سایت.

پس از پزشکان در نزدیکی مایکل Garron بیمارستان متوجه شده است که بسیاری از مردم تست مثبت در خود مرکز ارزیابی آمد از چند جیب مجزا از محله آنها با سلامت جامعه همکاران و شبکه ای از پزشکان خانواده به راه اندازی موقت, دسترسی آسان به مرکز ارزیابی میان نقطه داغ.

"هست که فقط شما می توانید انجام دهید در داخل درهای خود را, راست?" جنیفر Sampson بیمارستان ویژه مدیر پروژه و COVID-19 مرکز ارزیابی و سرب و گفت: در خارج از پاپ آپ سایت بر روی یک دنباله دار ژوئن روز.

"شما واقعا باید به خارج از درب خود را و مشارکت در کار را واقعا یک تغییر پایدار."

زمانی که مستقل COVID-19 ارزیابی مراکز باز در ماه مارس آنها یک رمان استراتژی — تلاش برای کاهش فشار و خطر عفونت در شلوغ اتاق اورژانس. ساکنان انتاریو در ادامه به گله به آنها را توسط هزاران نفر.

اما تست شده است در ادامه به تغییر و حتی بیشتر در صحرا از بیمارستان ها و دیگر مراقبت های بهداشتی تنظیمات با سواب تقبل قایق از آب عبور به افراد و مکان ها که در آن عمل هدفمند است و لازم تلقی می شود. موبایل تست گرفته شده اشکال مختلف از جمله اختصاص تاکتیکی تیم, جامعه, pop-ups و غربت, مجهز TTC اتوبوس.

با میله ورزشگاه و مدرسه بازگشایی و یا مجموعه ای به, و ترس از همه گیر ممکن است موج دوم کارشناسان می گویند تست نیاز به حتی nimbler.

"آن را ساده و بی تکلف به فکر می کنم که ما به عنوان تشدید فعالیت و خطر در جامعه وجود دارد نمی خواهد خوشه و شیوع بیماری می گوید:" دکتر جف Powis مایکل Garron پزشکی مدیر عفونت پیشگیری و کنترل است. "ما نیاز به مطمئن شوید که سرمایه گذاران قدر که ما نیاز به ادامه به ظرفیت تلفن همراه انجام تست به منظور پرداختن به نقاط داغ به عنوان آنها رخ می دهد.

"بنابراین ما می توانیم در آن وجود دارد واقعا به سرعت قرار داده و از اون سوی خاکستر سوخته قبل از تبدیل شدن آنها به آتش سوزی بزرگ."

بهداشت انتاریو استانی آژانس که هماهنگ COVID-19 تست در حال حاضر منطقه ای "یکپارچه پاسخ" جداول در سراسر استان به هماهنگی همراه تست و دیگر شیوع تلاش های مربوط با واحد بهداشت بيمارستان ها و محلی دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. کسانی که می گویند برنامه ریزی در حال انجام است چگونه تست استراتژی باید تکامل در ماه های آینده.

اما وجود دارد هیچ one-size-fits-all رویکرد; شیوع در یک مزرعه در, Windsor یک کارخانه در پوست منطقه و یا یک مرکز خرید در تورنتو خواهد نیاز به منحصر به فرد پاسخ.

"این واقعا تعریف شده است چه حاضر و چه شرایطی می گوید:" دکتر خنجر Huyer, Ontario, رئیس پزشکی قانونی شده است که کار با بهداشت انتاریو بر روی تلفن همراه و هدفمند تلاش های تست.

"هر هفته ما یادگیری کمی بیشتر در مورد چگونه به انجام کارهای بیشتر موثر است."

در کالج زنان بیمارستان مشخص شد خیلی زود است که تست را به حرکت فراتر از ساختمان: فقط چهار هفته پس از ارزیابی مرکز افتتاح شد در اواسط ماه مارس بیمارستان فرستاده شده از اولین تلفن همراه تست تیم.

"ما به سرعت متوجه شدم که وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از مردم آسیب پذیر هستند که قادر به آمدن به بیمارستان سایت مانند ما می گوید:" داریل یاتس, معاون رئیس جمهور از بیمار و مراقبت سرپايي نوآوری است.

بیمارستان شروع به گرفتن تماس برای کمک, از پناهگاه های دراز مدت مراقبت از خانه ها و سازمان های دیگر آنها تا به حال روابط و احساس تعهد حاوی و یا جلوگیری از شیوع بیماری در این مکان یاتس می گوید. هماهنگ کننده این همه اما یک چالش بزرگ است.

"افتضاح بود در آغاز می گوید:" یاتس. "ما احساس می کنیم مثل, من نمی دانم, پیشگامان برش راه خود را از طریق جنگل ... هیچ کس — هیچ کس — آماده بود برای این کار."

به عنوان تلفن همراه, تست, درخواست انباشت اشیاء بدست آمده تا یاتس و یکی دیگر از بیمارستان های اجرایی تماس منطقه تورنتو انتاریو بهداشت به دنبال هماهنگ رویکرد است. پاسخ جدول که منجر به سازماندهی تیم های کوچکتر برای پاسخ به بخش های مختلف تورنتو; کالج زنان با این نسخهها کار با WELTMAN و Parkdale ملکه غرب جامعه مرکز بهداشت.

نگران سرعت اداری تصمیم گیری, اما, یاتس می گوید: این بیمارستان ادامه داد: آن تلفن همراه خود را تست تلاشهای موازی با آن جدول; آنها تبدیل شده اند بیشتر میشود و در طول زمان است. تلفن همراه خود را به تیم انجام شده 56 بازدید 38 سایت.

به طور مشابه, در شمال نیویورک بیمارستان عمومی در دراز مدت مراقبت از خانه ها شروع به رسیدن در اوایل برای کمک به "و تیم ما فقط گفت: 'ما رفتن و ما فقط رفت. ما فکر نمی کنم در مورد روند می گوید:" دکتر ربکا Stoller, پزشک خانواده با نورث یورک خانواده تیم سلامت و پزشک منجر برای برانسون ارزیابی مرکز.

علاوه بر درخواست از طریق بهداشت انتاریو پاسخ جدول بیمارستان همچنان به مدیریت درخواست برای موبایل تست مستقل از جمله کسانی که فراتر از آن رسمی حوضه آبریز منطقه است. هر دو کالج زنان و شمال نیویورک به طور کلی می گویند آنها همچنین کمک به آموزش شرکای خود در پیشگیری از عفونت و کنترل و در حال کار به سمت تغییر آزمایش ظرفیت خود را به شرکای اجتماعی " دست به دست.

پاپ آپ تست سایت های تعبیه شده در جوامع هستند حتی بیشتر توسعه های اخیر. مایکل Garron را Thorncliffe پارک pop-up بود و دوم آن پس از یک Taylor-مسی. بیمارستان و شرکای آن زخم پایین Thorncliffe پاپ تا زمانی که تست مثبت نرخ شروع به حذف کردن: پس از اتمام 1,300 سواب ماموریت انجام شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

Powis می گوید دو عامل ساخته شده است که تلاش موفق: قوی از قبل موجود روابط با سلامت جامعه شرکای پس از آن را بسیار دشوار است برای ساخت آن در میان یک بحران و اقدام به سرعت و بدون یک مقام استانی بخشنامه.

"در آغاز این ما اغلب گفت:" انجام کار درست و پاسخ به سوالات بعد,' " Powis می گوید. "سرعت نه کمال است و راه حل به یک بیماری همه گیر."

Scarborough شبکه بهداشت و درمان (SHN) معتقد است که آن را نیز در میان اولین بیمارستان در انتاریو به همراه تست به جامعه پس از داده ها نشان داد این ویروس شروع به گرفتن نگه دارید در برخی از اسکاربورو محلات از جمله ووبورن, Guildwood و مال ورن ،

Glyn Boatswain مدیر SHN زنان و کودکان برنامه و موقت مدیر حرفه ای عمل می گوید: SHN رهبری تیم نقل مکان کرد و به سرعت به گسترش آن تست به جامعه پس از دیدن آن محله شد و در بالاترین خطر است.

"ما در این نگاه به عنوان وظیفه ما: ما چگونه به بالا-تراکم مناطق با سطح بالایی از مثبت (آزمون) و تست به جامعه؟"

هر چند SHN دارای دو بیمارستان ارزیابی مراکز در سده آن و Birchmount سایت — روشن بود که برخی از اسکاربورو ساکنان نمی تواند به راحتی دسترسی به آنها Boatswain می گوید. و همچنین او می گوید: سلامت کارگران شنیدن برخی از مردم تمایلی به رفتن به بیمارستان ارزیابی مراکز ترس از عفونت است.

"ما فکر کردیم که: اگر ما به طور مستقیم به جامعه ما ممکن است بزرگتر و بهتر جذب از تست. و این دقیقا همان چیزی رخ داده است."

SHN برگزار شد پنج pop-up ارزیابی مراکز از مارس 29 ژوئن 8 هر کدام در یک منطقه مختلف از اسکاربورو. هر کسی در جامعه خوش بود از جمله کسانی که بدون کارت OHIP و هر یک را دیدم یک جریان ثابت می گوید: Boatswain که رهبری این تیم در شارژ از یو پی اس های پاپ در همکاری با تورنتو بهداشت عمومی و سلامت وزارت.

لی دانکن SHN اجرایی مدیر ارتباطات و امور عمومی می گوید: داده ها نشان می دهد که Scarborough دسترسی ساکنان بیمارستان خدمات در نرخ پایین تر از هر جامعه دیگر در کانادا یک واقعیت است که به اطلاع تمام جنبه های مراقبت از بیمار است.

که بیش از نیمی از اسکاربورو جمعیت هستند تازه واردان به کانادا, بسیاری از بدون زبان انگلیسی به عنوان زبان اول یا دوم یکی از دلایل SHN معتقد است ساکنان ممکن است تنها بازدید از یک بیمارستان برای موارد اضطراری و نه برای مراقبت مداوم او می گوید:.

این موفقیت بالا بردن سوال در مورد دسترسی و حقوق صاحبان سهام آن است. ساکنان و سازمان هایی که ارتباط با خلاق ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بهره مند شده اند از اوایل و راه حل های نوآورانه در حالی که دیگران منتظر: هر چند گوشه شمال غربی تورنتو است و سنگین ترین بار COVID-19 تلفن همراه, تست فقط محقق در هفته های گذشته است.

پاپ آپ در مسیحی مرکز کلیسا در جین خیابان دیدم 90 بازدید کنندگان در روز اول خود را. دو روز اضافی اضافه شده در خارج از ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر

"ما در حال یادگیری بیشتر و بیشتر (که) کسی که کار نمی کند به عنوان امن به عنوان شخص دیگری — به دلایل مختلف وجود دارد که اتفاق می افتد به همپوشانی با گروه های آسیب پذیر به COVID — حتی برای یک نیم روز برای آزمایش" دشوار است, می گوید دکتر ونسا آلن ارشد میکروبشناسی پزشکی در بهداشت عمومی انتاریو و استانی رهبر در استراتژی تست.

"ما واقعا نیاز به فکر می کنم از طریق اقتصادی مزایای استفاده از گرفتن تست سرعت بیشتری به مردم است."

Boatswain می گوید: pop-ups با موفقیت انجام شد در شناسایی COVID-19 موارد و در ارتباط با ساکنان. از 1,787 مردم آزمایش 19 مثبت بودند.

Boatswain می گوید SHN را در نظر ارائه اضافی pop-ups باید نیاز بوجود می آیند.

Kate Allen
کیت آلن تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش علم و فن آوری ستاره. او در توییتر دنبال کنید: @katecallen
Megan Ogilvie


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب