چگونه مجازی پاوا کمک به التیام روح شکسته در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر کی Oxendine از Haliwa Saponi قبیله در کارولینای شمالی راه اندازی شد به عنوان اول

توسط MINERALNEWS در 19 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

کی Oxendine از Haliwa Saponi قبیله در کارولینای شمالی راه اندازی شد به عنوان اولین زن به تشریفات از قبیله سالانه پاوا — تا زمانی که این مراسم لغو شد در میان coronavirus بیماری همه گیر. حسن نیت ارائه میدهد از کی Oxendine پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
حسن نیت ارائه میدهد از کی Oxendine

این پاوا فصل — زمان از سال که در سراسر کشور قبایل بومی آمریکا باید با هم به جشن فرهنگ خود را با مواد غذایی, رقص, آواز و ضربت زنی. کی Oxendine عضو Haliwa Saponi قبیله در کارولینای شمالی.

"هر سال ما می دانیم که آن را آینده; مانند پرندگان آواز متفاوت را," او گفت: NPR. "این تقریبا مثل بهار می رسد زمانی که پاوا می کند."

Oxendine یک نویسنده و مربی و این مراسم تعدادی از powwows در شرق ایالات متحده آن را یک کار او را دوست دارد: گفتن داستان به جمعیت و معرفی رقصنده, خوانندگان و نوازندگان درامز. او مجموعه برای اولین بار به تشریفات او قبیله پاوا برنامه ریزی برای جمعه, مارس 17 تا یکشنبه 19 آوریل در قبیله ای های تشریفاتی در هالیستر N. C.

حدود 5000 نفر خواهد شده ام وجود دارد اما او می دانست آن را لغو خواهد شد چرا که این بیماری همه گیر کوروناویروس. آنچه او می گوید او انتظار نمی بود که ذهن و بدن خود را هنوز هم در انتظار جشن.

"پس من از خواب بیدار در صبح روز جمعه و آن را مانند من بیدار و من باز چشم من و من به دنبال خدای من آن را در اینجا! به معنای واقعی کلمه بود مثل یک بچه. و من از تخت پرید و من مانند بساز و من گفت: پسر من آن را پاوا زمان. و او بود'،' "

او احساس جسمی بیمار است.

"من در واقع انداخت. من در واقع من از لحاظ جسمی بیمار است. این احساس من باردار بودم اما نمی توانستم به هنگام تولد."

سپس او می گوید: او متوجه Facebook که عضو Haliwa Saponi قبیله ای شورای برنامه ریزی شده بود مجازی Haliwa پاوا. "و من مانند, مرد, شما می دانید, متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند؟" به نظر می رسید مانند یک ایده عجیب و غریب.

اما او می گوید آن فوق العاده بود "به دلیل آنچه او انجام داد او را تشویق مردم هنوز هم به لباس در لباس شاهانه یا فاخر. و بنابراین یکی از قبلی ما قبیله ای مدیران مورچه لینچ که همچنین پسر عموی من او آتش روشن بود و او وجود دارد و او حكيم. او برکت این زمینه. آن را در حیاط خلوت خود را. اما, شما می دانید, آن را فقط به معنای جهان به من."

پس از پاوا وجود دارد به طور معمول پس از یک حزب با یک deejay. در این سال یکی از اعضای قبیله ای برگزار مجازی پس از حزب.

"ما آورده بودند تا در اوتیس ردینگ و روح موسیقی در اینجا — موسیقی است که فقط باعث می شود شما می خواهید برای دریافت و رقص" او می گوید.

بنابراین Oxendine شد و رقصید.

"من از نشستن در اتاق من موسیقی است و انفجار. من نشسته در مقابل از کامپیوتر من, من رقص در اتاق نشیمن. پسرم فکر می کند من از دست ذهن من است. "

آن را فقط به آنچه روح و روان او مورد نیاز است.

"در آن بود آن را فقط زیبا ترین چیزی که من فکر می کنم من تا کنون مواجه می شوند. آن را به من کمک کرد. آن را واقعا به من کمک کرد تا درمان بسیاری."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن