آمریکاییها برای کمک به از بین بردن موش های باتلاق حمله به کالیفرنیا و کشورهای دیگر

اندازه گیری به کمک به از بین بردن مهاجم جوندگان به نام nutria گذشت خانه در ایالات متحده با کمک بزرگی پر شده نم

توسط MINERALNEWS در 9 اسفند 1398

اندازه گیری به کمک به از بین بردن مهاجم جوندگان به نام nutria گذشت خانه در ایالات متحده با کمک بزرگی پر شده نمونه.

کالیفرنیا در کنگره جاش سخت تر (D-تورلاک) آورده taxidermied nutria او تماس نلی به خانه طبقه چهارشنبه پیش از رای که تصویب این لایحه مدستو زنبور عسل گزارش شده است.

Nutria بومی آمریکای جنوبی و در سراسر ایالات متحده در قرن 20 و پس از معرفی شدن به عنوان یک منبع خز پالتو و کلاه. کالیفرنیا اعلام کرد و آنها را ریشه کن در 1970s اما نیمه آبزی جوندگان را پس از ساخته شده دوباره بجای اول برگشتن.

کالیفرنیا آخرین هجوم تایید شد در اوایل سال 2017. دولت و سازمان های فدرال هشدار داده اند که مواد منفجره رشد جمعیت همراه با کالیفرنیا تکیه بر گسترده آبراه متصل به ساکرامنتو-San Joaquin دلتای را دولت به ویژه آسیب پذیر است.

تبلیغات

تشکر. Garret گور (R-لا.) بانیان این قانون با سخت تر است. این امر حمایت از ساخت 12 میلیون دلار در دسترس در هر سال تا سال 2025 به حدود یک دوجین متحده مبارزه با تهاجم جوندگان اخبار رسانه ها گزارش شده است.

"نزدیک به 4.5 میلیون نفر زندگی می کنند در لوئیزیانا و در عین حال ما باید حدود 20 میلیون nutria," گور در بیانیه ای گفت.

لوئیزیانا به تازگی بالا برده و فضل آن را می پردازد به شکارچیان که کشتن nutria از 5 دلار به $6 ، این وب گردنی پنجه باک دندانه دار جوندگان هستند که گاهی اوقات به نام باتلاق موش ها به دلیل خود را برهنه به دنبال دم اما بیشتر از نزدیک مربوط به خوکچه هندی. آنها می تواند به رشد 25 پوند و منجر به فرسایش توسط نقب در زمین و خوردن تالاب گیاهان از جمله ریشه. خوردن آنها 25 درصد از وزن خود را در گیاهان هر روز و می تواند کشتن درختان gnawing دور حلقه ای از پوست درخت.

تبلیغات

کالیفرنیا اختصاص 10 میلیون دلار پول دولت در سال گذشته برای مبارزه با آن nutria جمعیت با توجه به زنبور عسل. مقامات با استفاده از این پول برای قرار دادن با هم یک تیم 40 نفره از کارکنان وظیفه با رانندگی کردن تعدادی از جوندگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن