هنگ کنگ مقننه مختل بیش از سرود ملی لایحه

دلار هنگ کنگ - هنگ کنگ قانونی در بحث متوقف شد بعد از ظهر پنجشنبه پس از انتظار رای در ستیز سرود ملی لایحه پس از

توسط MINERALNEWS در 15 خرداد 1399

دلار هنگ کنگ - هنگ کنگ قانونی در بحث متوقف شد بعد از ظهر پنجشنبه پس از انتظار رای در ستیز سرود ملی لایحه پس از طرفدار دموکراسی در مجلس تحصن کردند با انداختن یک قابلمه تند مایع در اتاق.

بالا بردن نشانه آن است که گفت: "مرگبار رژیم بدبو برای ده هزار سال" نماینده مجلس ری چان راه می رفت به جلو با گلدان پنهان در داخل یک فانوس کاغذی. زمانی که ماموران امنیتی سعی در متوقف کردن او کاهش یافته و فانوس و گلدان و خارج شد از این نشست است. یکی دیگر از نماینده مجلس که همراه او بود نیز خارج شده.

طرفدار دموکراسی قانونگذاران دیدن این لایحه که آن را غیر قانونی و توهین به چینی سرود ملی به عنوان نقض آزادی بیان و بیشتر حقوق است که ساکنان نیمه مستقل شهرستان باید نسبت به سرزمین اصلی چین است.

طرفدار پکن اکثریت می گوید این قانون لازم است برای هنگ کنگ شهروندان برای نشان دادن مناسب و احترام به سرود. کسانی که مجرم عمدا سوء استفاده از "ماه مارس از داوطلبان" را به سه سال زندان و جریمه تا 50000 دلار هنگ کنگ دلار ($6,450).

پکن شروع به هل دادن برای قانون پس از هنگ کنگ طرفداران فوتبال jeered سرود ملی در مسابقات بین المللی در سال 2015. به عنوان تظاهرات ضد دولتی فرا گرفته هنگ کنگ در سال گذشته هزاران نفر از طرفداران هو با صدای بلند و تبدیل پشت خود را هنگامی که سرود پخش شد در یک مسابقه مقدماتی جام جهانی مقابل ایران در ماه سپتامبر. فیفا بعد جریمه هنگ کنگ فدراسیون فوتبال بیش از این حادثه.

مخالفان این لایحه آن را به عنوان نشانه دیگری از پکن محکم کردن کنترل بر قلمرو. چین تشریفاتی نماینده مجلس ملی به طور رسمی تایید تصمیم هفته گذشته برای ایجاد قوانین امنیت ملی به هنگ کنگ که می توانید ببینید چینی ماموران امنیتی نوشته شده در شهرستان.

قانونی جلسه همزمان با ماه ژوئن 4, 31 سالگرد چین خونین سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من.

قبل از مناظره شروع شد, طرفدار دموکراسی قانونگذاران ایستاده بود و در سکوت به مناسبت سالگرد قرار داده و نشانه هایی بر روی میز خود است که گفت: "فراموش نکنید که ژوئن 4, قلب از مردم نمی خواهد بمیرد."tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب