پلیس هنگ کنگ دست و پنجه نرم کردن با معترضان طرفدار دموکراسی

دلار هنگ کنگ—پلیس ضد شورش در هنگ کنگ دست و پنجه نرم با معترضان طرفدار دموکراسی که جمع آوری شده در مراکز خرید د

توسط MINERALNEWS در 21 اردیبهشت 1399

دلار هنگ کنگ—پلیس ضد شورش در هنگ کنگ دست و پنجه نرم با معترضان طرفدار دموکراسی که جمع آوری شده در مراکز خرید در چهار شنبه به خواندن شعار و فلش دست نشانه پس از اجازه برای روز مادر مه رد شد.

این حادثه نشان داد که تمایل بخشی از برخی از در دموکراسی اردوگاه برای احیای تظاهرات در برابر دلار هنگ کنگ پکن-حمایت دولت که فلج قطعات نیمه مستقل خاک چینی برای ماه های سال گذشته است.

با شیوع کروناویروس فروکش بیشتر مردم در هنگ کنگ را در پاسخ به آنلاین خواستار اقدام اگر چه در مراتب اعداد کوچکتر از صدها نفر از هزاران نفر که در راهپیمایی سال گذشته در برابر قانون پیشنهادی است که می تواند مخالفان و یا مظنون جنایی تحویل به سرزمین اصلی چین به صورت ناعادلانه محاکمه و ممکن است ،

این قانون در نهایت برداشت اما تظاهرات همچنان در حال رشد به طور فزاینده ای خشونت آمیز به عنوان پلیس و تظاهر کنندگان به تصویب رسید hard-خط تاکتیک. هزاران نفر عمدتا افراد جوان دستگیر شدند در تظاهرات برای جرایم از جمله شورش و در اختیار داشتن سلاح.

گزارش رسانه های محلی گفت: حداقل یک نفر بازداشت شد و در روز یکشنبه اقدام که جذب متعدد روزنامه نگاران با ماندگاری بالا-جلیقه دید.

این حادثه به دنبال لغو کردند جمعه در هنگ کنگ شورای قانونگذاری مجلس از اردوگاه مخالف رقابت به ریاست یک جلسه برای تعیین اینکه چه کسی قدرت را بیش از یک کلید کمیته که scrutinizes صورتحساب.

هنگ کنگ pro-پکن و طرفدار دموکراسی قانونگذاران گرفتار شده اند در یک کوچه بن بست بیش از این تاخیر در انتخابات از رئیس شورای قانونگذاری مجلس کمیته, که می خواند و لوایح تعیین زمانی که آنها می تواند قرار داده و به رای نهایی. در میان لوایح در دست بررسی است که به جرم بی احترامی چین سرود ملی.

این مستعمره سابق بریتانیا تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که در آن هنگ کنگ داده شد آزادی لذت می برد در سرزمین اصلی و قول داد که درجه بالایی از استقلال در امور آن برای 50 سال. طرفدار دموکراسی حامیان می گویند این حقوق در حال فرسایش توسط پکن آن را به عنوان تدابیر گرفتن آن در کشور از طریق رابطه جنسی خشن پلیس و به طور فزاینده ای محدود شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن