پلیس هنگ کنگ آتش و گاز اشک آور به تظاهرات برنامه ریزی شده در قانون تامین

بزرگنمایی این تصویر پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور اسپری فلفل و خودروهای آب به عنوان هزاران نفر از مع

توسط MINERALNEWS در 4 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور اسپری فلفل و خودروهای آب به عنوان هزاران نفر از معترضان در برابر پیشنهاد اقدامات امنیتی با هدف افزایش فشار پکن گرفتن در نیمه خودمختار سرزمین است. آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ

پلیس هنگ کنگ شلیک گاز اشک آور اسپری فلفل و خودروهای آب به عنوان هزاران نفر از معترضان در برابر پیشنهاد اقدامات امنیتی با هدف افزایش فشار پکن گرفتن در نیمه خودمختار سرزمین است.

معترضان انباشته در برخی از هنگ کنگ شلوغ ترین خرده فروشی مناطق بعد از ظهر یکشنبه تنها چند روز پس از چین در مجلس شروع به کار بر روی یک ضد فتنه و قوانین امنیتی که کشیده اند انتقاد از معترضان. اعتراض غیر مجاز بوده و در سرپیچی از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

بزرگنمایی این تصویر

معترضان مارس در یک جاده در طول یک طرفدار دموکراسی تظاهرات علیه لایحه جدید قانون تامین در هنگ کنگ در روز یکشنبه. این قانون پیشنهادی است که انتظار می رود به ممنوعیت خیانت به براندازی و فتنه است و هشدارهای مکرر از پکن است که آن را دیگر تحمل مخالفان در هنگ کنگ بود که متزلزل ماه عظیم و گاهی خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی سال گذشته است. آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
آنتونی والاس/خبرگزاری گتی ایماژ

طولانی نیست پس از تظاهرکنندگان بسیج در شهرستان خلیج کازوی و Wan Chai, شورش, پلیس شروع به تبدیل گاز اشک آور و توپ آب در جمعیت است. گزارش های رسانه ها با استناد به تصویری از تظاهرکنندگان می گویند در یک نقطه برخی از معترضان شروع به پرتاب اشیاء در پلیس. پلیس حساب می گویند تظاهرکنندگان شروع به آتش سوزی و تخریب چراغ های ترافیک.

"تعداد زیادی از امکانات جامعه آسیب دیده و چندین چراغ های ترافیک نابود شدند, جاده, راه آهن, نرده ها و دیوارها برداشته شده و تعداد زیادی از زهکشی را پوشش می دهد و آجر در جاده ها شلوغ شد," هنگ کنگ پلیس در بیانیه ای گفت.

حداقل 180 نفر دستگیر شدند به گفته پلیس به صورت غیر قانونی و غیر قانونی مجمع و سوء رفتار در مکان های عمومی.

بزرگنمایی این تصویر

پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل معترضان در اعتراض پکن به امنیت ملی قانون در خلیج کازوی در هنگ کنگ یکشنبه. پلیس هنگ کنگ اخراج می بارند از گاز اشک آور در محبوب خرید منطقه به عنوان صدها نفر به خیابان ها ریختند جمعه به راهپیمایی علیه پیشنهاد چین دشوار امنیت ملی قوانین برای شهرستان. قوم و خویش چونگ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
قوم و خویش چونگ/AP

هر چند کوچکتر تظاهرات شکسته در هفته های اخیر روز یکشنبه بود که بزرگترین پس از تظاهرات بیش از یک در حال حاضر به حالت تعلیق در استرداد قانون roiled این شهرستان در سال گذشته است. کسانی که تظاهرات به اوج خود رسید در یک بن بست در یک دانشگاه بزرگ و نشستن در که منجر به لغو پرواز در فرودگاه بین المللی هنگ کنگ.

روز یکشنبه رالی آمد و تنها چند روز پس از پکن پیشنهاد اقدامات امنیتی است که "می تواند هر secessionist فعالیت عنوان منتقد و خرابکارانه غیر قانونی به طور موثر به پایان دادن به هنگ کنگ را محدود استقلال" NPR امیلی فنگ گزارش.

رویترز گزارش می دهد که این تجمع در ابتدا برنامه ریزی شده بیش از یک لایحه جرم بی احترامی چین سرود ملی.

روز یکشنبه تهمت مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: پیشنهاد اقدامات امنیتی می تواند به خطر اندازد هنگ کنگ آینده به عنوان یک مالی hub — به دلیل در بخشی به ویژه آن وضعیت تجارت با آمریکا و منجر به تحریم.

"به نظر می رسد با این امنیت ملی, قانون, آنها در حال رفتن به در واقع بیش از هنگ کنگ" اوبراین گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات. "و اگر آنها, وزیر [امور خارجه مایک] Pompeo, به احتمال زیاد خواهد قادر به گواهی است که هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال و در صورتی که اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود تحریم هایی که اعمال خواهد شد در هنگ کنگ و چین است."

قانون در سال گذشته تصویب نیاز به وزارت امور خارجه به تایید سالانه است که هنگ کنگ است "حمایت از حاکمیت قانون و حمایت از حقوق بشر" و "به اندازه کافی مستقل" برای شهرستان به حفظ آن وضعیت خاص تحت قانون ایالات متحده.

هنگ کنگ نیمه استقلال از چین تاسیس شد در سال 1997 به عنوان بخشی از این شهر تحویل از پادشاهی متحده.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب