در اینجا L. A. برنامه برای محافظت از کارگران مستاجرها و افراد بی خانمان در میان coronavirus

در مواجهه با کروناویروس بحران لس آنجلس رهبران باید اقداماتی در زمینه های کلیدی مربوط به جمعیت بی خانمان و اخرا

توسط MINERALNEWS در 28 اسفند 1398

در مواجهه با کروناویروس بحران لس آنجلس رهبران باید اقداماتی در زمینه های کلیدی مربوط به جمعیت بی خانمان و اخراج و در حال حاضر با توجه به ده ها تن از دیگر اقدامات است.

بی خانمان: شورای شهر لس آنجلس رای دادند روز شنبه به طور موقت جلوگیری از اجرای یک قانون نیاز به چادر برای پایین آمدن در طول روز ساعت کرد و گفت: این تغییر مورد نیاز است به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. اعضای شورا نیز رای به آموزش شهر سازمان شروع به ارائه شستن دست ها-ایستگاه های توالت های قابل حمل ، dumpsters حشرات موذی-اثبات سطل زباله و هفتگی دوش در "عمده" بی خانمان encampments. اما آنها را رد کرد و برنامه ای برای جلوگیری از مصادره اموال بی خانمان Angelenos که بیش از 60 گالن.

اخراج و سلب حق مالکیت: اجاره و مالکان به احتمال زیاد شاهد حرکتی جدید برای حمایت در برابر اخراج و سلب حق مالکیت پس از شورای شهر به تصویب اقدامات اضطراری برای کاهش اثرات اقتصادی از coronavirus. L. A. طرح را به طور موقت ممنوعیت اخراج و هزینه های اواخر و نیاز به صاحبخانه و مسکونی وام مسکن-دارندگان به کار کردن طرح پرداخت مبتلا ساکنان شهرستان کاهش مالیات کسب و کار و ایجاد یک citywide اجاره صندوق کمک. این اقدامات را نمی خواهد اثر را بلافاصله. به جای این شورا رای هدایت دادستان شهرستان به منظور جلب اضطراری اخراج طرح است که می تواند نهایی شود به عنوان به زودی به عنوان شنبه ،

تحت نظر:

تبلیغات

بهداشت ایستگاه: ارائه بیشتر بهداشت و ایستگاه های ضد عفونی کننده دست در مترو سیستم پیشنهاد دسترسی 24 ساعته به دستشویی در پارک های عمومی و کارکنان خواسته شد برای دیده بانی برای ساختمان های شهر و یا بسیاری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تست سایت.

کارگران مواد غذایی: نیاز به فروشگاه های مواد غذایی و تحویل غذا خدمات به کارکنان خود را در زمان برای شستن دست های خود را هر نیم ساعت و اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که رایگان برای تست ویروس برای آن دسته از کارکنان است.

فروشندگان خیابانی: سرکوب فروشندگان خیابانی که اصلا مجوز بهداشت به فروش مواد غذایی است. Councilwoman مونیکا رودریگز به حال شناور در ابتدا یک توقف موقت در تمام خیابان سکه ای با این استدلال که این امر کمک به محافظت از Angelenos از جمعیت اطراف فروشندگان در طول همه گیر اما تنظیم و پیشنهاد خود را در طول جلسه.

مرخصی استعلاجی: ایجاد اضطراری برنامه ای است که ارائه حداقل 14 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی به Angelenos در طول بحران بهداشت عمومی و یا فاجعه بزرگ. لس آنجلس در حال حاضر نیاز به مرخصی استعلاجی برای کارکنان مشغول به کار در این شهر تضمین این که آنها می توانید تعلق و استفاده از تا 48 ساعت پرداخت می شود ترک — شش روز در هر سال است. این حرکت به معنای جلوگیری از افرادی که بد افتاده از ادامه برای رفتن به محل کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن افراد بیشتر در معرض خطر عفونت است.

تبلیغات

وام: راه اندازی وام و کمک های مالی برای کسب و کار تحت تاثیر این بیماری همه گیر و کاوش در دیگر کسب و کار کمک قبیل کاهش مالیات و هزینه.

ختم: ایجاد یک "فقط به علت فسخ" قانون است که اطمینان حاصل شود که هر گونه کارگران بودند که گذاشته به دلایل اقتصادی مرخص می شوند منظور از ارشد. آنها همچنین باید به یاد بیاورید حقوق بر اساس ارشد. کارفرمایان خواهد بود به طور دائم محروم از فسخ کارگران — منع آنها را از یاد می آورد — بدون just cause.

بار کارکنان نویسندگان لیام دیلون و امیلی Mathslice ریس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب