به شدت مسلح ما عوامل در خیابان های شهر: می تواند برگ برنده است ؟

واشنگتن - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر عوامل با دنده تاکتیکی برای مقابله با معترضان در مرکز شهر پورتلند ،

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

واشنگتن - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر عوامل با دنده تاکتیکی برای مقابله با معترضان در مرکز شهر پورتلند ، که موجب بحث بر استفاده از فدرال قدرت به عنوان محلی و مقامات دولتی و بسیاری را در جامعه محکوم می کنیم تاکتیک های خود را و تقاضای آنها را ترک. به دور از حمایت های دولت قصد دارد به ارسال به عوامل به شیکاگو برای پاسخ دادن به خشونت اسلحه. رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ماموران فدرال می تواند مستقر در جاهای دیگر به عنوان او می سازد و قانون و نظم یک عنصر مرکزی در تلاش مجدد انتخابات.

نگاهی به برخی از مسائل پشت این غیر متعارف اگر نه بی سابقه استفاده از نیروهای فدرال:

چه اتفاقاتی در پورتلند?

اعتراض به قتل جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس صورت گرفته در مرکز شهر پورتلند برای بیش از 50 روز متوالی رسم در زمان های بیش از 10 ، 000 عمدتا تظاهرات مسالمت آمیز. تعداد نسبتا کمی از فعالان را تخریب ساختمان های مرکز شهر از جمله فدرال دادگاه است. مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی ژوئن 26 برای حفاظت از آثار تاریخی و اموال فدرال پس از معترضان تلاش برای حذف یا نابود کردن مجسمه از مردم در نظر گرفته نژادپرستانه از جمله تلاش ناموفق برای پایین کشیدن یکی از اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید است. وزارت امنیت داخلی و سپس ایجاد یک نیروی کار برای محافظت از اموال فدرال و اعزام عوامل پرتلند و همچنین سیاتل و واشنگتن شروع دور چهارم جولای آخر هفته.

چرا وزارت امنیت داخلی?

DHS بود که پس از تشکیل گردید. 11, 2001 حمله به بهبود این کشور را در واکنش به تهدید تروریسم بین المللی نظارت بر برخی از بزرگترین ایالات متحده آمریکا سازمان های اجرای قانون. که شامل گشت مرزی و همچنین مهاجرت آداب و رسوم و اجرای آن در حال دیدن کمتر از حد معمول فعالیت به دلیل COVID-19. DHS نیز نظارت فدرال خدمات حفاظتی که ماموران فدرال ساختمان همراه با خدمات مارشال ایالات متحده. DHS فرستاده اعضای گشت مرزی همراه با سرویس مخفی افسران مارشال هوایی و دیگران به پورتلند برای حفاظت از مرکز شهر دادگاه پیچیده است.

چه اتفاقی افتاد بعد از نیروهای فدرال رسیدند ؟

فدرال ماموران و معترضان در خیابان ها در خارج از دادگاه فدرال. تظاهرکنندگان ویندوز و دیگر آسیب پرتاب سنگ در افسران و تابیده لیزر در چشمان خود را. عوامل شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرکنندگان و بازداشت حدود یک و نیم دوجین مردم عمدتا به صورت جزئی جرائم و صدور تقدیر نامه. تنش ها را تشدید کرد و پس از یک افسر با خدمات مارشال اخراج کمتر کشنده دور در یک تجمع اعتراضی در جولای 11, انتقادی مجروح شدن او. آنها ratcheted تا بیشتر زمانی که عوامل بینام و وسایل نقلیه با نام ژنریک "پلیس" تکه های خود را در لباس استتار بازداشت مردم در شب بدون شناسایی خود را. دولت گفت: از آن انجام شد برای محافظت از افسران از خشونت جمعیت اما این احساس به مانند بسیاری از ایالات متحده ایجاد کرده secret police force و آن را به خود جلب کرد پرونده های حقوقی و همچنین بیشتر معترضان به خیابان ها.

آیا قانونی برای نیروهای فدرال مورد استفاده قرار گیرد مثل این ؟

بله تا حدودی. مقامات فدرال می توانند اجرای قوانین فدرال در اموال فدرال مانند دادگاه در مرکز شهر پورتلند. اما دولت و مقامات محلی را مجاز دولت فدرال به کار خارج از صلاحیت این دادگاه ها که مطرح شده است و مسائل مربوط به قانون اساسی در حال حاضر در دادگاه به چالش کشید. به عنوان مایکل Dorf حرفه ای از قانون اساسی در دانشگاه کورنل گفت: آسوشیتد پرس "این ایده که وجود دارد یک تهدید به یک دادگاه فدرال و مقامات فدرال در حال رفتن به از بین بردن و انجام هر کاری که آنها می خواهند به انجام بدون هیچ گونه هماهنگی و همکاری با دولت و مقامات محلی فوق العاده است خارج از چارچوب یک جنگ داخلی."

حتی اگر آن را قانونی آن را یک ایده خوب است ؟

DHS کمک کرده است با محلی اجرای قبل, اما نه بدون اجازه. آن فرستاده عوامل به پورتوریکو برای کمک به مقابله با افزایش جرایم مرتبط با قاچاق مواد مخدر در سال 2013 و اعزام گشت مرزی تاکتیکی تیم به پیگیری دو مجرم فرار در روستایی در شمال ایالت نیویورک در سال 2015. اما به جان کوهن سابق ارشد DHS رسمی تحت اوباما و جورج دبلیو بوش رئیس جمهور, اشاره, کسانی که انجام شد در همکاری نزدیک با دولت و مقامات محلی. استخدام DHS خود را در یک ماموریت است که به نظر می رسد به طرز مشکوکی در تراز وسط قرار دارد با رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی به نظر می رسد بی سابقه است. "اگر مردم شروع به درک که آنها در حال حزبی در آنها چگونه عمل آنها از دست دادن اعتبار و اگر آنها از دست دادن اعتبار آنها از دست دادن اعتماد عمومی" گفت: کوهن که در حال حاضر تدریس در دانشگاه جورج تاون.

چه می توان انتظار داشت به آینده اتفاق می افتد ؟

اورگان دادستان کل ثبت دادخواست جمعه این استدلال که دولت فدرال تا به حال نقض حقوق شهروندان توسط دولت بازداشت افراد بدون علت احتمالی. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز شکایت کرد به دنبال متوقف کردن دولت فدرال استفاده از لاستیک گلوله های گاز اشک آور و سلاح های صوتی در برابر روزنامه نگاران و دیگر ناظران حقوقی. این و دیگر اقدامات قانونی می تواند نیروی ماموران فدرال به تغییر تاکتیک و یا شاید کوچک ماموریت خود را در شهرستان. اما اقدامات DHS به نظر می رسید که خوشحال مغلوب ساختن پیشی جستن. او در ستایش اقدام DHS وزیر چاد گرگ و انتقاد مقامات محلی برای اجازه دادن به یک وضعیت دریافت "خارج از کنترل است." یک مقام رسمی گفت: AP که امنیت داخلی در حال برنامه ریزی برای استقرار حدود 150 عوامل به شیکاگو برای حداقل دو ماه در یک ماموریت می رود به تمرکز بر روی تفنگ, جرم, نیست, حفاظت از اموال فدرال. تهمت که می بیند استفاده از فدرال افسران به عنوان یک راه برای شرمسار دموکراتیک مقامات محلی می خواهد آنها را در دیگر شهرستانها. "ما قصد داریم بیشتر در اجرای قانون فدرال که من می توانم به شما بگویم" مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیلیان Flaccus در پرتلند سنگ., و کالین طولانی در واشنگتن کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب