هاوایی گسترش مدرسه بسته, محدود حنا بزرگراه دسترسی

هونولولو هاوایی مقامات تمدید بسته شدن مدارس دولتی ایالت و دسترسی محدود توسط افراد غیر مقیم به محبوب بزرگراه ها

توسط MINERALNEWS در 29 اسفند 1398

هونولولو هاوایی مقامات تمدید بسته شدن مدارس دولتی ایالت و دسترسی محدود توسط افراد غیر مقیم به محبوب بزرگراه هانا در مائوئی آنها به عنوان مبارزه با گسترش coronavirus. تعداد زیادی از مردم تست مثبت برای این بیماری می ایستد در 16. دو مورد جدید بودند اوآهو ساکنان که تا به حال سفر خارج از کشور.

در اینجا خلاصه ای از تحولات در هاوایی:

مدرسه بسته شدن طولانی

دولت و وزارت آموزش و پرورش گفت: آن را نگه دارید مدارس دولتی تا دو هفته تعطیل فراتر از اصل برنامه ریزی شده تا پایان بهار ، آن را در حال حاضر برنامه ای برای بازگشت دانش آموزان به کلاس در 7 آوریل. دانش آموزان بوده است انتظار می رود به بازگشت به دوشنبه آینده. اما بیش از آخر هفته دولت تمدید تعطیلی یک هفته به برنامه ریزی برای اجتماعی فاصله در مدارس و کمک به کارکنان آماده و کاملا تمیز دانشگاه. روز چهارشنبه به آن اضافه شده یک هفته دیگر به زنگ تفریح.

هیچ جامعه گسترش

وزارت بهداشت گفت: سه اعضای خانواده از آلوده Kualoa تگزاس راهنمای تور در اوآهو باید تمام آزمایش منفی برای coronavirus.

همه 16 نفر که تست مثبت در هاوایی به تاریخ یا سفر خارج از کشور بودند و یا در معرض یک مسافر در هاوایی به معنی وجود دارد هیچ مدرکی از آنچه مقامات بهداشت عمومی تماس بگیرید "جامعه گسترش" در جزایر. جامعه گسترش اشاره به زمانی که مردم آلوده شده اند در یک منطقه خاص از جمله برخی از کسانی که مطمئن نیستید که چگونه و یا جایی که آنها قرار گرفتند.

هاوایی مقامات بهداشت عمومی معتقدند جامعه گسترش خواهد در نهایت رخ می دهد در دولت است.

اوآهو پارک

هونولولو شهردار کرک کالدول است که بسته شدن این شهر پارک تا مارس 30. که عبارتند از: Ala Moana پارک منطقه ای است که محبوب در میان ساکنان و گردشگران به طور یکسان. مقامات می گویند مردم هنوز هم قادر خواهد بود به استفاده از ساحل وجود دارد, اما هیچ کس اجازه خواهد داشت به پارک و یا استفاده از امکانات آن از جمله حمام و سرویس بهداشتی.

کالدول است همچنین بسته شدن باغ وحش هونولولو. او گفت: کارگران که برای مراقبت از حیوانات دشوار خواهد بود به جای اگر آنها مریض است.

بزرگراه هانا

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige تصمیم به اجازه نمی دهد غیر-ساکنان در مناطق روستایی مائوئی بزرگراه که محبوب با گردشگران است. دولت در بخش حمل و نقل است که انتظار می رود به جای نشانه ها در امتداد حنا Higway آگاه ساختن رانندگان جاده ها باز است به ساکنان تنها.

سناتور. Kalani فارسی گفت که این حرکت را نگه دارید گردشگران از ایجاد ترافیک, ورود بسته پارک ها و آمدن به تماس با یکدیگر و ساکنان در امتداد جاده. Hana مقیم گفت: او می داند که بسیاری از این منطقه اقتصاد متکی اما گردشگران سلامت باید اول آمده است.

کائوآئی حکومت نظامی

کائوآئی شهردار درک Sprayberry گفت که اعمال شب حکومت نظامی شروع جمعه. این قانون نیاز به همه در جزایر به ماندن در خانه بین 9 بعد از ظهر و 5 صبح

"این تصمیم گیری ساخته شده بود با سه گل در ذهن یک, محافظت و حفظ ما منابع موجود دو عامل گسترش COVID-19 اجتماعی افزایش فاصله و سه حصول اطمینان از که خدمات ضروری عملیات و مراقبت از خانواده را می توانید در ادامه گفت:" در یک بیانیه است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

انعطاف پذیری در ساخت و ساز

هاوایی صنعت ساخت و ساز می تواند نرم کردن ضربه به اقتصاد کشور از coronavirus تحلیلگران و رهبران کسب و کار گفت.

این صنعت می تواند ادعا نسبتا خوبی به عنوان خرده فروشان و رستوران ها و خطوط هوایی و هتل ها و جاذبه های بازدید کننده قطع عملیات در پاسخ به این ویروس Honolulu Star-Advertiser گزارش روز سه شنبه.

ساخت و ساز نزدیک به 10 میلیارد دلار در صنعت شده است که یکی از پنج همکاران به وضعیت اقتصادی خروجی در سال های اخیر است. دولت های محلی و رهبران کسب و کار باید پیشنهاد افزایش کار و پروژه های ساخت و ساز برای کمک به هاوایی اقتصاد است.

تحت دولت وزارت کار و روابط صنعتی دستورالعمل های ساخت و ساز کار می افتد و در یک رده پایین تر قرار گرفتن در معرض خطر ابتلا به COVID-19 در بخشی به دلیل کار سایت انجام نمی دهد مکرر تماس نزدیک با عموم مردم.

"من نمی بینم یک مورد برای خاموش کردن فعالیت های ساخت و ساز به عنوان شما می توانید در خدمات مواد غذایی" اقتصاددان پل Brewbaker از TZ اقتصاد گفت.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de