Harvey Weinstein حکم در نیویورک باعث می شود یک اعتقاد در L. A. بیشتر احتمال دارد کارشناسان می گویند

روز دوشنبه حکم در Harvey Weinstein نیویورک تجاوز به عنف محاکمه خواهد شد به احتمال زیاد به کمک لس آنجلس دادستان

توسط MINERALNEWS در 6 اسفند 1398

روز دوشنبه حکم در Harvey Weinstein نیویورک تجاوز به عنف محاکمه خواهد شد به احتمال زیاد به کمک لس آنجلس دادستان امن اعتقاد راسخ در برابر خوار فیلم مغول در کالیفرنیا مورد حقوقی تحلیلگران گفت.

"این خبر بسیار بد برای Harvey Weinstein" گفت: USC قانون پروفسور سوزان Estrich که نوشته شده است به طور گسترده مورد تجاوز جنسی موارد است. "دفاع Weinstein سعی کردم به استفاده از شکست خورده است. و اگر آن نبود پرواز در نیویورک برای, تجاوز به عنف, آن است که رفتن به پرواز در کالیفرنیا برای باتری جنسی."

در آستانه Weinstein نیویورک محاکمه L. A. شهرستان دادستان متهم Weinstein با زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی, نفوذ با استفاده از خویشتنداری جنسی و باتری داری.

نیویورک داوران در بر داشت Weinstein جرم جنایی عمل جنسی در درجه اول و تجاوز به عنف در درجه سوم است. کسانی که دو فقره متصل شدند به فرد اتهامات ساخته شده توسط Mimi هیلی سابق Weinstein Co. دستیار تولید و جسیکا مان یک بازیگر مشتاق.

تبلیغات

اما Weinstein شد تبرئه دو جدی ترین اتهام درنده تجاوز جنسی که هر یک انجام یک پتانسیل جمله زندگی است.

به منظور محکوم در آن شمارش منصفه مورد نیاز را به این باور که شهادت نه تنها هیلی و مان بلکه "Sopranos" بازیگر Annabella Sciorra که گفت: Weinstein barged به او Gramercy Park آپارتمان در اواخر سال 1993 و یا اوایل سال 1994 و تجاوز ،

Sciorra بدخشان بود بیش از حد قدیمی برای محاکمه به صورت جداگانه. و روز دوشنبه حکم روشن ساخته است که یک یا بیشتر منصفه تلاش با حساب و اعتقاد داشتند که نیروی مورد استفاده قرار گرفته است — یک عامل است که نیاز به ثابت به محکوم در درنده به اتهام تجاوز — یا که داستان او بود و نه کاملا درست است.

تبلیغات

"هر آنچه از هر طبیعت نه فقط تجاوز جنسی سخت تر است برای اثبات و ایجاد" گفت: مستقر در نیویورک وکیل پل DerOhannesian یک کارشناس تجاوز جنسی موارد است.

این اتهامات در L. A. شهرستان بنیادی از اتهامات مطرح شده توسط یک جفت از زنان که می گویند فیلم مغول حمله کردند و آنها را در هتل ها در لس آنجلس و بورلی هیلز در سال 2013.

یکی از زنان یک مدل سابق و بازیگر که توصیف Weinstein را به اتهام حمله به تایمز در سال 2017به گفته وکیل او دیوید حلقه.

زن دیگر, لورن, جوان, شهادت در Weinstein را در دادگاه منهتن به عنوان یکی از سه "قبل بد عمل" شهود. جوان که گفت او ملاقات دادند فقط یک بار مدعی تولید کننده به دام افتاده در یک هتل, حمام, پیرمرد, قدیمی, سینه های خود را در حالی که خودارضایی.

L. A. شهرستان مورد نمی خواهد ادامه دادند مارس 11 صدور حکم در نیویورک با توجه به دادستان منطقه منهتن ،

این بدان معناست که Weinstein دفاعی تیم خواهد شد مقدار زیادی از زمان به مورد مداقه قرار دادن جوان را به شهادت جلوتر از لس آنجلس محاکمه با توجه به Dmitriy Shakhnevich یک وکیل مدافع جنایی است که در حال حاضر می آموزد در جان جی, کالج عدالت کیفری در منهتن.

در حال حاضر وجود دارد برخی از ضعف مشهود در جوان شهادت از جمله اولیه سردرگمی بیش از زمانی که حمله اتفاق افتاد و متضاد حساب از مدل کلودیا سالیناس که جوان گفت: کمک Weinstein دام ، در نیویورک دادگاه سالیناس محروم کمک Weinstein در یک حمله.

تبلیغات

"که هرگز اتفاق افتاده است" سالیناس گفت: هیئت منصفه.

لویولا قانون پروفسور لوری Levenson سابق فدرال دادستان گفت: آن باقی مانده است و ممکن است که L. A. شهرستان هزینه خواهد مذاکره شود و درخواست مقرون به صرفه خواهد وارد شود بدون محاکمه.
در همان زمان در نیویورک محکومیت آن را آسان تر برای دادستان به اثبات خود را در لس آنجلس ، اولین درجه جنایی عمل جنسی محکومیت برقرار است که Weinstein درگیر در عمل نیروی است که می تواند کمک به کالیفرنیا دادستان اثبات گرایش به چنین رفتار DerOhannesian گفت.

"در صورتی که مجاز به عنوان اثبات این واقعیت دشوار است برای غلبه بر" DerOhannesian گفت.

دادند که در بازداشت خواهد شد همچنین در حال حاضر یک مانع عمده برای تولید L. A. دفاع تیم.

"این مشکل بیشتر زمانی که شما زندانی به دفاع از خود" DerOhannesian گفت: "و حتی بیشتر به چالش کشیدن زمانی که شما محکوم به صلیب کشور در ایالت نیویورک زندان است."

Levenson اشاره کرد که L. A. شهرستان دادستان باید یک پیش نمایش از چگونه دفاع را حمله به خود را در مورد و که آنها می توانند "آماده درآمده است."

نیویورک محکومیت نیز می تواند منجر به مجازات های شدیدتر در لس آنجلس اگر دادند به اعدام محکوم شده وجود دارد. قضات در نظر بگیرید قبل از محکومیت زمانی که آنها حکم متهمان DerOhannesian گفت.

تبلیغات

قانونی دیگر تحلیلگران روز دوشنبه گفت که نیویورک منصفه نظر می رسد که وزن این شواهد را با دقت و تحویل یک حکم است که دشوار خواهد بود برای Weinstein برای سرنگونی.

استنفورد قانون پروفسور رابرت Weisberg, یک متخصص در حقوق کیفری گفت: این تصمیم بود که "خشن سازش اما خیلی متفکر حکم با توجه به پیچیدگی از این شواهد است."

قبل از حکم حقوقی کارشناسان پیش بینی کرد که ادامه ارتباط بین Weinstein و شاکیان مان و هیلی می تواند یک نقطه چسبیده به هیئت منصفه.

اما این اعتقاد را نشان می دهد یک تغییر در جامعه را درک زمینه های مختلف است که در آن یک حمله رخ می دهد و به روش های مختلف قربانیان ممکن است رفتار پس از یک حمله گفت: وندی مورفی, استاد خشونت و قانون در انگلستان قانون در بوستون و سابق جنایات جنسی دادستان.

"آن را باید مهم نیست اگر شما در حال تجاوز جنسی در خانه خود را با شوهر خود با رئیس خود" مورفی گفت. "قانون باید همان اعمال می شود به هر شرایط است."

Weinstein اعتقاد راسخ در خدمت به عنوان دفاع از #MeToo جنبش که موجب شد در سال 2017 توسط گروه کر از زنان که صحبت کردن در مورد تجارب خود را با Weinstein.

اما آن را نیز باید اشاره کرد که اتهامات Weinstein شد گناهکار در میان پایین ترین سطح از جنایات جنسی در نیویورک مورفی گفت.

"این سخت است نه به دیدن که به عنوان یک تخفیف است که او سزاوار نیست," مورفی اضافه شده است.

استنفورد قانون پروفسور میشل Dauber که متخصص در خشونت های جنسی قانون گفت که او "بدیهی است که نا امید" که Weinstein شد تبرئه دو جدی ترین اتهامات عنوان شده علیه. اما این حکم هنوز هم یک "پیروزی عظیم برای زنان و تجاوز جنسی, قربانیان," او گفت:, و نشان داد که "آمریکایی ها عادی درک شدت و خطر خشونت جنسی بهتر از بسیاری از اعضای حرفه ای قانونی است."

Dauber با اشاره به نیویورک دادستان که او می گوید: در زمینه اتهامات علیه Weinstein تنها تحت "مقاومت فشار از #MeToo جنبش است."

"این حکم یک نشانه آن است که سفید و قدرتمند لزوما ارائه get-out-of-زندان-رایگان کارت دیگر وقتی که می آید به خشونت جنسی" Dauber گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب