هریسون فورد دوباره تحت FAA پس از بررسی هواپیمای جدید حادثه

اداره هوانوردی فدرال در حال بررسی هواپیما, حادثه در هاوتورن فرودگاه جمعه گذشته مربوط بازیگر هریسون فورد.FAA در

توسط MINERALNEWS در 11 اردیبهشت 1399

اداره هوانوردی فدرال در حال بررسی هواپیما, حادثه در هاوتورن فرودگاه جمعه گذشته مربوط بازیگر هریسون فورد.

FAA در بیانیه ای گفت که "جنگ ستارگان" بازیگر شد خلبانی یک هواپیما است که با عبور یک باند که یکی دیگر از هواپیما در تلاش بود به زمین.

هواپیما آمد و در 3,600 پا از یکدیگر است.

"FAA در حال بررسی حادثه است که در آن خلبان یک Aviat نیرومند و درشت هیکل taxied در سراسر باند در هاوتورن فرودگاه شهری بعد از ظهر جمعه در حالی که یکی دیگر از هواپیما انجام شد یک لمس-و-رفتن فرود" FAA گفت.

تبلیغات

در سال 2017, تنظیم کننده تعیین می شود فورد می تواند همچنان به پرواز بدون محدودیت با وجود دقت از دست رفته jetliner حمل 100 مسافر و فرود هواپیما های کوچک خود را در اشتباه کشش آسفالته در جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی در ماه فوریه است.

FAA تحقیقات به این نتیجه رسیدند که هیچ اقدام اجرایی شد موجه در این حادثه. آژانس نیاز تنها به "آموزش آگاهی" که فورد در حال حاضر به پایان رسید.

فورد فرود آمد و او تک موتور Aviat نیرومند و درشت هیکل در فرودگاه C در ظهر Feb. 13, 2017, بعد از اینکه پاک با کنترل ترافیک هوایی به استفاده از باند 20L. قبل از لمس کردن او به پرواز در آمد بسیار نزدیک به آمریکا هواپیمایی بوئینگ 737 در انتظار یکی دیگر از فرودگاه برای دستورالعمل های خود را به پرواز.

ثبت ارتباطات بین فورد و کنترل ترافیک هوایی نشان می دهد که بازیگر شد شرمندگی و خجالت خطرناک خود را فرود خطا.

تبلیغات

"من schmuck که فرود در فرودگاه," فورد گفت: این برج پس از لمس کردن. "من پریشان هواپیمای مسافربری بود که در جنبش هنگامی که من تبدیل به باند و همچنین پی آشوب از فرود ایرباس."

در مارس 2015, فورد سقوط کرد در Penmar گلف در سانتا مونیکا بعد از جنگ جهانی دوم مربی نظامی قدرت را از دست داده چرا که از یک کاربراتور مشکل است. بازیگر پایدار آسیب های جدی و دو صندلی رایان استخدام شد و به شدت آسیب دیده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن