هانا رود به ضربه جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان

میامی - توفان هانا تقویت شده است و انتظار می رود که برای ضربه زدن به جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان در روز

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399

میامی - توفان هانا تقویت شده است و انتظار می رود که برای ضربه زدن به جنوب تگزاس ساحل به عنوان یک طوفان در روز شنبه بعد از ظهر و اوایل شب پايتخت گفت: جمعه شب در حالی که همه دیگر با نزدیک شدن طوفان گرمسیری کارائیب.

هانا بود محور حدود 165 مایل (270 کیلومتری) شرق-جنوب شرقی از کورپس کریستی, تگزاس, ایالات متحده آمریکا National Hurricane Center گفت: شب جمعه. طوفان بيشترين پایدار باد حدود 65 مایل در ساعت (100 کیلومتر) و در حال حرکت بود غرب در 8 مایل در ساعت (13 kph).

هانا بود و هوا به ریزش زمین به عنوان یک طوفان شنبه بعد از ظهر و اوایل شب است. طوفان هشدار است که در اثر پورت منسفیلد به مسکیت خلیج دهانه است که شامل کورپس کریستی. یک موج طوفان هشدار است که در اثر Baffin خلیج به سارجنت. یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر از بارا el Mezquital, مکزیک به پورت منسفیلد تگزاس و از مسکیت خلیج به بالا, جزیره, Texas.

پیش بینی گفت: هانا می تواند 5 تا 10 اینچ (13 تا 25 سانتیمتر) از باران از طریق پنج شنبه شب — با جدا مجموع از 15 اینچ (38 سانتیمتر) — در علاوه بر این به ساحلی متورم است که می تواند تهدید کننده زندگی و گشت و گذار و تبدیل شرایط فعلی است.

هانا شکست رکورد به عنوان اولین هشتم اطلس به نام طوفان با توجه به دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach. رکورد قبلی بود هاروی در اوت. 3 سال 2005 Klotzbach توییتی.

گرمسیری طوفان گونزالو بود و همچنین اولین اطلس به نام طوفان برای آن محل در الفبای. رکورد قبلی برگزار شد طوفان گرمسیری Gert که تشکیل شده در جولای 24, 2005. تا کنون این سال, کریستبل دانیل ادوارد و پری نیز رکورد برای اولین به نام طوفان اقیانوس اطلس برای خود نظم الفبایی.

گونزالو در حال حرکت بود غرب در 17 مایل در ساعت (30 kph) در حالی که حداکثر آن پایدار باد ضعیف به 40 مایل در ساعت (65 kph) با توجه به National Hurricane Center جمعه شب به روز رسانی. آن را محور حدود 285 کیلومتر (460 کیلومتر) در شرق ترینیداد.

مقامات گفت که کسانی که در جزایر بادگیر باید نظارت بر طوفان به عنوان انتظار می رود که این رویکرد جزایر شنبه. برخی از تقویت ممکن بود اما طوفان است که انتظار می رود به تضعیف آن را به عنوان حرکت به دریای کارائیب.

یک طوفان گرمسیری هشدار صادر شده است سنت وینسنت و گرنادین توباگو و گرانادا و وابستگیهای آن. پیش بینی گفت: گونزالو می تواند 1 تا 3 اینچ (3 تا 8 سانتیمتر) از باران جدا شده و در مجموع از 5 اینچ (13 سانتی متر) از باران.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن