نیمی از کانادایی ها می گویند دولت در حال پنهان کردن چیزی در مورد COVID-19 نظرسنجی نشان می دهد

اتاوا—نیمی از کانادایی بر این باورند که آنها در حال گرفتن نیست تمام حقیقت را از دولت خود را در مورد COVID-19 ی

توسط MINERALNEWS در 6 خرداد 1399

اتاوا—نیمی از کانادایی بر این باورند که آنها در حال گرفتن نیست تمام حقیقت را از دولت خود را در مورد COVID-19 یک نظرسنجی جدید نشان می دهد و برخی نیز بر این باورند تئوری های توطئه در مورد که در آن رمان coronavirus آغاز شد.

بررسی های اخیر از Leger و انجمن کانادایی مطالعات نشان داده 50 درصد از پاسخ دهندگان احساس کردند دولت بودند به عمد خودداری اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر از رمان coronavirus که هزاران نفر کشته و زمین اقتصاد به توقف.

"آن متناوب در یک دوره که در آن به اعتقاد من اعتماد شده است هرگز به عنوان بالا" گفت: Leger معاون رئیس جمهور مسیحی Bourque.

این نظرسنجی همچنین از پاسخ دهندگان در مورد رضایت خود را با اقدامات دولت شدند و قرار دادن در جای خود به مبارزه COVID-19. شصت و هشت درصد گفت: آنها راضی بودند چه محلی خود دولت انجام شده است 74 درصد با دولت فدرال اقدامات و 78 درصد با دولت استانی.

Bourque یافت این اعداد بسیار بالا با توجه به نتایج حاصل نشان می دهد مردم نیز به نظر می رسد به این باور آنها هنوز در حال گرفتن عکس کامل.

این سوء ظن شد بزرگترین در کبک که در آن 60 درصد از پرسش شوندگان بر این باورند دولت در حال نگه داشتن اسرار در مورد ویروس.

این استان نیز به حدود 48,000 تایید موارد COVID-19 همانطور که از روز شنبه و همچنین بیش از 4000 مرگ و میر — کمترین تعداد در کانادا.

نظرسنجی پرسش و پاسخ از 1,510 بزرگسالان کانادایی انتخاب از پنل آنلاین بین مارس 22 و 25 مه. از آنجا که از راه شرکت کنندگان به صورت تصادفی انتخاب و اینترنت-بر اساس نظرسنجی نمی توان یک حاشیه خطا.

پاسخ دهندگان همچنین خواسته شد که آیا آنها موافق با نه نظریه گردش آنلاین در مورد کوروناویروس و چگونه و یا چرا از آن به دست می آمد.

"اساسا مسائل شده است که مرتب کردن بر اساس از پرتاب در سراسر اینترنت" Bourque گفت: از تئوری های مطرح در این نظرسنجی. "این مسائل ما شاهد رفتن و ما شروع به ایجاد یک لیست."

تعداد کمی از کسانی که در نظرسنجی — 15 درصد یا کمتر — داستان های باور که نیکوکار و مایکروسافت با شرکت بیل گیتس بنیانگذار شرکت مسئول گسترش coronavirus که وجود دارد یک لینک بین این همه گیر و شبکه های 5G یا که COVID-19 هرگز وجود داشته است در وهله اول.

بیش از یک سوم از مردم بر این باورند که ویروس ایجاد شده در آزمایشگاه و یا توسط دولت چین. نوزده درصد از پاسخ دهندگان نیز گفت: آنها معتقد بودند تعداد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 اغراق آمیز است.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان موافق با حداقل یکی از نه تئوری های مطرح.

باز بودن و شفافیت بوده است "دیده بان عبارت" دولت فدرال در پاسخ به این بیماری همه گیر از آغاز نخست وزیر جاستین ترودو گفت: طی جلسه توجیهی روزانه دوشنبه.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

"اما ما می دانیم همیشه وجود دارد بیشتر به نظر باز بودن و شفافیت و ما ادامه خواهد داد تا نشان دهد که با کانادایی ها چون ما می دانیم که اساسا یک مسئله وجود دارد از اعتماد و اعتماد به نفس."

او گفت: اگر کانادایی ها اعتماد که خود دولت باز بودن و راستگو آنها احتمال بیشتری برای ادامه به دنبال عمومی, توصیه های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش ویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب