فرد مسلح در لباس فدرال اکسپرس راننده کشته شدن پسر, زخم, شوهر, نیوجرسی قاضی فدرال

پسر ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه استر Salas بود به ضرب گلوله کشته و زخمی شد و زمانی که یک فرد مسلح در لباس پ

توسط MINERALNEWS در 30 تیر 1399

پسر ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه استر Salas بود به ضرب گلوله کشته و زخمی شد و زمانی که یک فرد مسلح در لباس پوشیدن به عنوان یک FedEx راننده وارد خانه اش در نزدیکی شمال نیوبرانزویک, N. J., بعد از ظهر یکشنبه با توجه به رسانه های محلی.

Salas خودش بود و بنا به گزارش آسیبی در این حمله نیوجرسی جهان گزارش شده است. دانیل Anderl, سالاس' 20 ساله پسر کشته شد. شوهرش را علامت Anderl یک وکیل مدافع جنایی و دستیار سابق, Essex County, دادستان, بنا به گزارش عمل جراحی قرار گرفتند در رابرت وود جانسون بیمارستان در نیوبرانزویک و ذکر شده است در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

اف بی آی در نیوآرک توییتی که آن را "تحقیق در مورد تیراندازی رخ داده است که در خانه قاضی استر Salas" و این اداره بود "به دنبال یک مظنون است."

A New Brunswick پلیس توزیع کننده NPR گفت که او نمی تواند تایید هر جزئیات از حادثه اما تایید مداوم بررسی است.

Salas, اولین لاتین به عنوان یک منطقه فدرال قاضی در نیوجرسی نامزد دریافت جایزه بود به موقعیت فعلی خود را در سال 2010 توسط رئیس جمهور باراک اوباما.

این جهان گفت: آن را بلافاصله روشن نیست که آیا Salas که در آن گفت: تا به حال دریافت تهدیدات در گذشته بود هدف تیراندازی. او ریاست آن بر موارد بالا مشخصات از جمله تقلب 2013 محاکمه زنان خانه دار واقعی نیوجرسی, ستاره جو و Teresa Giudice.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی توییتی اواخر یکشنبه: "قاضی Salas و خانواده اش در افکار ما در این زمان به عنوان آنها در مقابله با این بی معنی عمل می کنند."

https://t.شرکت/3mOYBSd6TA— فرماندار فیل مورفی (@GovMurphy) جولای 20, 2020

باب منندز سناتور. D-N. J. گفت: "من می دانم که قاضی Salas و همسرش به خوبی و با افتخار به او توصیه به رئیس جمهور اوباما برای نامزدی به نیوجرسی فدرال نیمکت."

"نماز من با قاضی Salas و خانواده او و کسانی که مسئول این عمل وحشتناک هستند به سرعت دستگیر و به عدالت آورده" منندز شد به نقل از جهان عنوان کرد و گفت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب