کوسه بزرگ سفید کشته شدن زن در مین

بزرگنمایی این تصویر یک کوسه سفید بزرگ شنا کردن در ساحل کیپ Cod, Mass., در ماه جولای سال 2019. یک زن

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک کوسه سفید بزرگ شنا کردن در ساحل کیپ Cod, Mass., در ماه جولای سال 2019. یک زن کشته شد توسط بزرگ سفید در مین روز دوشنبه — اولین قتل در تاریخ دولت. یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
یوسف Prezioso/خبرگزاری گتی ایماژ

جولی Dimperio Holowach خنده به او و دخترش ور رفته به آب دوشنبه در سواحل مین بیلی جزیره است.

ناگهان Holowach بود که با پوشیدن لباس سیاه wetsuit آغاز آور شاهد تام وایت گفت: بوستون گلوب. دختر خود را با شنا به ساحل, کاهش یافته است, را به زانو در او و داد و فریاد برای کمک به او گفت.

در نزدیکی kayakers آورده Holowach را به شدت مجروح بدن به ساحل. توسط امدادگران وارد 63 ساله فصلی ساکن شهر نیویورک در حال حاضر مرده کشته در اولین کشنده حمله کوسه در تاریخ دولت.

برخی از محققان می گویند آب در اطراف مین بیشتر سفید کوسه ها از آنها استفاده می شود به عنوان شکارچیان در جستجوی مهر گوشت.

"من فکر می کنم آن را به طور کلی پذیرفته شده است که افزایش در تعداد از مهر و موم است که منجر به سفید بیشتر کوسه ها در آینده نزدیک به ساحل در طول چند ماه" نیک براون یک دانشمند ارشد در انگلستان آکواریوم و گفت: مین عمومی رادیو.

پس از این حمله مقامات بهبود یک قطعه از دندان. آنها فرستاده دندان به گرگوری Skomal یک کوسه زیست شناس در ماساچوست بخش دریایی شیلات که مثبت شناسایی کوسه بزرگ سفید.

"این تنها تایید مرگ و میر در مین آب از یک حمله کوسه" گفت: مین, گروه های دریایی منابع کمیسر پاتریک Keliher در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

وی شناگران و boaters به استفاده از احتیاط در نزدیکی بیلی جزیره و برای جلوگیری از شنا کردن در نزدیکی مدرسه ماهی و یا مهر و موم. مدارس از ماهی را جذب مهر و موم Keliher گفت. "مهر و موم در بازگشت را جذب کوسه."

با توجه به MPR, Keliher گفت Holowach را wetsuit ممکن است را ساخته اند و نگاه خود را مانند یک مهر و موم.

تنها تایید حمله کوسه در مین آب اتفاق افتاده است و از 10 سال پیش در Eastport, او گفت:. یک غواص غواصی افتاد که حمله در فیلم است.

حمله کوسه ها شده اند در یک ثابت کاهش بیش از دهه گذشته با تنها پنج کشنده حملات در سال 2019 با توجه به داده های بین المللی حمله کوسه فایل نگهداری فلوریدا موزه تاریخ طبیعی و دانشگاه فلوریدا است. این کاهش با توجه به پیشرفت در ساحل, ایمنی, پزشکی, درمان و آگاهی عمومی آنها می گویند.

حمله کوسه در انسان ها "فوق العاده نادر" گاوین Naylor, مدیر برنامه بین المللی حمله کوسه فایل نیویورک تایمز گفت. "ما به مردم بگویید که وجود دارد احتمال بسیار بالاتر از رعد و برق زده بودن از گاز گرفته شدن توسط یک کوسه."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن