بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی به اسکله در اوکلند در دوشنبه

نزدیک به 3 ، 000 مسافران سرگردان کردن سان فرانسیسکو در ساحل شاهزاده بزرگ کشتی کروز به دلیل شیوع کروناویروس خوا

توسط MINERALNEWS در 18 اسفند 1398

نزدیک به 3 ، 000 مسافران سرگردان کردن سان فرانسیسکو در ساحل شاهزاده بزرگ کشتی کروز به دلیل شیوع کروناویروس خواهد حوض در اوکلند در روز دوشنبه به بیمار مسافران یک شانس برای دریافت درمان های پزشکی پس از بیش از دو هفته در دریا.

شاهزاده Cruises در توییتر اعلام کرد که فدرال و ایالتی و مقامات محلی باید پاک کشتی به اسکله در بندر اوکلند در روز دوشنبه در یک "زمان مشخص شود."

کروز شرکت گفت: "مهمان حاد است که نیاز به درمان های پزشکی و بستری در بیمارستان" خواهد شد در کشتی اول گرفته و به "امکانات پزشکی در کالیفرنیا است."

حداقل 21 مسافران در هیئت مدیره کشتی را تایید موارد COVID-19 است که ناشی از کروناویروس که نشات گرفته در اواخر سال گذشته در چین است.

تبلیغات

دیگر مسافران را پیاده و دریافت نمایش درمانی به عنوان کارگردان کالیفرنیا فرماندار از اورژانس خدمات این شرکت اعلام کرد. پس از نمایش ساکنان کالیفرنیا گرفته خواهد شد به "فدرال اداره شده تسهیلات در کالیفرنیا برای تست و انزوا" و "غیر کالیفرنیا منتقل خواهد شد توسط دولت فدرال به امکانات در کشورهای دیگر است."

بزرگ شاهزاده خانم خدمه باقی خواهد ماند در هیئت مدیره برای قرنطینه و درمان این شرکت اعلام کرد.

شاهزاده Cruises در ابتدا اعلام کرد که docking یکشنبه آغاز خواهد شد و سپس تحت فشار قرار دادند آن را به عقب به روز شنبه پس از "بررسی بیشتر توسط مقامات ایالتی و فدرال."

تبلیغات

عضویت در خبرنامه

ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

در کنگره ایالات متحده Joaquin کاسترو (D-تگزاس) گفت: برخی از کشتی مسافران ارسال می شود به لککلند ایر فورس بس در نزدیکی سن آنتونیو.

"من معتقدم که مردمی با علائم بیشتر ماندن در کالیفرنیا" کاسترو هنوز توییتی. "بررسی من در آن اما این بهترین تفاهم است."

مسافران در هیئت مدیره رفتگان برای هاوایی در فوریه. 21. این کشتی قرار بود برای ادامه به Ensenada اما در هیئت مدیره coronavirus شیوع باعث رگ به بادبان به سان فرانسیسکو به جای. آن را به سواحل کالیفرنیا پنج شنبه اما قادر به حوض.

در علاوه بر این به 21 نفر که در حال حاضر آزمایش مثبت برای این ویروس تعداد نامعلومی از دیگران بیمار هستند و در انتظار تست.

قبل از هاوایی گشت بزرگ شاهزاده خانم در زمان بد بخت کروز به مکزیک. یکی از مسافران 75 سال از Placer County بیمار در طول سفر شد و برای اولین بار در کالیفرنیا به مرگ از COVID-19. در مجموع ده coronavirus موارد در کالیفرنیا مرتبط شده اند به مسافران در این کروز.

مسافران در کشتی مشتاق به پیاده اما باقی می ماند و نا امید شده توسط بسیاری از ناشناختهها است که باقی می ماند.

دبرا Gooch شفا دهنده, یک مسافر از نپا گفت: همه او می دانست که او می شود یک مرکز فدرال در کالیفرنیا است. او نمی دانم که در آن خواهد بود و یا چه مدت او را مجبور به اقامت وجود دارد.

"هر ACLU وکیل وجود دارد که می توانید به ما بگویید که ما حقوق??" او توییتی.

تبلیغات

او و دیگران نیز شکایت کرده است که آنها مجبور شدند برای ماندن در اتاق و که منابع غذایی اجرا کرده بود پایین.

زن دیگری گفت: او پدر و مادر گیر در کشتی توییتی در رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و معاون رئیس جمهور مایک پنس برای ارسال مسافران بیشتر مواد غذایی است.

"من می تواند رسیدگی به خانواده من در قرنطینه," او نوشت. "من نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آنها را تکذیب کرد ضرورت اساسی است."

حداقل 433 coronavirus موارد تایید شده است در سراسر ایالات متحده از جمله در حدود 90 در کالیفرنیا است. در سراسر جهان بیش از 106 ، 000 نفر آلوده شده اند و حدود 3,600 فوت کرده اند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب