گراهام تماس Rosenstein به عنوان اولین شاهد در روسیه درخواست

واشنگتن - معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein شهادت خواهد شد در هفته آینده در سنا در جلسه کمیته در وزارت دادگ

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399

واشنگتن - معاون سابق دادستان کل راد Rosenstein شهادت خواهد شد در هفته آینده در سنا در جلسه کمیته در وزارت دادگستری روسیه تحقیقات این کمیته گفت.

جلسه روز شنبه قبل از کمیته قضایی مجلس سنا برای اولین بار در یک سری از برنامه ریزی نظارت جلسات متمرکز بر تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و 2016 تهمت کمپین گفت: سناتور. لیندزی گراهام R-S. C.

جلسات بخشی از یک تلاش گسترده توسط متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس به سوال تصمیم گیری و اقدامات انجام شده در روسیه بررسی است.

وزارت دادگستری انجام شده چند بررسی از روسیه پروب و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی محرمانه مواد با ظاهری هدف قرار دادن دولت اوباما مقامات تحت بررسی.

Rosenstein است محوری شکل در روسیه بررسی است.

او منصوب رابرت مولر در مارس 2017 به عنوان مشاور ویژه به بررسی پتانسیل روابط بین روسیه و تهمت انتخاباتی و نظارت بسیار از مولر ، در اولین سال روی کار Rosenstein نیز امضا در تجدید اف بی آی از برنامه های کاربردی برای نظارت بر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz به این نتیجه رسیدند در یک ماه دسامبر گزارش که تحقیقات آغاز شده است که در ماه جولای سال 2016 در طول دولت اوباما باز شد برای مشروع اساس. اما او همچنین شناسایی جدی اشتباهات و حذفیات در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند برنامه های کاربردی که هدفمند صفحه.

گراهام گفت: Rosenstein خواهد شهادت در مورد "جدید آيات موجود در هوروویتس گزارش مربوط به حکم FISA برنامه ها و مسائل دیگر."

در یک بیانیه Rosenstein گفت که او سپاسگزار برای این فرصت را به شهادت "در مورد اطلاعات آمده است که به نور" مربوط به FISA روند و ضد جاسوسی اف بی آی تصمیم گیری است.

"در طول سه دهه خدمت در اجرای قانون یاد گرفتم دست اول که بیشتر محلی و ایالتی و فدرال مأموران اجرای قانون سزاوار اعتماد به نفس بالا مردم محل را در آنها نیز که حتی بهترین مأموران اجرای قانون اشتباه است و برخی از شرکت در سوء رفتار عمدی," او گفت:.

وی افزود: "مستقل قانون اجرای تحقیقات قضایی بررسی و نظارت کنگره مهم هستند چک در اختیار عوامل و دادستان. ما فقط می توانیم امیدوار به حفظ اعتماد عمومی اگر ما اصلاح اشتباهات نگه ستمكاران پاسخگو و اتخاذ سیاست هایی برای جلوگیری از مشکلات از محدوده زمانی معین."

____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب