آلمانی کارناوال شناور هدف را در نژادپرستی در پی حمله

برلین - گاز گرفتن تفسیر در نژادپرستی در آلمان, برجسته, برجسته دوشنبه در میان کارناوال شناور در غرب شهرستانها ب

توسط MINERALNEWS در 5 اسفند 1398

برلین - گاز گرفتن تفسیر در نژادپرستی در آلمان, برجسته, برجسته دوشنبه در میان کارناوال شناور در غرب شهرستانها با عجله با هم در پیامدهای مرگبار راست حمله هفته گذشته در نزدیکی فرانکفورت.

این شناور برای راهپیمایی در کلن دوسلدورف ماینز و جاهای دیگر برای بدنام خود را بدون نگه می دارد-منع طنز و همچنین در زمان هدف در مبارزه با تروریسم در اروپا از نامزدهای بالقوه به بیش رهبری آنگلا مرکل آورد و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی حتی برجسته یک دلقک-مانند شکل با برچسب "کارناوال-ویروس" thumbing بینی خود را در یک شر به دنبال "کرونا ویروس" موجود است.

چهارشنبه گذشته یک مرد 43 ساله آلمانی که تا به حال نوشته شده از یک نژادپرست درد دل های آنلاین دفاع از قتل عام به ضرب گلوله کشته و نه نفر از پس زمینه های خارجی در فرانکفورت شهر هاناو قبل از اینکه ظاهرا کشتن خود و مادر خود را.

این آخرین در یک رشته از راست حملات در آلمان و بسیاری از آنها با اشاره انگشت در جایگزین برای آلمان, حزب, نشان می دهد خود را ملی گرا و ضد مهاجر شعارهای کمک کرده است ایجاد آب و هوا برای خشونت است.

یکی دوسلدورف شناور به تصویر کشیده قرمز رو مرد فریاد در خشم یک هفت تیر بیرون زده از دهان خود را با کلمه "نژاد پرستی" در هر بشکه رسید. در کنار شعار بود "از کلمات آمده اعمال" و یک لیست از حملات از جمله هاناو.

در کلن حزن انگیز شناور به تصویر کشیده گریه کارناوال دلقک برگزاری یک قلب با شعار "ما ضربان قلب برای هاناو."

یکی دیگر از دوسلدورف شناور برجسته جایگزین برای آلمان رهبر منطقه ای Bjoern Hoecke که به نام برلین یادبود برای قربانیان نازی ها هولوکاست یک "اثر تاریخی از شرم" دادن سلام نازی با او دست دراز برگزار می شود تا با آمار و ارقام از صدراعظم آلمان CDU و نرم افزار-کسب و کار FDP.

جشن در شهرهای مختلف بودند به نام جمعه به علت وزش شدید باد اما دوشنبه رژه بودند و انتظار می رود به جلو بروید.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب