آلمان و انگلستان به مقامات هشدار می دهند از یک امکان جدید COVID-19 موج در اروپا

بزرگنمایی این تصویر قطعات اتحادیه اروپا در معرض خطر ابتلا به موج جدیدی از کروناویروس موارد انگلستان

توسط MINERALNEWS در 7 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

قطعات اتحادیه اروپا در معرض خطر ابتلا به موج جدیدی از کروناویروس موارد انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون می گوید. بلوک شروع به بلند کردن بسیاری از داخلی مرز محدودیت در ماه گذشته. در اینجا هواپیمایی مسافران پیاده روی در خارج از خروج از منطقه چهارشنبه گذشته در گاتویک فرودگاه, جنوب لندن است. مت Dunham/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مت Dunham/AP

اتحادیه اروپا با موفقیت مسطح منحنی COVID-19 مورد در بهار – اما موج دوم می تواند ساختمان در بخش هایی از اروپا با توجه به هر دو نخست وزیر بوریس جانسون و سر از آلمان در بیماری آژانس.

"من می ترسم شما شروع به دیدن برخی از مکان های, نشانه هایی از موج دوم این بیماری همه گیر" در اروپا جانسون گفت: در روز سه شنبه.

"ما هنوز نمی دانیم اگر این آغاز موج دوم اما البته آن را می توان" گفت: Lothar Wieler سر از آلمان در بیماری های عفونی آژانس موسسه کخ رابرت. سخنان خود گزارش شده توسط دویچه وله.

Wieler گفت که او "بسیار نگران" در مورد شيوع بيشتر COVID-19 در بسیاری از قطعات از آلمان و سرزنش افزایش انگاری. در آن تازه ترین وضعیت گزارش RKI می گوید بسیاری از موارد متصل به مردم و بازگشت به کار, داشتن, خانواده, جشن ها و فعالیت های اوقات فراغت.

"در دو هفته گذشته وجود دارد بیش از 500 مورد جدید در روز اندکی چشم انداز مثبت از ماه قبل و محلی شیوع بیماری کمک کرده و به افزایش" NPR راب اشمیت, گزارش از برلین.

هر دو جانسون و Wieler می گویند موج دوم می تواند اجتناب شود اگر مردم از اقدامات احتیاطی از قبیل پوشیدن ماسک و شستن دستها و حفظ فاصله فیزیکی.

"همه می دانند که قوانین هستند" جانسون گفت. "این که چگونه ما کمک به خودمان است."

پس از اینکه در نزدیک به کل مستند در بهار و اروپا به طور فزاینده ای باز خود را به سفر در این تابستان. بسیاری از داخلی مرز محدودیت برداشته شد در ماه ژوئن. به عنوان از 1 ژوئیه بلوک نیز اجازه می دهد گردشگران بین المللی به بازدید از برخی از کشورها با توجه به وضعیت اپیدمیولوژیک.

در یک نگرانی, نشانه, اروپا, آخرین COVID-19 آمار نشان می دهد افزایش اعداد در 14 روز به طور متوسط از coronavirus مورد در هر 100,000 نفر است. اسپانیا رای است که در حال حاضر در 47 مورد در هر 100,000 نفر به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

هر دو کشور آلمان و انگلستان را شناسایی اسپانیا به عنوان یک منبع بالقوه از موارد جدید به دلیل افزایش نرخ انتقال و محبوبیت خود را با تعطیلات تابستان مسافران است. وزارت امور خارجه آلمان است که مردم را به بازدید از مناطق آراگون, Navarra و کاتالونیا. انگلستان گرفته شده رسمی تر گام با تحمیل یک 14 روز در قرنطینه سفارش در هر ورود از اسپانیا.

"آنچه ما باید انجام دهید این است که نگاهی سریع و قاطع عمل که در آن ما فکر می کنیم که خطرات شروع به حباب دوباره" جانسون گفت.

نخست وزیر اسپانیا پدرو Sanchéz به شدت انتقاد انگلیسی ها حرکت خواستار آن خطا و "ناعادلانه" در طول یک ظاهر در تلویزیون ملی دوشنبه شب. انگلستان سیاست غلط Sanchéz گفت:, و اضافه کرد که اسپانیا در سنبله در موارد متمرکز در دو سرزمین در جنوب شرق, در حالی که بسیاری از اسپانیا کاهش ميزان عفونت از انگلستان و اتحادیه اروپا.

بزرگنمایی این تصویر

یک گرافیک را نشان می دهد آزمایشگاه تایید موارد COVID-19 در اتحادیه اروپا و انگلیس در جولای 28. آلمان و انگلستان به مقامات هشدار می دهند که این منطقه می تواند شاهد موج دوم. مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری

انگلستان در حال حاضر بیش از 300,000 coronavirus موارد – ترین در اروپا است. اسپانیا نزدیک است و تقریبا 280,000 موارد است. آلمان حدود 207,000 موارد است.

در حالی که اتحادیه اروپا پرجمعیت ترین کشورهای مانند آلمان و فرانسه و انگلستان گزارش مورد نرخ و یا زیر 16 نفر در هر 100000 نفر طی 14 روز بسیاری از همسایگان نزدیک خود را به ادامه مبارزه است. سوئد نرخ جدید مواردی است که نزدیک به 35 در هر 100000 نفر; بلژیک است که نزدیک به 30. هر دو کشور بلغارستان و پرتغال گزارش نرخ بالا – و رومانی است که در میان بدترین ها در اتحادیه اروپا در 66.7.

اتحادیه اروپا حدود 116 میلیون نفر بیشتر از ایالات متحده گرفته شده همراه با انگلستان اروپایی بلوک در حال حاضر گزارش نزدیک به 1.7 میلیون coronavirus موارد — به مراتب کمتر از بیش از 4.3 میلیون مورد تایید در آمریکاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن