گرجستان کنگره درخواست Barr به کمک Arbery بررسی

آتلانتا - همه از گرجستان قانونگذاران در ایالات متحده آمریکا مجلس پرسید که دادستان کل ویلیام Barr روز چهارشنبه

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399

آتلانتا - همه از گرجستان قانونگذاران در ایالات متحده آمریکا مجلس پرسید که دادستان کل ویلیام Barr روز چهارشنبه شامل وزارت دادگستری در تحقیقات از قتل Ahmaud Arbery و همچنین پتانسیل سوء رفتار توسط مقامات محلی است که در زمان بیش از دو ماه را به اتهام در این مورد.

تمام 14 نفر از اعضای گرجستان هیئت جمهوری خواهان و دموکرات ها امضا نامه ای خطاب به Barr و اریک Dreiband دستیار دادستان کل بیش از وزارت دادگستری حقوق مدنی را بدست آورد.

Arbery بود به ضرب گلوله Feb. 23 توسط یک پدر و پسر که دنبال 25-سال-پیرمرد و پس از لکه بینی او در حال اجرا در زیربخش فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. بیش از دو ماه گذشت قبل از گرگوری McMichael و پسرش, تراویس McMichael دستگیر شدند 7 مه به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

"در سراسر کشور ما ما ترکیبات به طور فزاینده ای نگران به ما یاد جزئیات بیشتری در مورد صورت و دست زدن به آن," گرجستان نمایندگان مجلس نوشت. "به این دلایل ما معتقدیم که یک تحقیق کامل با قوی فدرال حمایت موجه است."

گرجستان دادستان کل کریس کار یک جمهوری خواه نیز خواسته وزارت دادگستری برای تحقیقات فدرال.

گرگوری McMichael گفت: پلیس پس از این تیراندازی که او مشکوک Arbery شد یک سارق است. او همچنین گفت Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن. Arbery را واندا کوپر-جونز گفت: او معتقد است پسرش صرفا از دویدن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly