گرجستان مقامات دستگیری 3 مرد در Ahmaud Arbery قتل

بزرگنمایی این تصویر تئو Ponchaveli رنگ یک نقاشی دیواری از شباهت Ahmaud Arbery در دالاس در اوایل این

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

تئو Ponchaveli رنگ یک نقاشی دیواری از شباهت Ahmaud Arbery در دالاس در اوایل این ماه. Arbery به قتل در ماه فوریه در گرجستان مشتعل خشم و اعتراض. تونی Gutierrez/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
تونی Gutierrez/AP

مردی که فیلم برداری تصویری از تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery در ماه فوریه بازداشت شده است ، گرجستان دفتر تحقیقات گفت: پنج شنبه. ویلیام "Roddie" برایان جونیور به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

Bryan, 50, ثبت تصویری که مشتعل خشم و تظاهرات در نیوبرانزویک., منطقه در اوایل این ماه. این نشان می دهد Arbery که سیاه و سفید است, آهسته دویدن, پایین خیابان های مسکونی دو مرد سفید مقابله با او و متعاقب آن مبارزه است.

سه اثر شلیک گلوله در حال اخراج قبل از Arbery به زمین می افتد.

دو نفر دیگر در این ویدئو گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شدند دو روز بعد از این ویدئو عمومی شد یک بار GBI در زمان بیش از این مورد است. آنها هر دو به اتهام قتل و تشدید حمله.

حتی به عنوان حامیان Arbery خانواده جشن کسانی که بازداشت آنها به نام برایان دستگیر و همچنین ادعا او درگیر شد در فوریه. 23 تیراندازی مرگبار. برایان و خود را وکیل, Kevin گاف را در تلویزیون ظاهر شد و به تازگی و رد هر گونه دخالت و یا حتی هر گونه ارتباط با McMichaels.

برایان نام به نظر می رسد در گزارش پلیس ظ روز از تیراندازی. گرگوری McMichael پلیس گفت که پس از او و پسرش تراویس اقدام و موفق به متوقف کردن Arbery, "رادی" تلاش برای رهگیری او با توجه به گزارش.

در یک بیانیه وکلای Arbery پدر و مادر گفت: خانواده "رها" به یاد برایان افتاد.

"ما می خواهیم هر کسی که شرکت در قتل آقای Arbery به پاسخگو" گفتند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب