دولت فرانسه وزیران بررسی بیش ویروس بحران

پاریس - ویژه دادگاه فرانسه دستور بررسی جمعه از سه فعلی یا سابق وزرای دولت خود را اداره coronavirus بحران است.C

توسط MINERALNEWS در 14 تیر 1399

پاریس - ویژه دادگاه فرانسه دستور بررسی جمعه از سه فعلی یا سابق وزرای دولت خود را اداره coronavirus بحران است.

COVID-19 بیماران و پزشکان و پرسنل زندان, افسران پلیس و دیگران در فرانسه ثبت بی سابقه ای 90 شکایت در دیوان عدالت جمهوری در طول ماه های اخیر به ویژه بیش از کمبود ماسک و تجهیزات دیگر به عنوان به عنوان ویروس سرعت در سراسر اروپا است. دادگاه معمولا تنها می بیند چند شکایت از یک سال.

دادگاه می پردازد که با موارد بالا در برابر مقامات در بیانیه ای گفت: روز جمعه که آن را دور انداخت 44 از 90 شکایت و هنوز هم مطالعه 37 از آنها.

نه آن تلقی ارزش بررسی هدف نخست وزیر سابق ادوارد Philippe که استعفا ساعت قبل از دادگاه اعلام وزیر بهداشت Olivier Veran یا سابق, وزیر بهداشت, Agnes Buzyn.

آنها متهم به "عدم مبارزه با یک فاجعه است" و می تواند تا دو سال زندان و جریمه اگر محاکمه و محکوم شد.

که تنها اتهام دادگاه حفظ در میان اتهامات متعدد در 90 شکایت که شامل اتهام قتل نفس و به خطر انداختن زندگی می کند. اعتقاد بر کسانی که به اتهام حمل پتانسیل برای سنگین تر شرایط.

ده از موارد بسته شد چرا که آنها را ارائه نمی دهد به اندازه کافی توجیه برای یک تحقیق با توجه به قضایی رسمی. دادگاه گفت: یکی دیگر از 34 مورد هدف قرار دادن دولت های مختلف وزرای انداخته بودند برای مشکلات فنی.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و دولت باید اذعان ماسک کمبود و دیگر اشتباه ويروس در بحران است. فرانسه نیز کوتاه از تست ظرفیت و انتقاد برای تحمیل سلول اقدامات پیش از آن.

پاکسازی خود نمی تواند هدف دعاوی در حالی که در آنجا نشسته رئیس جمهور باید مصونیت از تعقیب.

روز جمعه فرانسه رهبر به عنوان نخست وزیر جدید دیرین بنده مدنی که هماهنگ فرانسه استراتژی برای بازگشایی و بهبود اقتصادی از دو ماه در سراسر کشور مستند.

هیچ اشاره ای ساخته شده از تحقیقات و یا مشکلات قانونی هنگامی که فیلیپ استعفا داد و پیش از آن در روز. پاکسازی گفت: در تقسیمات جدید دولت برای تمرکز بر تنظیم یک "مسیر جدید" در دو سال باقی مانده از دوره ریاست جمهوری خود را.

دادگاه دادگستری جمهوری تنها دادگاه که در آن وزرای دولت تلاش می شود برای اقدامات خود را در حالی که در دفتر و ایجاد شد و در پی یک عمده بهداشتی رسوایی در 1990s.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

تحقیقات جداگانه از ده ها تن از پرونده های حقوقی پرونده در دادگاه در برابر خانه های سالمندان و یا دیگران را متهم mismanaging ویروس بحران است.

فرانسه در گزارش پنجم-بیشترین تعداد coronavirus مرگ و میر در سراسر جهان در مجموع 29,893 در این بیماری همه گیر. حدود نیمی از زمان در خانه های سالمندان.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de