ان پی آر

سابق Facebook کارکنان انفجار زوکربرگ را ‘انجام هیچ چیز” در موضع تهمت

بزرگنمایی این تصویر

مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ است که تحت فشار از سابق و فعلی کارکنان که نا امید با عدم وجود خود را از اقدام رئیس جمهور پست. اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

برخی از Facebook اولین کارمندان محکومیت مدیر عامل مارک زوکربرگ دست-رویکرد به رئیس جمهور تهمت التهابی لفاظی در مورد بازداشت معترضان به خشونت پلیس.

در نامه سرگشاده ای به رئیس سابق نزدیک به سه ده سابق کارکنان گفت: سیاست شرکت اجازه می دهد سیاسی سخنرانی برای رفتن تا حد زیادی بدون کنترل بود “خیانت به آرمان Facebook ادعا می کند.” آنها خواست خود را رئیس سابق به تجدید نظر در موضع خود, “آغاز توسط واقعیت-چک کردن سیاستمداران و صراحت برچسب مضر پست.” این نامه برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

Facebook آمده است تحت حمله توسط کارکنان فعلی حقوق مدنی گروه ها و سیاستمداران دموکرات برای عدم اقدام در پست های رئیس جمهور که منتقدان می گویند شکستن Facebook قوانین خود را در برابر تحریک به خشونت و گسترش اطلاعات غلط.

که شامل یک پست در مورد اعتراضات جورج فلوید, سیاه مرد در مینیاپولیس که فوت هفته گذشته پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای چند دقیقه. این همچنین شامل یک مغلوب ساختن پیشی جستن پست ادعا دروغ است که در کالیفرنیا در حال ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای برای همه ساکنان.

در مقابل توییتر را آغاز کرده است اضافه کردن برچسب به رئیس جمهور توييتها حاوی همان غلط و اظهارات تهاجمی. Snapchat روز چهارشنبه گفت: این امر دیگر ترویج جمهور حساب در آن برنامه به دلیل نگرانی بیش توییتهایی که در آن او را تهدید معترضان با “سگ باطل” و “شوم سلاح”.

در پاسخ به توییتر اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته یک فرمان اجرایی را امضا اقدام به نوار آنلاین سیستم عامل از مدت طولانی حمایت های حقوقی. و در روز چهارشنبه رئیس جمهور 2020 مدیر کمپین در پاسخ به اسنپ چت توسط متهم این شرکت از تعصب سیاسی و تلاش برای دکل انتخابات.

زوکربرگ گفت که او باور ندارد که Facebook و یا هر شرکت خصوصی باید “داور از حقیقت” یا محدود سیاسی در سخنرانی که او می گوید در حال حاضر بسیار دقیق.

در هر دو شرکت گسترده در جلسه روز سه شنبه و یک Facebook پست هفته گذشته او گفت که او تلاش کرده بود با نحوه پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن “تفرقه و التهابی” posts اما تصمیم به ترک آنها را در جهت منافع مردم اجازه دیدن آنچه که رئیس جمهور تا به حال به می گویند.

Facebook کاهش یافته است به نظر سابق کارکنان’ نامه ای به زوکربرگ.

آن را امضا توسط برخی با نفوذ در اوایل کارکنان از جمله دیو pennsylvania, usa, که کمک به نوشتن این شرکت اصلی قوانین در مورد آنچه که به کاربران اجازه داده شد به پست و Dracula بارکر اولین رئیس آن ارتباطات جهانی و سیاست های عمومی.

در این نامه آنها نوشت که Facebook تمایل به محدود کردن آنچه که سیاستمداران می گویند ایجاد یک استاندارد دوگانه است.

“آنها تصمیم گرفته اند که مقامات منتخب برگزار می شود باید به یک استاندارد پایین تر از کسانی که آنها را اداره کنند. یک مجموعه ای از قوانین برای شما و دیگر برای هر سیاستمدار خود را از محلی شهردار به رئیس جمهور ایالات متحده” آنها نوشت. “Facebook باید برگزاری سیاستمداران به بالاتر استاندارد از تشکیل خود را.”

کارمندان سابق گفت: آنها حمایت فعلی کارکنان که باید به چالش کشیده این شرکت عدم اقدام در مغلوب ساختن پیشی جستن پست. برخی از کارکنان برگزار مجازی اعتصاب در روز دوشنبه و یک مهندس علنا استعفا داد بیش از این مسئله است.

یادداشت سردبیر: Facebook میان NPR حامیان مالی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول