فلوریدا رژیم صهیونیستی است. DeSantis اعلام وضعیت اضطراری به عنوان طوفان Isaias بسته در

بزرگنمایی این تصویر طوفان Isaias خود را حفظ طوفان وضعیت را برای چند روز آن را به عنوان عبور می کند ه

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

طوفان Isaias خود را حفظ طوفان وضعیت را برای چند روز آن را به عنوان عبور می کند همراه فلوریدای مرکزی اطلس ملی طوفان مرکز می گوید. طوفان پیش بینی مخروط پیش بینی آن را در آغوش جنوب شرقی ایالات متحده خط ساحلی است. خدمات ملی آب و هوا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خدمات ملی آب و هوا

به روز شده در 5:47 p. m. ET

طوفان Isaias را خیس فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس در این آخر هفته و پس از گذشت بیش از باهاما ملی طوفان مرکز گفت: هشدار طوفان خطرناک افزایش, جاری شدن سیل و بالا باد.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis امضا منظور جمعه اعلام "وضعیت اضطراری در هر ساحلی شهرستان از سواحل شرق فلوریدا از Miami-Dade به ناسائو شهرستان," او گفت:.

این طوفان می تواند شروع مؤثر در جنوب فلوریدا "به عنوان اوایل به عنوان در اواخر امشب به فردا صبح با پتانسیل برای افزایش قدرت به دسته 2 [طوفان]," DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در مدت کوتاهی قبل از ظهر جمعه.

همانطور که در حال حاضر مقامات باور نمی طوفان خواهد نیاز به استفاده از پناهگاه فرماندار گفت. اما او افزود که فلوریدا باید خود را برای اطمینان از اورژانس در حال آماده سازی سفارش و آماده به صورت بالقوه قطع برق.

Isaias در حال حاضر در یک دسته 1 طوفان با حداکثر پایدار باد 75 مایل در ساعت. اما طوفان هوا برای تقویت جمعه شب – و از آن انتظار می رود طوفان برای چند روز آن را به عنوان بلوس در امتداد ساحل شرقی ایالات متحده.

کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر نیز اعلام اورژانس جمعه پاکسازی راه را برای دولت به حرکت کامیون ها و منابع بیشتر به راحتی.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام اورژانس و کارگردانی ساکنان به آمادگی راهنمای.

بزرگنمایی این تصویر

Isaias پیش بینی شده است برای تقویت قبل از نزدیک شدن به ساحل ایالات متحده در این آخر هفته. طوفان در حال حاضر در آوردن خطرناک باران به باهاما. NOAA/NESDIS/ستاره می رود-شرق پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
NOAA/NESDIS/ستاره می رود-شرق

طوفان حرکت خواهد کرد "در نزدیکی و یا در سراسر شمال غربی باهاما شنبه و در نزدیکی ساحل شرقی شبه جزیره فلوریدا بعد از ظهر در سرتاسر یکشنبه," National Hurricane Center گفت.

"موضعی جاری شدن سیل است که انتظار می رود در طول باهاما و جزایر ترکس و کیاکوس به عنوان Isaias پیش بینی برای تولید بارش مقدار 4 تا 8 اینچ," باهاما اداره هواشناسی در روز جمعه گفت.

در فلوریدا یک طوفان هشدار — معنی طوفان شرایط انتظار می رود در جایی در منطقه — گسترش از بوکا ریتون تا خط بین Volusia و بروارد شهرستانهای استان است.

هشدار خطرناک و مخرب طوفان خروش ملی طوفان مرکز گفت که اگر اوج خروش همزمان با اقیانوس بالا جزر و مناطق ساحلی از مشتری ورودی به پونته ودرا بیچ می تواند موجی از 2 تا 4 فوت است.

سیستم تبدیل شدن به بهتر سازماندهی جمعه و آن را در حال حرکت غرب در حدود 15 مایل در ساعت در این مرکز گفت. در طول روز بعد Isaias انتظار می رود به سرعت آن حرکت رو به جلو و به نوبه خود بیشتر به سمت شمال-شمال غرب به آغوش آمریکا خط ساحلی است.

"باران های سنگین در ارتباط با Isaias ممکن است شروع به تحت تاثیر قرار شرقی کارولینای شمالی در اوایل هفته آینده" طوفان مرکز گفت. "این باران می تواند منجر به جدا فلش شهری و جاری شدن سیل به ویژه در کم ارتفاع و ضعیف تخلیه مناطق و همچنین به عنوان جزئی جدا رودخانه و جاری شدن سیل."

اگر تخلیه و پناهگاه تبدیل شده و لازم است در کارولینای شمالی دفتر فرماندار گفت: هر کسی که به دنبال پناهگاه نمایش در خواهد آمد برای COVID-19 علائم.

"اگر یک فرد COVID علائم آنها هدایت خواهد شد به غیر از جمع پناه گزینه که در آن آنها می توانند به راحتی جدا" یک بیانیه از کوپر را گفت.

"طوفان آماده سازی متفاوت خواهد بود با توجه به COVID-19 همه گیر و خانواده نیاز به نگه دارید که در ذهن آنها به عنوان آماده" کوپر گفت.

نگرانی های ایمنی در مورد طوفان باعث فلوریدا بخش مدیریت اضطراری در ابتدا به همه امور خارجه-پشتیبانی COVID-19 تست سایت برای چند روز شروع پنج شنبه شب. اما این طرح پس از تغییر پس از Isaias' آهنگ هوا منتقل دورتر به سمت شرق. روز جمعه DeSantis گفت: تنها تست سایت ها در دولت ساحل شرقی بسته خواهد شد.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de