فلوریدا, نوجوانان بازداشت شده به عنوان مغز متفکر توییتر هک

میامی - فلوریدا, نوجوانان مشخص شد روز جمعه به عنوان مغز متفکر یک طرح در اوایل این ماه که فرماندهی حساب توییتر

توسط MINERALNEWS در 11 مرداد 1399

میامی - فلوریدا, نوجوانان مشخص شد روز جمعه به عنوان مغز متفکر یک طرح در اوایل این ماه که فرماندهی حساب توییتر از سیاستمداران برجسته مشاهیر و فناوری مقتدر و فریب خوردن مردم در سراسر جهان از بیش از 100.000 دلار در بیت کوین ، دو مرد دیگر نیز به اتهام در این مورد.

گراهام ایوان کلارک, 17 دستگیر شد جمعه در تمپا که در آن Hillsborough دفتر دادستان ایالتی را تحت تعقیب قرار دادن او به عنوان بزرگسالان است. او چهره 30 به اتهام جنایت با توجه به انتشار اخبار.

دو مرد متهم با بهره گیری از هک — ماسون شپرد, 19, از باگنور رجیس انگلیس و نیما فاضلی, 22, از اورلاندو — متهم شدند به طور جداگانه در دادگاه فدرال کالیفرنیا.

در یکی از بسیاری از مشخصات بالا نقض امنیت در سال های اخیر ساختگی توییتهایی شد ارسال شده در جولای 15 از حساب از, باراک اوباما, جو بایدن, Mike Bloomberg و تعدادی از تکنولوژی میلیاردرهای از جمله مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk. مشاهیر و Kanye West و همسرش, کیم کارداشیان غرب نیز هک شده.

توییت های ارائه شده برای ارسال 2000 $برای هر $1,000 ارسال به یک ناشناس آدرس Bitcoin. هک هشدار کارشناسان امنیتی به دلیل قبر بالقوه از چنین نفوذ برای ایجاد ژئوپولیتیک ضرب وشتم با دروغ.

مدارک دادگاه در کالیفرنیا موارد می گویند فاضلی و شپرد میانجیگری فروش حساب توییتر به سرقت رفته توسط یک هکر که شناسایی خود را به عنوان "کرک" و گفت که او می تواند "تنظیم مجدد تعویض و کنترل هر حساب توییتر در را" در ازای cybercurrency پرداخت و ادعا می شود یک توییتر کارمند.

اسناد و مدارک مشخص نیست کرک هویت واقعی اما می گویند او یک نوجوان تحت تعقیب در منطقه تمپا.

توییتر گفته است که هکر به دست اورد دسترسی به یک شرکت داشبورد است که مدیریت حساب با استفاده از مهندسی اجتماعی و نیزه فیشینگ گوشی های هوشمند برای به دست آوردن اعتبار از "تعداد کمی" از کارکنان توییتر "برای به دست آوردن دسترسی به سیستم های داخلی ما." نیزه فیشینگ با استفاده از ایمیل و یا پیام رسانی دیگر برای فریب مردم به های دسترسی به اعتبار.

"وجود دارد یک باور غلط در, جنایی, هکر جامعه است که حملات مانند توییتر هک می تواند مرتکب ناشناس و بدون نتیجه" آمریکا وکیل David L. اندرسون برای منطقه شمال کالیفرنیا گفت: در انتشار اخبار.

شواهد نشان می دهد که کسانی که مسئول انجام یک کار ضعیف در واقع پوشش آهنگ های خود را. دادگاه اسناد و مدارک جمعه منتشر شد نشان می دهد که چگونه ماموران فدرال دنبال کردن هکرها از طریق معاملات بیتکوین و با اخذ سوابق خود را آنلاین چت.

اگر چه این پرونده مورد بررسی قرار گرفت توسط اف بی آی و وزارت دادگستری ایالات متحده, Hillsborough, دولت, وکیل اندرو وارن گفت: دفتر تعقیب کلارک در دادگاه دولت به دلیل قانون فلوریدا اجازه می دهد تا افراد زیر سن قانونی به متهم به عنوان بزرگسالان در تقلب مالی موارد زمانی که مناسب است. او به نام کلارک رهبر هک کلاهبرداری.

"این متهم در اینجا زندگی می کند در تمپا او مرتکب جرم و جنایت در اینجا و او را تحت پیگرد قانونی قرار اینجا" وارن گفت.

کارشناسان امنیتی بودند تعجب نیست که ادعا متفکر 17 ساله با توجه به نسبتا گردشگری طبیعت از هر دو بهره برداری و راه هکر مورد عملیات آنلاین با نیویورک تایمز خبرنگاران پس از آن.

"این یک مطالعه موردی نشان میدهد که چگونه تکنولوژی democratizes توانایی جدی مرتکب اعمال مجرمانه گفت:" جیک ویلیامز بنیانگذار شرکت امنیت سایبر تفسیر Infosec. "نبود یک تن از توسعه که رفت به این حمله است."

ویلیامز گفت: "هکرها "بسیار درهم و برهم" در چگونه آنها منتقل بیت کوین در اطراف. آن را به نظر نمی رسد این سه با استفاده از هر گونه خدمات است که cryptocurrency دشوار است برای ردیابی توسط "غلت" معاملات چندین کاربر از یک روش شبیه به پول شویی, او گفت:.

او همچنین گفت که او تضاد در مورد اینکه آیا کلارک باید به اتهام به عنوان یک بزرگسال.

"او قطعا سزاوار به پرداخت (برای پریدن از روی فرصت) اما به طور بالقوه, خدمت, دهه, در, زندان, به نظر نمی رسد مانند عدالت در این مورد" ویلیامز گفت.

هک هدفمند 130 حساب با توییت فرستاده از 45 حساب به دست آمده دسترسی به پیام مستقیم صندوق 36 و توییتر دریافت داده ها از هفت. هلندی ضد اسلام گیرت ویلدرز نماینده مجلس گفت: صندوق بود در میان آن قابل دسترسی است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

مدارک دادگاه نشان می دهد فاضلی و شپرد درگیر در این طرح پس از کلارک dangled امکان به دست آوردن به اصطلاح OG توییتر دسته کوتاه حساب نام است که به دلیل اختصار بسیار باارزش در نظر گرفته و وضعیت نمادها در برخی از محیط. گفتند شپرد خریداری @اضطراب و Faceli می خواستم @خارجی است.

خدمات درآمد داخلی محققان در واشنگتن, d. C., شناسایی دو نفر از متهمان توسط تجزیه و تحلیل معاملات بیتکوین در blockchain — جهانی لجر که سوابق معاملات بیتکوین — که آنها تا به حال به دنبال ایجاد ناشناس دادستان فدرال گفت.

مارکوس Hutchins 26 ساله انگلیسی امنیت سایبر متخصص با اعتبار کمک به جلوگیری از WannaCry ویروس های کامپیوتری در سال 2017 گفت: skillset درگیر در واقعی هک شد هیچ چیز ویژه ای است.

"من فکر می کنم مردم دست کم گرفتن سطح از تجربه مورد نیاز برای بیرون کشیدن این نوع از هک. آنها ممکن است صدای بسیار پیچیده اما این تکنیک می تواند تکرار توسط مادرش" اضافه شده Hutchins که التماس گناه سال گذشته برای ایجاد نرم افزارهای مخرب طراحی شده برای سرقت اطلاعات بانکی و فقط در تکمیل یک سال تحت نظارت آزاد است.

انگلیسی, cybersecurity تحلیلگر Graham Cluley گفت: حدس زدن بود که هدف توییتر کارکنان یک پیام به تماس با آنها چه فکر کردم مجاز میز کمک و متقاعد شدند توسط هکر به ارائه اعتبار خود را. آن را نیز ممکن است هکرها یک تماس از شرکت های مشروع کمک به خط حقه بازی شماره, او گفت:.

فاضلی گفت: پدر جمعه او نبوده است قادر به صحبت با پسر خود را از روز پنج شنبه.

"من 100% مطمئن پسرم بی گناه است," محمد فاضلی گفت. "او بسیار فرد خوب و بسیار صادق و بسیار هوشمند و وفادار است."

"ما به عنوان شوکه شده به عنوان هر کس دیگری او گفت:" از طریق تلفن. "من مطمئن هستم که این یک مخلوط کردن."

تلاش برای رسیدن به بستگان دو نفر دیگر نبودند بلافاصله موفق است. Hillsborough County سوابق دادگاه نمی لیست یک وکیل برای کلارک و سوابق دادگاه فدرال نیست, لیست وکلای مدافع برای شپرد یا فاضلی.

___

Bajak گزارش از بوستون. آسوشیتد پرس نویسندگان کلوین چان در لندن مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند, کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب