فلوریدا معلمان سو به بلوک مدرسه Coronavirus بازگشایی دستور

بزرگنمایی این تصویر مدرسه, معلم بریتنی مایرز (C) می ایستد و در اعتراض به Hillsborough County مدارس م

توسط MINERALNEWS در 31 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

مدرسه, معلم بریتنی مایرز (C) می ایستد و در اعتراض به Hillsborough County مدارس منطقه در روز شنبه در تمپا, فلوریدا. معلمان و مدیران بسیج در برابر بازگشایی مدارس به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت در میان COVID-19 بیماری همه گیر. اوکتاویو جونز/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اوکتاویو جونز/گتی ایماژ

معلمان در فلوریدا هستند تحت پیگرد دولت برای جلوگیری اضطراری, سفارش نیاز به مدارس برای باز کردن در ماه آینده با فرد راهنما. آنها می گویند با افزایش coronavirus موارد را نقض یک شرط در فلوریدا اساسی نیاز کشور برای اطمینان از مدارس اداره می شود با خیال راحت.

اورژانس سفارش صادر شده در این ماه توسط فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران می گوید: تمام مدارس "باید با آجر و ملات مدارس حداقل پنج روز در هفته به همه دانش آموزان است." این سفارش می گوید: تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا برای بازگشایی مدارس بر عهده محلی superintendents و مدرسه تخته. اما آن را نشان می دهد بودجه ممکن است بر روی آن بستگی دارد. مناطق که ارسال بازگشایی برنامه که مورد تایید دولت دریافت بودجه کامل.

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل در میامی فلوریدا انجمن آموزش و پرورش پیوست توسط معلمان و پدر و مادر می گوید: وزارت آموزش و پرورش به منظور سرپیچی از توصیه های مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در بازگشایی مدارس با خیال راحت. علاوه بر آموزش و پرورش کمیسر کورکوران این دعوی نیز نام فلوریدا, تخته, آموزش و پرورش, فرماندار ران DeSantis و میامی-Dade County شهردار کارلوس Gimenez به عنوان شاکیان. معلمان گروه می گوید فلوریدا قانون اساسی نیاز به مقامات دولتی "که متهم هستند با نظارت بر بودجه و عملیات عمومی آموزش و پرورش اطمینان حاصل شود که مدارس ما کار با خیال راحت." نیاز به مدارس برای بازگشایی دانشگاه ها در حال حاضر FEA می گوید: "بدون برنامه ریزی مناسب منابع و اقدامات احتیاطی به ناچار تشدید گسترش این ویروس خطر اندازد بهداشت عمومی و در نهایت باعث طولانی تر بسته شدن."

در مورد طرح دعوی در دادگاه روز شنبه, DeSantis فاصله خود را از اضطراری که کشیده شده واکنش از معلمان و مدارس پس از آن صادر شد. "من نمی دهد هر فرمان اجرایی" او گفت:. "بود که وزارت آموزش و پرورش." کمیسر و شش عضو دیگر از فلوریدا هیئت مدیره آموزش و پرورش منصوب همه با فرماندار. DeSantis است در دفاع از این دستور به بازگشایی مدارس, اما می گوید آن در نظر گرفته شده به عنوان یک پیشنهاد و نه یک نیاز.

در یک بیانیه آموزش و پرورش کمیسر کورکوران به نام طرح دعوی در دادگاه "احمق" و "بی پروا" گفت: او معتقد است معلمان اتحادیه "نه خوانده و نه می داند" اورژانس سفارش. منظور او می گوید: تاکید فلوریدا اساسنامه که مدارس نیاز به عمل 180 روز در سال است که برابر است با 5 روز در هفته به 36 هفته. سفارش کورکوران می گوید: اضافه شده گزینه های آنلاین برای "خانواده ها به انتخاب به تصمیم می گیرید چه کار می کند بهترین ها را برای سلامت و ایمنی خود و خانواده است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de